Закупівлі за 2018 рік

Дослідження ринку № 02-Д/3/18: «Закупівля бензину А-95 стандарт»

Державна установа «Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров’я України» проводить дослідження ринку на закупівлю бензину А-95 стандарт. Орієнтовний об’єм закупівлі – 700 літрів. Вартість за 1 літр пального надсилати за електронною адресою вказаною нижче. Особа, відповідальна за дослідження ринку: Дарина Бондар, спеціаліст відділу управління закупівлями та постачанням.
Тел.: +38(044) 281-23-57
E-mail: d.bondar@phc.org.ua

Дослідження ринку № 02-Д/2/18: «Закупівля послуг заправки катриджів»

Державна установа «Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров’я України» проводить дослідження ринку на закупівлю послуг заправки картриджів. Правила та строки подання пропозицій наведені у прикладеному до даного оголошення файлі. Особа, відповідальна за дослідження ринку: Дарина Бондар, спеціаліст відділу управління закупівлями та постачанням.  Тел.: +38(044) 281-23-57
E-mail: d.bondar@phc.org.ua
Детальніше

Дослідження ринку № 02-Д/1/18: «Закупівля господарчих товарів»

Державна установа «Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров’я України» проводить дослідження ринку на закупівлю господарчих товарів. Правила та строки подання пропозицій наведені у прикладеному до даного оголошення файлі. Особа, відповідальна за дослідження ринку: Дарина Бондар, спеціаліст відділу управління закупівлями та постачанням.    Тел.: +38(044) 281-23-57
E-mail: d.bondar@phc.org.ua
Детальніше

Тендер на закупівлю послуг організації заходів

Державна установа «Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує тендер на закупівлю послуг організації заходів.
Подання тендерних пропозицій: пропозиції можуть надаватись особисто, або надсилатись в закритих конвертах звичайною чи кур’єрською поштою на адресу: 04071, Україна, м. Київ, вул. Ярославська, 41 До уваги: Бондар Дарини. 
Тел.: +38(044) 425-43-54, +38(093) 453-69-54
Оголошення
Специфікація
Додаток 4
Додаток 5
Додаток 6

Дослідження ринку № 01-Д/1/18: «Закупівля послуг розміщення оголошень на ресурсах пошуку роботи»

Державна установа «Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров’я України» проводить дослідження ринку на закупівлю послуг розміщення оголошень пошуку фахівців на ресурсах пошуку роботи. Правила та строки подання пропозицій наведені у прикладеному до даного оголошення файлі.
Особа, відповідальна за дослідження ринку: Дарина Бондар, спеціаліст відділу управління закупівлями та постачанням.
Тел.: +38(044) 281-23-57
E-mail: d.bondar@phc.org.ua
Детальніше

 

Тендер на закупівлю послуг із забезпечення матеріально-технічного супроводу заходів

Громадська організація «Громадська місія здоров’я» в рамках субгранту проекту «Розбудова клінічного та адміністративного потенціалу системи послуг з профілактики та лікування ВІЛ/СНІД в Україні», що реалізується в Україні Міжнародним центром підготовки та освіти у сфері охорони здоров’я Університету штату Вашингтон, відповідно до Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR) та за підтримки Центрів контролю та профілактики захворювань США (СDC) оголошує тендер на закупівлю  послуг із забезпечення матеріально - технічного супроводу заходів.

Пропозиції повинні надсилатись (або надаватись особисто) у закритих конвертах звичайною чи кур’єрською поштою на адресу: просп. С. Бандери, 19, каб. 216 м. Київ, Україна, 04655 (ГО «Громадська місія здоров’я»). До уваги: Збіцького Миколи. Тел.: +38 (063) 949 02 32.
Конверт повинен містити надпис: “ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ НА ТЕНДЕР «Закупівля  послуг з забезпечення матеріально - технічного супроводу заходів», а також код ЄДРПОУ, адресу та назву учасника.
Зверніть увагу, електронною поштою пропозиція не надсилається!

Кінцевий термін подання комерційних пропозицій – не пізніше 16.01.2018 року, 15:00. Всі пропозиції, отримані після кінцевого терміну, розгляду не підлягають.
Детальніше