Вакансії за 2015 рік

Консультант з розробки спільних звітних інструментів з епідемічного моніторингу захворюваності на туберкульоз/ВІЛ-інфекцію у назва регіону

Державна установа «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на відбір  двох консультантів з розробки спільних звітних інструментів з епідемічного моніторингу захворюваності на туберкульоз/ВІЛ-інфекцію у Волинській та Рівненській областях.

Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies.ucdc@gmail.com з копією на i.kuzin@ukraids.gov.ua або поштою за адресою: 04655, м. Київ, Московський проспект, 19. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Консультант з розробки спільних звітних інструментів з епідемічного моніторингу захворюваності на туберкульоз/ВІЛ-інфекцію у назва регіону».

Термін подання документів – до 01 жовтня 2015 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальна інформація за посиланням

Консультант з координації роботи новоствореного об’єднаного відділу МіО ТБ/ВІЛ

Державна установа «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на відбір  двох консультантів з координації роботи новостворених об’єднаних відділів МіО з питань туберкульозу/ВІЛ-інфекції у Волинській та Рівненській областях.

Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies.ucdc@gmail.com з копією на i.kuzin@ukraids.gov.ua або поштою за адресою: 04655, м. Київ, Московський проспект, 19. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Консультант з координації роботи новоствореного об’єднаного відділу МіО ТБ/ВІЛ».

Термін подання документів – до 30 вересня 2015 року, реєстрація документів завершується о 17:00.

Детальна інформація за посиланням

Консультант з розробки документів, що регламентують функціонування об’єднаного відділу МІО ТБ/ВІЛ

Державна установа «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на відбір двох національних консультантів з надання послуг з розробки документів, що регламентують функціонування об’єднаного відділу МіО з питань туберкульозу/ВІЛ-інфекції.

Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies.ucdc@gmail.com з копією на marcynetta@ukr.net або поштою за адресою: 04655, м. Київ, Московський проспект, 19. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Консультант з розробки документів, що регламентують функціонування об’єднаного відділу МІО ТБ/ВІЛ».
Термін подання документів – до 11 вересня 2015 року, реєстрація документів завершується о 17:00.

Детальна інформація за посиланням

Консультант з розробки документів, що регламентують функціонування об’єднаного відділу МІО ТБ/ВІЛ

Державна установа «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на відбір національного консультанта з координації роботи новостворених об’єднаних відділів МіО з питань туберкульозу/ВІЛ-інфекції.

Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies.ucdc@gmail.com з копією на marcynetta@ukr.net або поштою за адресою: 04655, м. Київ, Московський проспект, 19. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Консультант з розробки документів, що регламентують функціонування об’єднаного відділу МІО ТБ/ВІЛ» або «Консультант з координації роботи новостворених об’єднаних відділів МіО ТБ».
Термін подання документів – до 11 вересня 2015 року, реєстрація документів завершується о 17:00.

Детальна інформація за посиланням