Гаряча лінія

Гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІД

Як захистити себе від інфікування?

Як допомогти собі та своїм близьким, якщо така проблема вже є?

Де пройти діагностику та отримати допомогу психологів та медиків?

Відповіді на ці та багато інших питань можна отримати у консультантів Національної лінії Телефону Довіри з проблем ВІЛ / СНІД.

Телефонуйте нам! 0-800-500-451

Колектив високопрофесійних фахівців надасть інформацію по всіх регіонах України. Консультанти дадуть відповідь на найскладніші питання про профілактику та діагностику ВІЛ-інфекції, психологи допоможуть знайти надію і повірити в себе і своє майбутнє, а лікарі-інфекціоністи розкажуть про сучасні способи лікування та можливості отримання безкоштовної антиретровірусної терапії.

Національна гаряча лінія з питань замісної підтримуючої терапії

Проект «Національна гаряча лінія з питань замісної підтримуючої терапії» реалізується Фондом «Надія і Довіра» за фінансової підтримки МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ / СНІД в Україні» в рамках Програми «Інвестиції з протидії туберкульозу та ВІЛ» за кошти Глобального Фонду по боротьбі з ВІЛ / СНІД, туберкульозом і малярією.

Національна гаряча лінія з питань замісної підтримуючої терапії працює з 9:00 до 18:00. Дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів на номер 0-800-507-727 анонімні і безкоштовні по всій території України (за винятком АР Крим).

Детальна інформація на сайті - www.osthotline.in.ua