Вакансії за 2016 рік

Конкурс з відбору Національного системного адміністратора Єдиної електронної системи епідеміологічного та клінічного моніторингу поширеності ВІЛ-інфекції

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» з 22 грудня 2016 року оголошує конкурс на залучення консультанта із забезпечення національного адміністрування Єдиної електронної системи епідеміологічного та клінічного моніторингу поширеності ВІЛ-інфекції в рамках проекту “Інвестиції у вплив на туберкульоз та ВІЛ” Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією

Інформація щодо основних обов’язків та кваліфікаційних вимог міститься в файлі, що додається.

Резюме, мотиваційний лист та підписана фінансова пропозиція з розбивкою по окремих активностях відповідно до таблиці, наведеної в файлі, що додається, мають бути надіслані електронною поштою на адресу: darina.bondar1@gmail.com з копією i.kuzin@ukraids.gov.ua , або поштою за адресою: 04073, м. Київ, проспект С. Бандери, 19.

Термін подання документів – до 29 грудня 2016 року, реєстрація документів завершується о 14:00.

Детальніше за посиланням

Конкурс на заміщення посад заступників Генерального директора ЦГЗ МОЗ України

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» (далі – ЦГЗ МОЗ України) у відповідності до Положення про Конкурсну комісію ЦГЗ МОЗ України та Положення про проведення конкурсу на заміщення посади заступника Генерального директора, керівника структурного підрозділу або відокремленого підрозділу ЦГЗ МОЗ України, затверджених наказом Генерального директора ЦГЗ МОЗ України від 25.11.2016 №74-дт «Про затвердження положень», наказу Генерального директора ЦГЗ МОЗ України від 02.12.2016 №74/1-дт «Про проведення конкурсу на заміщення посад», продовжує оголошений 06.12.2016 року конкурс на заміщення посад заступників Генерального директора ЦГЗ МОЗ України до 27 грудня 2016 року.
Документи для участі в конкурсі, подані претендентами до 16 грудня 2016 року, будуть розглянуті конкурсною комісією на загальних умовах.
Підлягають заміщенню наступні посади:
Заступник Генерального директора з управління та адміністративних питань
Заступник Генерального директора з нагляду за інфекційними хворобами
Заступник Генерального директора з нагляду за неінфекційними хворобами
Заступник Генерального директора з регіонального розвитку
Заступник Генерального директора з координації програмних заходів та стратегічного розвитку

Процедура подання резюме:

Кандидати на вищезазначені посади мають в термін до 18-00 27 грудня 2016 року надати до ЦГЗ МОЗ України, за адресою: м. Київ проспект С.Бандери,19 приміщення медсанчастини №18 4 поверх к.425 в закритому та завіреному власним підписом кандидата конверті наступні документи:

– Заява на участь у конкурсі встановленої форми (Додаток 1);
– Біографічна довідка або резюме; Фотокартка розміром 3х4см.;
– Копії документів про освіту , підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня (за наявності);
– Копію паспорта громадянина України та копію ідентифікаційного номеру платника податків, засвідчені претендентом;
– Письмову згоду на обробку персональних даних (Додаток 2);
– Копію трудової книжки; Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
Кандидати можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації, тощо).

Особа, яка подає вищевказані документи, відповідає за достовірність наданої інформації.

Поштова адреса для листування: м. Київ проспект С.Бандери,19
Інформацію про дату, час та місце проведення конкурсного відбору буде надано додатково.

Оголошення
Додаток 1
Додаток 2

Конкурс на відбір фахівця зі зв'язків з громадськістю

Центр громадського здоров'я МОЗ України ологошує конкурс на посаду фахівця зі зв'язків з громадськістю.

Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу Rabinchuk@ukraids.gov.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте "Резюме – фахівець зі зв'язків з громадськістю".
Термін подання документів – до 16 січня 2017 року. За результатами відбору резюме, кандидати будуть запрошені до участі у співбесіди.

Детальніше за посиланням

Конкурс на відбір спеціаліста з організації навчальних та публічних заходів

Громадська організація «Громадська місія здоров’я» ологошує конкурс на посаду спеціаліста з організації навчальних та публічних заходів.

Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу Rabinchuk@ukraids.gov.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте "Резюме – спеціаліст з організації навчальних та публічних заходів".
Термін подання документів – до 15 грудня 2016 року. За результатами відбору резюме, кандидати будуть запрошені до участі у співбесіди.

Детальніше за посиланням

Конкурс на відбір спеціаліста з питань лікування туберкульозу

Державна установа "Центр громадського здоров'я" оголошує конкурс на відбір спеціаліста з питань лікування туберкульозу.

Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу vacancies.ucdc@gmail.com. В темі листа, будь ласка, зазначте «Резюме – Спеціаліст з питань лікування туберкульозу. 
Термін подання документів – до 7 грудня 2016 року. За результатами відбору резюме кандидати будуть запрошені до участі у співбесіди.

Детальніше за посиланням

Конкурс на відбір спеціаліста з лабораторної діагностики туберкульозу

Державна установа "Центр громадського здоров'я" оголошує конкурс на відбір спеціаліста з лабораторної діагностики туберкульозу.

Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу vacancies.ucdc@gmail.com. В темі листа, будь ласка, зазначте «Резюме – Спеціаліст з лабораторної діагностики туберкульозу. 
Термін подання документів – до 7 грудня 2016 року. За результатами відбору резюме кандидати будуть запрошені до участі у співбесіди.

Детальніше за посиланням

Конкурс на відбір консультантів для розробки нових модулів з якісної оцінки закладів охорони здоров’я

Громадська організація "Громадська місія здоров'я"  оголошує конкурс на відбір консультантів для розробки нових модулів з якісної оцінки закладів охорони здоров’я.

Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу yatsyk@ukraids.gov.ua або ж на поштову адресу - 04073, м. Київ, проспект Степана Бандери, 19. В темі листа, будь ласка, зазначте «Резюме – консультанта для розробки модуля «назва модуля»). 
Термін подання документів – до 16 листопада 2016 року, реєстрація документів завершується о 15:00. 

 Детальніше за посиланням

Конкурс на відбір консультанта з розробки нового модуля з якісної оцінки системи моніторингу та оцінки

Громадська організація "Громадська місія здоров'я"  оголошує конкурс на відбір консультанта з розробки нового модуля з якісної оцінки системи моніторингу та оцінки.

Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу yatsyk@ukraids.gov.ua або ж на поштову адресу - 04073, м. Київ, проспект Степана Бандери, 19. В темі листа, будь ласка, зазначте «Резюме – консультанта для розробки модуля «Моніторинг та оцінка»). 
Термін подання документів – до 16 листопада 2016 року, реєстрація документів завершується о 15:00. 

 Детальніше за посиланням

Конкурс на відбір спеціаліста з фармацевтичного менеджменту

Державна установа «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на відбір спеціаліста з фармацевтичного менеджменту

Процедура подання резюме: 

будь ласка, надсилайте своє резюме та супровідний лист Ярославу Бриленко на адресу: vacancies.ucdc@gmail.com (у полі «тема» вкажіть "Резюме – Спеціаліст з фармменеджменту").
Кінцевий термін подання резюме: 10 листопада 2016 року. 
За результатами відбору резюме кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді

Детальніше за посиланням

Конкурс на відбір спеціаліста з лікування ТБ

Державна установа «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на відбір спеціаліста з лікування туберкульозу

Процедура подання резюме: 

будь ласка, надсилайте своє резюме та супровідний лист Ярославу Бриленко на адресу: vacancies.ucdc@gmail.com (у полі «тема» вкажіть "Резюме – Спеціаліст з лікування ТБ").
Кінцевий термін подання резюме: 10 листопада 2016 року. 
За результатами відбору резюме кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді

Детальніше за посиланням

Конкурс на відбір спеціаліста з профілактики ВІЛ

Державна установа «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на відбір спеціаліста з профілактки ВІЛ-інфекції

Процедура подання резюме: 
будь ласка, надсилайте своє резюме та супровідний лист Ярославу Бриленко на адресу: vacancies.ucdc@gmail.com (у полі «тема» вкажіть "Резюме – Спеціаліст з профілактики ВІЛ-інфекції").
Кінцевий термін подання резюме: 10 листопада 2016 року. 
За результатами відбору резюме кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді

Детальніше за посиланням

Конкурс на відбір спеціаліста з лікування ВІЛ-інфекції

Державна установа «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на відбір спеціаліста з лікування ВІЛ-інфекції

Процедура подання резюме: 
будь ласка, надсилайте своє резюме та супровідний лист Ярославу Бриленко на адресу: vacancies.ucdc@gmail.com (у полі «тема» вкажіть "Резюме – Спеціаліст з лікування ВІЛ-інфекції").
Кінцевий термін подання резюме: 10 листопада 2016 року. 
За результатами відбору резюме кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді

Детальніше за посиланням

Конкурс на відбір спеціаліста з лабораторної діагностики ТБ

Державна установа «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на відбір спеціаліста з лабораторної діагностики туберкульозу.

Процедура подання резюме: 
будь ласка, надсилайте своє резюме та супровідний лист Ярославу Бриленко на адресу: vacancies.ucdc@gmail.com (у полі «тема» вкажіть "Резюме – Спеціаліст з лабораторної діагностики ТБ").
Кінцевий термін подання резюме: 10 листопада 2016 року. 
За результатами відбору резюме кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді

Детальніше за посиланням

Конкурс на відбір програмного менеджера

Державна установа «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на відбір програмного менеджера. 

Процедура подання резюме: 
будь ласка, надсилайте своє резюме та супровідний лист Ярославу Бриленко на адресу: vacancies.ucdc@gmail.com (у полі «тема» вкажіть «Резюме – Програмний менеджер)
Кінцевий термін подання резюме: 28 жовтня 2016 року. 
За результатами відбору резюме кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді

Детальніше за посиланням

Конкурс на відбір асистента з програмної звітності

Державна установа «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на відбір асистента з програмної звітності.

Процедура подання резюме: 
будь ласка, надсилайте своє резюме та супровідний лист Ярославу Бриленко на адресу: vacancies.ucdc@gmail.com (у полі «тема» вкажіть «Резюме – Асистент з програмної звітності)
Кінцевий термін подання резюме: 10 листопада 2016 року. 
За результатами відбору резюме кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді

Детальніше за посиланням

Конкурс на відбір адміністративного асистента

Державна установа «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на відбір адміністративного асистента.

Процедура подання резюме: 
будь ласка, надсилайте своє резюме та супровідний лист Ярославу Бриленко на адресу: vacancies.ucdc@gmail.com (у полі «тема» вкажіть «Резюме – Адміністративний асистент)
Кінцевий термін подання резюме: 28 жовтня 2016 року. 
За результатами відбору резюме кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді

Детальніше за посиланням

Конкурс на відбір спеціаліста зі моніторингу та оцінки

Державна установа «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на відбір спеціаліста з моніторингу та оцінки.

Процедура подання резюме: 
будь ласка, надсилайте своє резюме та супровідний лист Ярославу Бриленко на адресу: vacancies.ucdc@gmail.com (у полі «тема» вкажіть «Резюме – Cпеціаліст з моніторингу та оцінки)
Кінцевий термін подання резюме: 28 жовтня 2016 року. 
За результатами відбору резюме кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді

Детальніше за посиланням

Конкурс на відбір консультанта з впровадження TrainSMART

Громадська організація "Громадська місія здоров'я"  оголошує конкурс на відбір консультанта з впровадження TrainSMART

Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: 
Rabinchuk@ukraids.gov.ua або поштою за адресою: 04655, м. Київ, Московський проспект, 19. В темі листа, будь ласка, зазначте: «Консультант з впровадження TrainSMART». 
Термін подання документів – до 28  жовтня 2016 року, реєстрація документів завершується о 16:00. 

За результатами відбору резюме кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді

Детальніше за посиланням

Конкурс з відбору тренерів для проведення тренінгів

Державна установа "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров'я України" (далі – УЦКС) оголошує конкурс з відбору тренерів для проведення тренінгів з питань порядку проведення досліджень з діагностики ВІЛ-інфекції.

Інформація щодо основних обов’язків та кваліфікаційних вимог міститься в файлі, що додається.

Резюме, мотиваційний лист та підписана фінансова пропозиція з розбивкою по окремих активностях відповідно до таблиці, наведеної в файлі, що додається, мають бути надіслані електронною поштою на адресу: darina.bondar1@gmail.com  або поштою за адресою: 04073, м. Київ, Московський проспект, 19.

Термін подання документів – до 06 жовтня 2016 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

За додатковою інформацією звертатися до УЦКС за тел. (044)-461-81-03 до спеціаліста відділу управління закупівлями та постачанням Бондар Дарини, e-mail: darina.bondar1@gmail.com.

Оголошення
Додаток

Конкурс на посаду «Спеціаліст з координації програм профілактики та лікування ВІЛ-інфекції»

Державна установа «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров'я України» (далі – Центр) оголошує конкурс на посаду «Спеціаліст з координації програм профілактики та лікування                 ВІЛ-інфекції».

Процедура подання резюме: будь ласка, надсилайте своє резюме та супровідний лист Ярославу Бриленко на адресу: vacancies.ucdc@gmail.com У полі «тема» вкажіть «Резюме - Спеціаліст з координації програм профілактики та лікування ВІЛ-інфекції».

Кінцевий термін подання резюме: 07 жовтня 2016 року.

За результатами відбору резюме кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді.

Детальніше за посиланням

Конкурс на посаду «Радник з юридичних питань»

Державна установа «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров'я України» (далі – Центр) оголошує конкурс на посаду «Радник з юридичних питань».

Процедура подання резюме: будь ласка, надсилайте своє резюме та супровідний лист Ярославу Бриленко на адресу: vacancies.ucdc@gmail.com У полі «тема» вкажіть «Резюме – Радник з юридичних питань».

Кінцевий термін подання резюме: 30 вересня 2016 року.

Детальніше за посиланням

Конкурс на відбір спеціаліста зі звітності з Глобальним Фондом 

Державна установа «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на відбір спеціаліста зі звітності з Глобальним Фондом в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Процедура подання резюме: будь ласка, надсилайте своє резюме та супровідний лист Ярославу Бриленко на адресу: vacancies.ucdc@gmail.com з копією на i.kuzin@ukraids.gov.ua (у полі «тема» вкажіть «Резюме – Спеціаліст із звітності з Глобальним фондом»)

Кінцевий термін подання резюме: 30 вересня 2016 року.

За результатами відбору резюме кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді.

Детальніше за посиланням

Конкурс відбору тренерів для проведення тренінгів 

Державна установа "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров'я України" (далі – УЦКС) переоголошує конкурс з відбору тренерів для проведення тренінгів на тему «Використання даних з реєстру хворих на туберкульоз при плануванні та організації медичної допомоги хворим з ко-інфекцією ТБ/ВІЛ» та «Використання даних та функціоналу підсистеми аналізу та графічного відображення даних (дешбордів) реєстру хворих на туберкульоз при плануванні та організації медичної допомоги хворим на ТБ».

Інформація щодо основних обов’язків та кваліфікаційних вимог міститься в файлі, що додається.

Резюме, мотиваційний лист та підписана фінансова пропозиція з розбивкою по окремих активностях відповідно до таблиці, наведеної в файлі, що додається, мають бути надіслані електронною поштою на адресу: darina.bondar1@gmail.com з копією vnbakhmat@ukr.net , або поштою за адресою: 04073, м. Київ, Московський проспект, 19.

Термін подання документів – до 26 вересня 2016 року, реєстрація документів завершується о 17:00.

За додатковою інформацією звертатися до  фахівця УЦКС Бахмата Володимира Миколайовича, e-mail: vnbakhmat@ukr.net ,  тел. (044) 461-87-59 та/або (067) 509-13-69.

Оголошення
Додатки 1,2 

Конкурс відбору консультанта для розробки навчальних матеріалів тренінгів

Державна установа "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров'я України" (далі – УЦКС) переоголошує конкурс з відбору консультанта для розробки навчальних матеріалів тренінгів «Використання даних з реєстру хворих на туберкульоз при плануванні та організації медичної допомоги хворим з ко-інфекцією ТБ/ВІЛ» та «Використання даних та функціоналу підсистеми аналізу та графічного відображення даних (дешбордів) реєстру хворих на туберкульоз при плануванні та організації медичної допомоги хворим на ТБ».

Інформація щодо основних обов’язків та кваліфікаційних вимог міститься в файлі, що додається.

Резюме, мотиваційний лист та підписана фінансова пропозиція з розбивкою по окремих активностях відповідно до таблиці, наведеної в файлі, що додається, мають бути надіслані електронною поштою на адресу: darina.bondar1@gmail.com з копією vnbakhmat@ukr.net , або поштою за адресою: 04073, м. Київ, Московський проспект, 19.

Термін подання документів – до 26 вересня 2016 року, реєстрація документів завершується о 17:00.

За додатковою інформацією звертатися до  фахівця УЦКС Бахмата Володимира Миколайовича, e-mail: vnbakhmat@ukr.net ,  тел. (044) 461-87-59 та/або (067) 509-13-69.

Оголошення
Додатки 1,2 

Конкурс з відбору консультанта з розробки навчальних матеріалів для тренінгів

Державна установа "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров'я України" (далі – УЦКС) оголошує конкурс з відбору консультанта з розробки навчальних матеріалів тренінгів «Використання даних з реєстру хворих на туберкульоз при плануванні та організації медичної допомоги хворим з ко-інфекцією ТБ/ВІЛ» та «Використання даних та функціоналу підсистеми аналізу та графічного відображення даних (дешбордів) реєстру хворих на туберкульоз при плануванні та організації медичної допомоги хворим на ТБ».

Інформація щодо основних обов’язків та кваліфікаційних вимог міститься в файлі, що додається.

Резюме, мотиваційний лист та підписана фінансова пропозиція з розбивкою по окремих активностях відповідно до таблиці, наведеної в файлі, що додається, мають бути надіслані електронною поштою на адресу: darina.bondar1@gmail.com з копією vnbakhmat@ukr.net , або поштою за адресою: 04073, м. Київ, Московський проспект, 19.

Термін подання документів – до 05 вересня 2016 року, реєстрація документів завершується о 17:00.

За додатковою інформацією звертатися до  фахівця УЦКС Бахмата Володимира Миколайовича, e-mail: vnbakhmat@ukr.net ,  тел. (044) 461-87-59 та/або (067) 509-13-69.

Оголошення_Розробка матеріалів_Реєстр_ГФ_2016
Додатки 1,2 до Оголошення

Конкурс з відбору тренерів для проведення тренінгів

Державна установа "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров'я України" (далі – УЦКС) оголошує конкурс з відбору тренерів з проведення тренінгів на тему «Використання даних з реєстру хворих на туберкульоз при плануванні та організації медичної допомоги хворим з ко-інфекцією ТБ/ВІЛ» та «Використання даних та функціоналу підсистеми аналізу та графічного відображення даних (дешбордів) реєстру хворих на туберкульоз при плануванні та організації медичної допомоги хворим на ТБ».

Інформація щодо основних обов’язків та кваліфікаційних вимог міститься в файлі, що додається.

Резюме, мотиваційний лист та підписана фінансова пропозиція з розбивкою по окремих активностях відповідно до таблиці, наведеної в файлі, що додається, мають бути надіслані електронною поштою на адресу: darina.bondar1@gmail.com з копією vnbakhmat@ukr.net , або поштою за адресою: 04073, м. Київ, Московський проспект, 19.

Термін подання документів – до 06 вересня 2016 року, реєстрація документів завершується о 17:00.

За додатковою інформацією звертатися до  фахівця УЦКС Бахмата Володимира Миколайовича, e-mail: vnbakhmat@ukr.net ,  тел. (044) 461-87-59 та/або (067) 509-13-69.

Оголошення_Тренери_Реєстр_ГФ_2016
Додатки 1,2 до Оголошення

Конкурсний відбір на позицію старшого спеціаліста з координації ТБ

Державна установа "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров'я України" (далі – УЦКС) оголошує конкурсний відбір на позицію старшого спеціаліста з координації ТБ. 
Інформація щодо основних обов'язків та кваліфікаційних вимог міститься в файлі, що додається.
Резюме та супровідний лист мають бути надіслані електронною поштою на адресу: vacancies.ucdc@gmail.com
У полі «тема» вкажіть «Резюме - Старший спеціаліста з координації програм профілактики та лікування туберкульозу».
Кінцевий термін подання резюме: 02 вересня 2016 року.

Оголошення про конкурсний відбір старшого спеціаліста з координації ТБ

Переоголошення конкурсу з відбору консультантів для здійснення клінічного наставництва

Державна установа "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров'я України" (далі – УЦКС) переоголошує конкурс з відбору консультантів з клінічного наставництва до закладів охорони здоров’я, які надають медичну допомогу хворим на туберкульоз та ко-інфекцію ТБ/ВІЛ в Україні.

Інформація щодо основних обов’язків та кваліфікаційних вимог міститься в файлі, що додається.

Резюме, мотиваційний лист та підписана фінансова пропозиція з розбивкою по окремих активностях відповідно до таблиці, наведеної в файлі, що додається, мають бути надіслані електронною поштою на адресу: darina.bondar1@gmail.com або поштою за адресою: 04655, м. Київ, Московський проспект, 19.

Термін подання документів – до 26 серпня 2016 року, реєстрація документів завершується о 17:00.

За додатковою інформацією звертатися до УЦКС за тел. (044)-461-81-03 до спеціаліста відділу управління закупівлями та постачанням Бондар Дарини, e-mail: darina.bondar1@gmail.com

Переголошення_консультанти з клінічного наставництва_ТБ_15.08.2016
Додаток 1_консультанти з клінічного наставництва_ТБ

Конкурсу на відбір консультанта з адміністративної підтримки організації та проведення наставницьких візитів

Державна установа "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров'я України" (далі – УЦКС) оголошує конкурс з відбору консультанта з адміністративної підтримки організації та проведення наставницьких візитів.

Інформація щодо основних обов’язків та кваліфікаційних вимог міститься в файлі, що додається.

Резюме, мотиваційний лист та підписана фінансова пропозиція з розбивкою по окремих активностях відповідно до таблиці, наведеної в файлі, що додається, мають бути надіслані електронною поштою на адресу: darina.bondar1@gmail.com з копією на a.bondar.ucdc@gmail.com або поштою за адресою: 04073, м. Київ, Московський проспект, 19.

Термін подання документів – до 19 серпня 2016 року, реєстрація документів завершується о 12:00.

За додатковою інформацією звертатися до УЦКС за тел. (044)-461-81-03 до спеціаліста відділу управління закупівлями та постачанням Бондар Дарини, e-mail: darina.bondar1@gmail.com з копією на a.bondar.ucdc@gmail.com. 

Оголошення_консультант з адміністративної підтримки менторингових візитів
Додаток до Оголошення

Конкурс з відбору тренерів з проведення тренінгу «Використання платформи DevInfo як інструменту з моніторингу та оцінки у сфері протидії туберкульозу»

Державна установа "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров'я України" (далі – УЦКС) оголошує конкурс з відбору тренерів з проведення тренінгу «Використання платформи DevInfo як інструменту з моніторингу та оцінки у сфері протидії туберкульозу».

Інформація щодо основних обов’язків та кваліфікаційних вимог міститься в файлі, що додається.

Резюме, мотиваційний лист та підписана фінансова пропозиція з розбивкою по окремих активностях відповідно до таблиці, наведеної в файлі, що додається, мають бути надіслані електронною поштою на адресу: darina.bondar1@gmail.com з копією на lilia.masiuk@ukr.net або поштою за адресою: 04073, м. Київ, Московський проспект, 19.

Термін подання документів – до 09 серпня 2016 року, реєстрація документів завершується о 17:00.

За додатковою інформацією звертатися до УЦКС за тел. (044)-281-23-57 або (050)-25-84-903 до Масюк Лілії Анатоліївни, e-mail:  lilia.masiuk@ukr.net

Оголошення_тренери_DevInfo_2016
Додаток 1_тренери_Devinfo_2016

Конкурс з відбору консультанта з доопрацювання навчальних матеріалів тренінгу «Використання платформи DevInfo як інструменту з моніторингу та оцінки у сфері протидії туберкульоз»

Державна установа "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров'я України" (далі – УЦКС) оголошує конкурс з відбору консультанта з доопрацювання навчальних матеріалів тренінгу «Використання платформи DevInfo як інструменту з моніторингу та оцінки у сфері протидії туберкульозу».

Інформація щодо основних обов’язків та кваліфікаційних вимог міститься в файлі, що додається.

Резюме, мотиваційний лист та підписана фінансова пропозиція з розбивкою по окремих активностях відповідно до таблиці, наведеної в файлі, що додається, мають бути надіслані електронною поштою на адресу: darina.bondar1@gmail.com з копією на lilia.masiuk@ukr.net або поштою за адресою: 04073, м. Київ, Московський проспект, 19.

Термін подання документів – до 09 серпня 2016 року, реєстрація документів завершується о 17:00.

За додатковою інформацією звертатися до УЦКС за тел. (044)-281-23-57 або (050)-25-84-903 до Масюк Лілії Анатоліївни, e-mail:  lilia.masiuk@ukr.net.

Оголошення_консультант_доопрацювання матеріалів_DevInfo _2016
Додаток 1_консультант_ доопрацювання матеріалів_Devinfo_2016

Переоголошення конкурсу з відбору консультантів з клінічного наставництва до закладів охорони здоров’я

Державна установа "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров'я України" (далі – УЦКС) переоголошує конкурс з відбору консультантів з клінічного наставництва до закладів охорони здоров’я, які надають медичну допомогу хворим на туберкульоз та ко-інфекцію ТБ/ВІЛ в Україні.

Інформація щодо основних обов’язків та кваліфікаційних вимог міститься в файлі, що додається. Резюме, мотиваційний лист та підписана фінансова пропозиція з розбивкою по окремих активностях відповідно до таблиці, наведеної в файлі, що додається, мають бути надіслані електронною поштою на адресу: darina.bondar1@gmail.com або поштою за адресою: 04655, м. Київ, Московський проспект, 19.

Термін подання документів – до 09 серпня 2016 року, реєстрація документів завершується о 17:00.

За додатковою інформацією звертатися до УЦКС за тел. (044)-461-81-03 до спеціаліста відділу управління закупівлями та постачанням Бондар Дарини, e-mail: darina.bondar1@gmail.com з копією на petelina@ukraids.gov.ua

Переголошення_консультанти з клінічного наставництва_ТБ_02.08.2016
Додаток 1_консультанти з клінічного наставництва_ТБ_зниження вартості

Конкурс на відбір консультантів для проведення якісної оцінки закладів охорони здоров’я у Чернігівській області

Державна установ