Заходи щодо протидії корупції

З метою реалізації державної антикорупційної політики, профілактики та попередження причин і умов, які сприяють проявам корупції та іншим правопорушенням, у Державній установі «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України» затверджено план заходів щодо запобігання і протидії корупції  на 2015 рік.

Ви можете ознайомитись із нормативними документами, якими керується колектив УЦКС у своїй роботі з метою реалізації державної антикорупційної політики:

ЗАКОН УКРАЇНИ Про запобігання корупції

Посадова інструкція відповідального з питань запобігання та виявлення корупції в Державній установі «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України»

Постанова Кабінету Міністрів про запобігання та виявлення корупції

Електронна пошта для надсилання повідомлень працівниками ДУ "Центр громадського здоров'я МОЗ України" про корупцію:hr.ukrphc@gmail.com.

Телефонний номер для здійснення повідомлень працівниками ДУ "Центр громадського здоров'я МОЗ України" про корупцію: (044) 281-23-57.

Одночасно інформуємо, що невдовзі в розділі веб-сайту установи "Заходи щодо протидії корупції", з'явиться сервіс "Повідомити про корупцію".