Вакансії за 2018 рік

 

Конкурс на позицію Начальника відділу управління проектами та міжнародної співпраці

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію Начальника відділу управління проектами та міжнародної співпраці.
Резюме мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua.
В темі листа, будь ласка, зазначте «15-2018 Начальник відділу управління проектами та міжнародної співпраці».
Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 09 березня 2018 року, реєстрація документів завершується о 18:00.
Детальніше

 

Конкурс на позицію консультанта для проведення тріангуляції даних з вірусних гепатитів В та С

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на залучення консультанта для проведення тріангуляції даних з вірусних гепатитів В та С в рамках Демонстраційного проекту з лікування вірусного гепатиту С серед представників уразливих груп в Україні (EQUIP/USAID). Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «13-2018 EQUIP/USAID – тріангуляція даних».                                                    Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 28 лютого 2018 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

 

Конкурс на позицію консультанта з розробки друкованих матеріалів (FTCI)

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на позицію консультанта з розробки друкованих матеріалів (FTCI).
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву та нормер позиції:«09-2018 Консультант з розробки матеріалів (FTCI)». Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 12 лютого 2018 року, реєстрація документів завершується о 18:00.
Детальніше

 

Конкурс на позицію консультанта з розробки інформаційної кампанії з розширення АРТ

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на позицію консультанта з розробки інформаційної кампанії з розширення АРТ.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву та нормер позиції: «08-2018 Консультант з розробки інформаційної кампанії з розширення АРТ». Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 12 лютого 2018 року, реєстрація документів завершується о 18:00.
Детальніше

Конкурс на позицію асистента керівника

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на позицію асистента керівника.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву та нормер позиції: «07-2018 Асистент керівника». Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 05 лютого 2018 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію cпеціаліста з удосконалення маршруту та системи перенаправлення осіб з ВІЛ та ТБ в умовах реформи охорони здоров'я

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію cпеціаліста з удосконалення маршруту та системи перенаправлення осіб з ВІЛ та ТБ в умовах реформи охорони здоров'я програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву та нормер позиції: «06-2018 Спеціаліст з удосконалення маршруту та системи перенаправлення осіб з ВІЛ та ТБ в умовах реформи охорони здоров'я». Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 01 лютого 2018 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на залучення консультанта з розробки онлайн курсу з питань вірусних гепатитів

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на залучення консультанта з розробки онлайн курсу з питань вірусних гепатитів в рамках Демонстраційного проекту з лікування вірусного гепатиту С серед представників уразливих груп в Україні (EQUIP/USAID).
Резюме має бути надіслане електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву та номер позиції: «05-2018 EQUIP/USAID – надання послуг з розробки онлайн курсу з питань вірусних гепатитів». Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 31 січня 2018 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на залучення консультанта з розробки ресурсного онлайн центру

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на залучення консультанта з розробки ресурсного онлайн центру в рамках Демонстраційного проекту з лікування вірусного гепатиту С серед представників уразливих груп в Україні (EQUIP/USAID).
Резюме має бути надіслане електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву та номер позиції: «04-2018 EQUIP_розробка ресурсного онлайн центру». Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 31 січня 2018 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на залучення консультанта з технічної підтримки онлайн курсу з питань вірусних гепатитів

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на залучення консультанта з технічної підтримки онлайн курсу з питань вірусних гепатитів в рамках Демонстраційного проекту з лікування вірусного гепатиту С серед представників уразливих груп в Україні (EQUIP/USAID).
Резюме має бути надіслане електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву та номер позиції: «03-2018 EQUIP/USAID – виконання робіт з технічної підтримки онлайн курсу з питань вірусних гепатитів». Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 31 січня 2018 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію асистента проекту

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію асистента проекту.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву позиції "02-2018. Асистент проекту". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 29 січня 2018 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію консультанта для розробки нового модуля «Профілактика вертикальної трансмісії»

Громадська організація «Громадська місія здоров’я» в рамках субгранту проекту «Розбудова клінічного та адміністративного потенціалу системи послуг з профілактики та лікування ВІЛ/СНІД в Україні», що реалізується в Україні Міжнародним центром підготовки та освіти у сфері охорони здоров’я Університету штату Вашингтон (I-TECH/UW), відповідно до Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR) та за підтримки Центрів контролю та профілактики захворювань США (СDC) оголошує конкурс з відбору консультанта для розробки нового модуля «Профілактика вертикальної трансмісії».
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу v.yatsyk@phc.org.ua або ж на поштову адресу - 04073, м. Київ, проспект Степана Бандери, 19. В темі листа, будь ласка, зазначте «Резюме – консультанта для розробки модуля «Профілактика вертикальної трансмісії»).
Термін подання документів – до 19 січня 2018 року, реєстрація документів завершується о 15:00 год.
Детальніше

Конкурс на позицію тренера з питань надання послуг з тестування на ВІЛ

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на позицію тренера з питань надання послуг з тестування на ВІЛ.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву та номер позиції «01-2018. Тренер з питань надання послуг з тестування на ВІЛ». Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 23 січня 2018 року, реєстрація документів завершується о 18:00.
Детальніше

Конкурс на позицію консультанта з організації дистанційного навчання

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на позицію консультанта з організації дистанційного навчання в рамках проекту «Інвестиції у вплив на туберкульоз та ВІЛ» Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме, мотиваційний лист, підписана фінансова пропозиція з розбивкою по окремих
активностях відповідно до Додатку 1 до даного оголошення мають бути
надіслані електронною поштою на електронну адресу: d.bondar@phc.org.ua або поштою за
адресою: 04073, м. Київ, проспект Степана Бандери, 19. В темі листа, будь ласка, зазначте:
«Консультант з організації дистанційного навчання».
Термін подання документів – до 12.01.2018 року, реєстрація документів завершується о 15:00.
Детальніше
Додаток 1

Конкурс на позицію консультанта з організації проведення наставницьких візитів до регіональних закладів охорони здоров’я

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на залучення консультанта з організації проведення наставницьких візитів до регіональних закладів охорони здоров’я, які надають медичну допомогу пацієнтам з ВІЛ і туберкульозом в рамках проекту «Інвестиції у вплив на туберкульоз та ВІЛ» Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Резюме, мотиваційний лист, підписана фінансова пропозиція з розбивкою по окремих активностях відповідно до Додатку 1 до даного оголошення мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: d.bondar@phc.org.ua або поштою за адресою: 04073, м. Київ, проспект Степана Бандери, 19. В темі листа, будь ласка, зазначте: «Консультант з організації клінічного наставництва».
Термін подання документів – до 11.01.2018 року, реєстрація документів завершується о 15:00.
Детальніше
Додаток 1