Вакансії ГФ 2018

Конкурс на позицію консультанта з розробки та впровадження окремого модулю Реєстру «Лабораторна діагностика»

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію консультанта з розробки та впровадження окремого модулю Реєстру «Лабораторна діагностика» в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією. Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «10-2018 Консультант з розробки та впровадження окремого модулю Реєстру «Лабораторна діагностика». Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 02 березня 2018 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію інженера-програміста Реєстру хворих на туберкульоз

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію інженера-програміста Реєстру хворих на туберкульоз в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Інженер-програміст Реєстру хворих на туберкульоз ». Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 27 лютого 2018 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію консультанта з розбудови мережі лабораторій громадського здоров`я

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію консультанта з розбудови мережі лабораторій громадського здоров'я в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «11-2018 Консультант з розбудови мережі лабораторій громадського здоров`я». Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 27 лютого 2018 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію консультанта з розробки та впровадження окремого модулю Реєстру «Лабораторна діагностика»

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію консультанта з розробки та впровадження окремого модулю Реєстру «Лабораторна діагностика» в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією. Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «10-2018 Консультант з розробки та впровадження окремого модулю Реєстру «Лабораторна діагностика». Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 08 лютого 2018 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

 

Конкурс на позицію спеціаліста з суб-грантингу

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію спеціаліста з суб-грантингу Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Спеціаліст з суб-грантингу Глобального Фонду". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 29 січня 2018 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію спеціаліста з лікування ВІЛ-інфекції

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію спеціаліста з лікування ВІЛ-інфекції Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Спеціаліст з лікування ВІЛ-інфекції Глобального Фонду". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 23 січня 2018 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію спеціаліста з лікування ТБ

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію спеціаліста з лікування ТБ Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Спеціаліст з лікування ТБ Глобального Фонду". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 23 січня 2018 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію спеціаліста з догляду та підтримки пацієнтів з ТБ

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію спеціаліста з догляду та підтримки пацієнтів з ТБ Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Спеціаліст з догляду та підтримки пацієнтів з ТБ Глобального Фонду". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 23 січня 2018 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію спеціаліст з питань ВІЛ/ТБ

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію спеціаліста з питань ВІЛ/ТБ Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Спеціаліст з питань ВІЛ/ТБ Глобального Фонду". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 23 січня 2018 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію координатора програмних заходів з ТБ у пенітенціарному секторі

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію координатора програмних заходів з ТБ у пенітенціарному секторі Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Координатор програмних заходів з ТБ у пенітенціарному секторі Глобального Фонду". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 23 січня 2018 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію менеджера з реформ та громадського здоров’я

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію менеджер з реформ та громадського здоров’я Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Менеджер з реформ та громадського здоров’я". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 12 січня 2018 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію директора програми підготовки польових епідеміологів

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію директора програми підготовки польових епідеміологів Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: « Директор програми підготовки польових епідеміологів Глобального Фонду". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 22 грудня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію епідеміолога програми підготовки польових епідеміологів

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію епідеміолога програми підготовки польових епідеміологів Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Епідеміолог програми підготовки польових епідеміологів Глобального Фонду". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 22 грудня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію спеціаліста з логістики програми підготовки епідеміологів

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію спеціаліста з логістики програми підготовки епідеміологів Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Спеціаліст з логістики програми підготовки епідеміологів Глобального Фонду". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 22 грудня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію адміністративного асистент програми підготовки польових епідеміологів

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію адміністративного асистента програми підготовки польових епідеміологів Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Адміністративний асистент програми підготовки польових епідеміологів Глобального Фонду". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 22 грудня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію спеціаліста з суб-грантингу

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію спеціаліста з суб-грантингу Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Спеціаліст з суб-грантингу Глобального Фонду". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 22 грудня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію менеджера з суб-грантингу

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію менеджера з суб-грантингу Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Менеджер з суб-грантингу Глобального Фонду". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 22 грудня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію спеціаліста з профілактики ВІЛ

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію спеціаліста з профілактики ВІЛ Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Спеціаліст з профілактики ВІЛ Глобального Фонду". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 22 грудня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію спеціаліста з догляду та підтримки пацієнтів з ТБ

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію спеціаліста з догляду та підтримки пацієнтів з ТБ Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Спеціаліст з догляду та підтримки пацієнтів з ТБ Глобального Фонду". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 22 грудня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію спеціаліста з догляду та підтримки пацієнтів з ВІЛ

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію cпеціаліста з догляду та підтримки пацієнтів з ВІЛ Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Спеціаліст з догляду та підтримки пацієнтів з ВІЛ Глобального Фонду". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 22 грудня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію координатора програм профілактики, догляду та підтримки ВІЛ та ТБ

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію координатора програм профілактики, догляду та підтримки ВІЛ та ТБ Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Координатор програм профілактики, догляду та підтримки ВІЛ та ТБ Глобального Фонду". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 22 грудня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію координатора програмних заходів з ВІЛ-інфекції у пенітенціарному секторі

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію координатора програмних заходів з ВІЛ-інфекції у пенітенціарному секторі Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Координатор програмних заходів з ВІЛ-інфекції у пенітенціарному секторі Глобального Фонду". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 22 грудня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію координатора програмних заходів з ТБ у пенітенціарному секторі

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію координатора програмних заходів з ТБ у пенітенціарному секторі Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Координатор програмних заходів з ТБ у пенітенціарному секторі Глобального Фонду". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 22 грудня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію спеціаліст з питань ВІЛ/ТБ

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію спеціаліста з питань ВІЛ/ТБ Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Спеціаліст з питань ВІЛ/ТБ Глобального Фонду". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 22 грудня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію спеціаліста з лікування ТБ

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію спеціаліста з лікування ТБ Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Спеціаліст з лікування ТБ Глобального Фонду". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 22 грудня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію спеціаліста з інфекційного контролю Глобального Фонду

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію спеціаліста з інфекційного контролю Глобального Фонду Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Спеціаліст з інфекційного контролю Глобального Фонду Глобального Фонду". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 22 грудня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію спеціаліста з фармацевтичного менеджменту(«Препарати»)

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію спеціаліста з фармацевтичного менеджменту (робота з модулем «Препарати») Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Спеціаліст з фармацевтичного менеджменту (робота з модулем «Препарати») Глобального Фонду". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 22 грудня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію спеціаліста з фармацевтичного менеджменту (діагностика ТБ)

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію спеціаліста з фармацевтичного менеджменту (діагностика ТБ) Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Спеціаліст з фармацевтичного менеджменту (діагностика ТБ) Глобального Фонду". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 22 грудня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію менеджера з комунікації та адвокації

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію менеджера з комунікації та адвокації Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Менеджер з комунікації та адвокації Глобального Фонду". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 22 грудня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію менеджера з координації тренінгових активностей

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію менеджера з координації тренінгових активностей Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Менеджер з координації тренінгових активностей Глобального Фонду". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 22 грудня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію спеціаліста з координації тренінгових активностей

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію спеціаліста з координації тренінгових активностей Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Спеціаліст з координації тренінгових активностей Глобального Фонду". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 22 грудня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію фінансового спеціаліста із супроводу тренінгових активностей

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію фінансового спеціаліста із супроводу тренінгових активностей Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Фінансовий спеціаліст із супроводу тренінгових активностей Глобального Фонду". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 22 грудня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію спеціаліста з розробки тренінгових матеріалів

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію спеціаліста з розробки тренінгових матеріалів Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Спеціаліст з розробки тренінгових матеріалів Глобального Фонду". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 22 грудня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію асистента з координації тренінгових активностей

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію асистента з координації тренінгових активностей Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: « Глобального Фонду". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 22 грудня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію спеціаліста з досліджень та аналітики

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію спеціаліста з досліджень та аналітики Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: « Глобального Фонду". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 22 грудня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію cпеціаліста з моніторингу та оцінки

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію спеціаліста з моніторингу та оцінки Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: « Глобального Фонду". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 22 грудня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію cпеціаліста з моніторингу за субгрантами ЦГЗ

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію спеціаліста з моніторингу за субгрантами ЦГЗ Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Спеціаліст з моніторингу за субгрантами ЦГЗ Глобального Фонду". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 22 грудня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію національного адміністратора МІС ВІЛ

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію національного адміністратора МІС ВІЛ Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Національний адміністратор МІС ВІЛ Глобального Фонду". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 22 грудня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію епідеміолога з рутинної статистики з ВІЛ

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію епідеміолога з рутинної статистики з ВІЛ Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Епідеміолог з рутинної статистики з ВІЛ Глобального Фонду". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 22 грудня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію епідеміолога з рутинної статистики з ТБ

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію епідеміолога з рутинної статистики з ТБ Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Епідеміолог з рутинної статистики з ТБ Глобального Фонду". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 22 грудня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше