Не Дай СНІДу Шанс: Трускавець стає центром західної культури

Місце

Трускавець

Дата і час

25.07.2015

Доповідачі

Організатори

Трускавецька міська рада
"Не дай СНІДу шанс!"
ДУ "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров'я України"

За підтримки Трускавецької міської ради, управляння курортів, телевізійного проекту ЗІРКАФЕСТ, інформаційної кампанії "Не дай СНІДу шанс!" і ДУ "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров'я України" в місті стартував фестиваль "Молодь за здоровий спосіб життя!" в проекті ЗІРКАФЕСТ. Єдина країна.

Творчий марафон талановитої молоді , учасники якого з` їхались в курортне містечко Трускавець, відоме не тільки в нашій країні, а і за кордоном, з усіх регіонів України ( Київ, Слав`янськ, Харків, Дніпропетровськ, Кривій Ріг, Донецьк, Запоріжжя, Маріуполь, Одеса, Житомир, Вінниця, та інших міст).

Майдан Незалежності в Трускавці перетворився на яскраве дійство. 12 годин живого звуку, де можна було почути і вже відомих і популярних виконавців: переможця Голосу країни Івана Ганзеру, який своїм прикладом показав, що успіху можна досягнути працюючи над собою. Улюбленців і популярних виконавців , переможців шоу "Україна має талант"- групи "ЛІСАПЕТНИЙ БАТАЛЬЙОН", які побажали "Будьте лідерами свого життя! ", драйвову співачку з міста Лева - Наталку Карпу, яка не тільки зарядила позитивом учасників і гостей міста, а і провела майстер клас по "здоровому способу життя" .

Легендарна група "ФРІСТАЙЛ" і солістка Ніна Кірсо побажали "Завжди бути на висоті і ніколи не здаватись!". Дійство вели незмінні ведучи проекту, Посли Доброї волі Кирило Охріменко і Аліда, які не тільки представили публіці новий репертуар, а і сподобались мистецтвом імпровізацій.

В рамках фестивалю співробітниками проекту "Не Дай СНІДу Шанс!"проводились профілактичні заходи з ВІЛ/СНІДу серед гостей та учасників заходу.

Більше 3000 тисяч гостей з усіх куточків України та із за кордону мали змогу долучитися до фестивалю.