Хортиця — легені Запорізького краю: благодійна акція у Запоріжжі

Місце

Запоріжжя

Дата і час

24.02.-24.03.2015

Доповідачі

Організатори

КУ “Запорізький обласний протитуберкульозний клінічний диспансер”
Обласна організації Товариства Черевного Хреста України

Враховуючи надзвичайність епідемічної ситуації з туберкульозу в Запорізькій області, а також керуючись Указом Президента України від 22.03.2002 № 290/2002 «Про Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз» та з метою забезпечення участі населення у Всеукраїнському місячнику боротьби з туберкульозом в області згідно із спільним наказом від 20.02.201 № 205/0112/24/15/4од Департаменту охорони здоров'я, Департаменту освіти обласної державної адміністрації, Головного управління Держсанепідслужби в Запорізькій області, ДУ “Запорізький обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України” та обласної організації Товариства Черевного Хреста України з 24 лютого до 24 березня 2015 року оголошений місячник боротьби з туберкульозом під гаслом “Знайти, лікувати, вилікувати кожного”.

В рамках проведення місячника боротьби з туберкульозом працівниками КУ “Запорізький обласний протитуберкульозний клінічний диспансер” ЗОР та обласної організації Товариства Черевного Хреста України проведена благодійна акція “Хортиця — легені Запорізького краю”. В рамках цієї акції були висаджені 350 саджанців дубів та кущів черемшини на території Національного заповідника “Хортиця”.
Починаючи з 2009 року, ця благодійна акція проводиться щорічно.

Колектив Запорізького обласного протитуберкульозного диспансеру звертається до працівників туберкульозної служби України підтримати цю акцію у своїх регіонах, а бажаючих взяти участь у проведенні цього заходу на о. Хортиця у наступному році просимо звертатися до адміністрації установи (контактний телефон: (061) 236 64 80).