Ведення обліку та звітності ПТП за допомогою Реєстру хворих на туберкульоз. Інструменти прогнозування

Місце

Дата і час

30 червня по 5 липня 201б р

Доповідачі

Оксана Гаптянова
Лариса Цибульська
Оксана Бондар

Організатори

УЦКС

З 30 червня по 05 липня 201б року в рамках впровадження Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії захворювання на туберкульоз на 2012-2016 роки та програми Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією «Інвестиції у вплив на туберкульоз та ВІЛ»  було проведено 2 дводенні тренінги на тему «Ведення обліку та звітності ПТП за допомогою Реєстру хворих на туберкульоз. Інструменти прогнозування».

Програма e-TB Manager пропонує широкі можливості для епідеміологічного нагляду за туберкульозом. Призначенням модулю «Препарати» Реєстру хворих на туберкульоз є інформаційне супроводження процесу управління протитуберкульозними препаратами. Модуль вирішує завдання щодо контролю залишків препаратів, управління рухом препаратів та постачання даних для складання замовлення препаратів. Зокрема можна отримувати дані про потребу в лікарських засобах для ефективного прогнозування, замовлення, розподілу та видачі ліків, а також для реєстрації змін в запасах медикаментів та відстеження серій і термінів придатності на всіх рівнях.

Учасниками тренінгу стали 23 фахівця, що займаються обліком та звітністю протитуберкульозних препаратів в закладах Державної Пенітенціарної Служби України. Тренерами виступили фахівці ДУ «Український центр контролю за соцхворобами МОЗ України» Оксана Гаптянова, Лариса Цибульська та фахівець КЗ КОР «Київський обласний протитуберкульозний диспансер» Оксана Бондар.