Вакансії за 2017 рік (нові)

Конкурс на позицію консультанта з розробки тренінгових матеріалів з сучасних практик надання послуг з тестування на ВІЛ

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію консультанта з розробки тренінгових матеріалів (контент-експерт) з сучасних практик надання послуг з тестування на ВІЛ (ПТВ) з ініціативи медичного працівника.
езюме мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції "Консультант з розробки тренінгових матеріалів (контент-експерт) з сучасних практик надання послуг з тестування на ВІЛ". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 11 січня 2018 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію консультанта з питань технічної підтримки впровадження системи управління/поліпшення якості в лабораторіях діагностики ВІЛ/СНІДу

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на позицію консультанта з питань технічної підтримки впровадження системи управління /поліпшення якості в лабораторіях діагностики ВІЛ/СНІДу. Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua з копією r.vovk@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції “Консультант з питань технічної підтримки впровадження системи управління /поліпшення якості в лабораторіях діагностики ВІЛ/СНІДу”. Телефон для контакту: (044) 281-23- 57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 4 січня 2018 року, реєстрація документів завершується о 18:00.
Детальніше

 

 

Конкурс на позицію консультанта з питань організації програм зовнішньої оцінки якості лабораторних досліджень з ВІЛ/СНІДу.

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на позицію консультанта з питань організації програм зовнішньої оцінки якості лабораторних досліджень з ВІЛ/СНІДу. Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua з копією r.vovk@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції “Консультант з питань організації програм зовнішньої оцінки якості лабораторних досліджень з ВІЛ/СНІДу”. Телефон для контакту: (044) 281-23- 57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 4 січня 2018 року, реєстрація документів завершується о 18:00.
Детальніше

Конкурс на посаду WEB–дизайнер з функцією SMM менеджера

Центр громадського здоров’я (ЦГЗ) оголошує конкурс на посаду WEB–дизайнера з функцією SMM менеджера. Резюме та приклад створених візуальних матеріалів потрібно надіслати електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «WEB –дизайнер з функцією SMM менеджера». Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання резюме і документів – до 28 грудня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00.
Детальніше

Конкурс на позицію керівника групи зі стратегічної інформації

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на позицію керівника групи зі стратегічної інформації (Team Leader).
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua з копією r.vovk@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції “Керівник групи зі стратегічної інформації (Team Leader)”. Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 15 грудня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію спеціаліста зі стратегічної інформації

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на позицію спеціаліста зі стратегічної інформації.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua з копією r.vovk@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції “Спеціаліст зі стратегічної інформації”. Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 15 грудня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію спеціаліста з організації біоповедінкових досліджень

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на позицію спеціаліста з організації біоповедінкових досліджень.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua з копією r.vovk@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції “Спеціаліст з організації біоповедінкових досліджень”. Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 15 грудня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію експерта з якісних методів для проведення оцінки системи епіднагляду за ВІЛ/СНІД в Україні

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію експерта з якісних методів для проведення оцінки системи епіднагляду за ВІЛ/СНІД в Україні.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua з копією a.momotyuk@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції "Експерт з якісних методів для проведення оцінки системи епіднагляду за ВІЛ/СНІД в Україні". Телефон для контакту: (044) 281-23- 57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 8 грудня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00.
Детальніше

Конкурс на позицію консультанта по літературному та технічному редагуванню Уніфікованого клінічного протоколу

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію консультанта по літературному та технічному редагуванню Уніфікованого клінічного протоколу.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції «Консультант по літературному та технічному редагуванню Уніфікованого клінічного протоколу»". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова) .
Термін подання документів – до 06 грудня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00.
Детальніше

Конкурс на посаду менеджера з розвитку клінічної оцінки для посилення систем закладів охорони здоров’я CIASS

Громадська організація «Громадська місія здоров’я» в рамках субгранту проекту «Розбудова клінічного та адміністративного потенціалу системи послуг з профілактики та лікування ВІЛ/СНІД в Україні», що реалізується в Україні Міжнародним центром підготовки та освіти у сфері охорони здоров’я Університету штату Вашингтон, відповідно до Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR) та за підтримки Центрів контролю та профілактики захворювань США (СDC) оголошує конкурс на посаду «Менеджер з розвитку клінічної оцінки для посилення систем закладів охорони здоров’я Clinical Assessment for System Strengthening (CIASS)».
Резюме має бути надіслане електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Менеджер з розвитку клінічної оцінки для посилення систем закладів охорони здоров’я». Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 30 листопада 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на відбір консультанта з технічної підтримки платформи для дистанційних навчальних курсів

Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" оголошує конкурс на відбір консультанта з технічної підтримки платформи для дистанційних навчальних курсів.
Інформація щодо основних обов’язків та кваліфікаційних вимог міститься в файлі, що додається. Резюме, мотиваційний лист, підписана фінансова пропозиція відповідно до Додатку 1 до даного оголошення мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: d.bondar@phc.org.uaабо поштою за адресою: 04073, м. Київ, пр. Степана Бандери, 19.
Термін подання документів – до 22 листопада 2017 року, реєстрація документів завершується о 15:00.
За додатковою інформацією звертатися до ЦГЗ за тел. (044)-281-23-57 до спеціаліста відділу управління закупівлями та постачанням Бондар Дарини, e-mail: d.bondar@phc.org.ua
Детальніше

Конкурс на відбір консультанта з технічної підтримки розробки дистанційного навчального курсу

Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" оголошує конкурс на відбір консультанта з технічної підтримки розробки дистанційного навчального курсу.
Інформація щодо основних обов’язків та кваліфікаційних вимог міститься в файлі, що додається. Резюме, мотиваційний лист, підписана фінансова пропозиція відповідно до Додатку 1 до даного оголошення мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: d.bondar@phc.org.uaабо поштою за адресою: 04073, м. Київ, пр. Степана Бандери, 19.
Термін подання документів – до 23 листопада 2017 року, реєстрація документів завершується о 15:00.
За додатковою інформацією звертатися до ЦГЗ за тел. (044)-281-23-57 до спеціаліста відділу управління закупівлями та постачанням Бондар Дарини, e-mail: d.bondar@phc.org.ua
Детальніше

Конкурс на позицію асистента з фінансових та адміністративних питань програми FTCI

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію асистент з фінансових та адміністративних питань програми FTCI (Fast Track City Initiative).
Резюме має бути надіслано електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: асистент з фінансових та адміністративних питань програми FTCI.
Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 27 листопада 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00.
Детальніше

Конкурс на позицію спеціаліста з питань туберкульозу

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію спеціаліста з питань туберкульозу.
Резюме має бути надіслано електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Старший спеціаліст з питань туберкульозу». Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 23 листопада 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію спеціаліста зі звітності та моніторингу і оцінки програми FTCI

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію спеціаліста зі звітності та моніторингу і оцінки програми FTCI (Fast Track City Initiative).
Резюме має бути надіслано електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Спеціаліст зі звітності та моніторингу і оцінки програми FTCI». Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 17 листопада 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00.
Детальніше

Конкурс на відбір тренерів

Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" оголошує конкурс на відбір тренерів для проведення тренінгу за темою "Стратегічне планування розвитку єдиної системи моніторингу та оцінки заходів протидії епідемії ВІЛ-інфекції в Україні".
Інформація щодо основних обов’язків та кваліфікаційних вимог міститься в файлі, що додається. Резюме, мотиваційний лист, підписана фінансова пропозиція відповідно до Додатку 1 до даного Оголошення мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: d.bondar@phc.org.ua або поштою за адресою: 04073, м. Київ, пр. Степана Бандери, 19.
Термін подання документів – до 09 листопада 2017 року, реєстрація документів завершується о 15:00.
Детальніше
Додаток 1
 

Конкурс на відбір консультантів з адміністративної підтримки організації та проведення навчальних заходів

Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" оголошує конкурс на відбір консультантів з адміністративної підтримки організації та проведення навчальних заходів. Інформація щодо основних обов’язків та кваліфікаційних вимог міститься в файлі, що додається. Резюме, мотиваційний лист, підписана фінансова пропозиція відповідно до Додатку 1 до даного Оголошення мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: d.bondar@phc.org.ua з копією на m.riabinchuk@phc.org.ua або поштою за адресою: 04073, м. Київ, пр. Степана Бандери, 19.
Термін подання документів – до 9 листопада 2017 року, реєстрація документів завершується о 14:00.
За додатковою інформацією звертатися до ЦГЗ за тел. (044)-281-23-57 до спеціаліста відділу управління закупівлями та постачанням Бондар Дарини, e-mail: d.bondar@phc.org.ua з копією на m.riabinchuk@phc.org.ua.
Детальніше
Додаток 1

Конкурс на відбір тренерів для проведення тренінгів «Профілактика передачі ВІЛ від матері до дитини»

Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" оголошує конкурс на відбір тренерів для проведення тренінгів «Профілактика передачі ВІЛ від матері до дитини».
Інформація щодо основних обов’язків та кваліфікаційних вимог міститься в файлі, що додається. Резюме, мотиваційний лист, підписана фінансова пропозиція відповідно до Додатку 1 до даного Оголошення мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: d.bondar@phc.org.ua або поштою за адресою: 04073, м. Київ, пр. Степана Бандери, 19.
Термін подання документів – до 03 листопада 2017 року, реєстрація документів завершується о 15:00.
За додатковою інформацією звертатися до фахівця ЦГЗ Аліни Бондар за тел. (067)1266089, e-mail: a.bondar@phc.org.ua
Детальніше
Додаток 1

Конкурс на позицію експерта з кабінетного аналізу документів для проведення оцінки системи епіднагляду за ВІЛ/СНІД в Україні

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію експерта з кабінетного аналізу документів для проведення оцінки системи епіднагляду за ВІЛ/СНІД в Україні.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції "Експерта з кабінетного аналізу документів для проведення оцінки системи епіднагляду за ВІЛ/СНІД в Україні". Телефон для контакту: (044) 281-23- 57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 10 листопада 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00.
Детальніше

Конкурс на позицію експерта з якісних методів для проведення оцінки системи епіднагляду за ВІЛ/СНІД в Україні

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію експерта з якісних методів для проведення оцінки системи епіднагляду за ВІЛ/СНІД в Україні.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції "Експерт з якісних методів для проведення оцінки системи епіднагляду за ВІЛ/СНІД в Україні". Телефон для контакту: (044) 281-23- 57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 10 листопада 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00.
Детальніше

Конкурс на позицію експерта з кабінетного аналізу для проведення оцінки системи МіО в Україні

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію Експерта з кабінетного аналізу для проведення оцінки системи МіО в Україні.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua з копією a.momotyuk@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції " Експерт з кабінетного аналізу для проведення оцінки системи МіО в Україні ". Телефон для контакту: (044) 281-23- 57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 25 листопада 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію експерта-інтерв’юера для проведення оцінки системи МіО в Україні

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію експерта-інтерв’юера для проведення оцінки системи МіО в Україні.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua з копією a.momotyuk@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції "Експерт-інтерв’юер для проведення оцінки системи МіО в Україні".
Телефон для контакту: (044) 281-23- 57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 25 листопада 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на посаду керівника регіональної мультидисциплінарної команди (МДК) з безперервного підвищення якості

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію керівника регіональної мультидисциплінарної команди (МДК) з безперервного підвищення якості/Lead of regional CQI MDT. Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції "Керівник регіональної мультидисциплінарної команди (МДК) з безперервного підвищення якості/Lead of regional CQI MDT". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова) .
Термін подання документів – до 31 жовтня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

 

Конкурс на посаду консультанта з лікування регіональної мультидисциплінарної команди (МДК) з безперервного підвищення якості

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію консультанта з лікування регіональної мультидисциплінарної команди (МДК) з безперервного підвищення якості/Consultant on treatment of regional CQI MDT. Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції "Консультант з лікування регіональної мультидисциплінарної команди (МДК) з безперервного підвищення якості/ Consultant on treatment of regional CQI MDT". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова) .
Термін подання документів – до 31 жовтня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

 

Конкурс на посаду консультанта з програмного моніторингу регіональної мультидисциплінарної команди (МДК) з безперервного підвищення якості

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію Консультант з програмного моніторингу регіональної мультидисциплінарної команди (МДК) з безперервного підвищення якості/Consultant on program monitoring of regional CQI  MDТ. Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції "Консультант з програмного моніторингу регіональної мультидисциплінарної команди (МДК) з безперервного підвищення якості/ Consultant on program monitoring of regional CQI  MDТ". Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова) .
Термін подання документів – до 31 жовтня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

 

Конкурс на посаду консультанта з розробки плану дій щодо впровадження інноваційних послуг з діагностики та лікування ВІЛ

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію консультанта з розробки плану дій щодо впровадження інноваційних послуг з діагностики та лікування ВІЛ / Consultant for development of action plan for implementation of innovative HIV service delivery.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції.
Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 1 листопада 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію спеціаліста з комунікацій програми FTCI

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію спеціаліста з комунікацій програми FTCI (Fast Track City Initiative). Резюме має бути надіслано електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Спеціаліст з комунікацій програми FTCI». Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 18 жовтня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на посаду перекладача в рамках Демонстраційного проекту з лікування вірусного гепатиту С

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на залучення консультанта в рамках Демонстраційного проекту з лікування вірусного гепатиту С серед представників уразливих груп в Україні (EQUIP/USAID) на посаду перекладача.
Резюме має бути надіслане електронною поштою на електронну адресу: vacancies@gmail.com. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Перекладач».
Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова) .
Термін подання документів – до 18 жовтня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на посаду менеджера з розвитку клінічної оцінки

Громадська організація «Громадська місія здоров’я» в рамках субгранту проекту «Розбудова клінічного та адміністративного потенціалу системи послуг з профілактики та лікування ВІЛ/СНІД в Україні», що реалізується в Україні Міжнародним центром підготовки та освіти у сфері охорони здоров’я Університету штату Вашингтон, відповідно до Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR) та за підтримки Центрів контролю та профілактики захворювань США (СDC) оголошує конкурс на посаду «Менеджер з розвитку клінічної оцінки для посилення систем закладів охорони здоров’я Clinical Assessment for System Strengthening (CLASS)».
Резюме має бути надіслане електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Менеджер з розвитку клінічної оцінки для посилення систем закладів охорони здоров’я».
Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 17 жовтня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію координатора програми FTCI

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію координатора програми FTCI (Fast Track City Initiative).
Резюме має бути надіслано електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Координатор програми FTCI». Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 17 жовтня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00.
Детальніше

Конкурс на позицію спеціаліста зі звітності та моніторингу і оцінки програми FTCI

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію спеціаліста зі звітності та моніторингу і оцінки програми FTCI (Fast Track City Initiative).
Резюме має бути надіслано електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Спеціаліст зі звітності та моніторингу і оцінки програми FTCI». Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 17 жовтня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00.
Детальніше

Конкурс на відбір консультанта з підтримки електронних інструментів та інформаційних систем

Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" переоголошує конкурс на відбір консультанта з підтримки електронних інструментів та інформаційних систем. Інформація щодо основних обов’язків та кваліфікаційних вимог міститься в файлі, що додається. Резюме, мотиваційний лист, підписана фінансова пропозиція з розбивкою по окремих активностях відповідно до Додатку 1 до даного Оголошення мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: d.bondar@phc.org.ua з копією на a.chumakova@phc.org.ua або поштою за адресою: 04073, м. Київ, пр. Степана Бандери, 19.
Термін подання документів – до 3 жовтня 2017 року, реєстрація документів завершується о 14:00.
За додатковою інформацією звертатися до ЦГЗ за тел. (044) 461-81-03, моб. 093-453-69-54 до спеціаліста відділу управління закупівлями та постачанням Бондар Дарини, e-mail: d.bondar@phc.org.ua
Детальніше
Додаток 1

Конкурс на позицію спеціаліста з програмної звітності Глобального Фонду

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію спеціаліста з програмної звітності Глобального Фонду в рамках програми Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією. Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Спеціаліст з програмної звітності Глобального Фонду".
Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 12 жовтня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00.
Детальніше

Конкурс на відбір консультанта з розробки навчальних матеріалів для впровадження програми підготовки польових епідеміологів

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України», в рамках Програми Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією «Інвестиції у вплив на туберкульоз та ВІЛ» оголошує конкурс з відбору консультанта з координації впровадження програми підготовки польових епідеміологів.
Резюме, мотиваційний лист та підписана фінансова пропозиція з розбивкою по окремих активностях відповідно до Додатку 1 до даного оголошення мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: d.bondar@phc.org.ua або поштою за адресою: 04073, м. Київ, проспект C. Бандери 19. В темі листа, будь ласка, зазначте: консультант з розробки навчальних матеріалів.
Термін подання документів – до 6 жовтня 2017 року, реєстрація документів завершується о 15:00 год.
Детальніше
Додаток 1

Конкурс на відбір консультантів для рецензування та підготовки навчальних матеріалів для впровадження програми підготовки польових епідеміологів

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України», в рамках Програми Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією «Інвестиції у вплив на туберкульоз та ВІЛ» оголошує конкурс з відбору консультанта з координації впровадження програми підготовки польових епідеміологів.
Резюме, мотиваційний лист та підписана фінансова пропозиція з розбивкою по окремих активностях відповідно до Додатку 1 до даного оголошення мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: d.bondar@phc.org.ua або поштою за адресою: 04073, м. Київ, проспект C. Бандери 19. В темі листа, будь ласка, зазначте: консультант з підготовки матеріалів FETP.
Термін подання документів – до 2 жовтня 2017 року, реєстрація документів завершується о 15:00 год.
Детальніше
Додаток 1

Конкурс на відбір консультанта з координації впровадження програми підготовки польових епідеміологів

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України», в рамках Програми Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією «Інвестиції у вплив на туберкульоз та ВІЛ» оголошує конкурс з відбору консультанта з координації впровадження програми підготовки польових епідеміологів.
Резюме, мотиваційний лист та підписана фінансова пропозиція з розбивкою по окремих активностях відповідно до Додатку 1 до даного оголошення мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: d.bondar@phc.org.ua або поштою за адресою: 04073, м. Київ, проспект C. Бандери 19. В темі листа, будь ласка, зазначте: консультант з координації впровадження програми підготовки польових епідеміологів.
Термін подання документів – до 2 жовтня 2017 року, реєстрація документів завершується о 15:00 год.
Детальніше
Додаток 1

Конкурс на посаду менеджера з розвитку клінічної оцінки

Громадська організація «Громадська місія здоров’я» в рамках субгранту проекту «Розбудова клінічного та адміністративного потенціалу системи послуг з профілактики та лікування ВІЛ/СНІД в Україні», що реалізується в Україні Міжнародним центром підготовки та освіти у сфері охорони здоров’я Університету штату Вашингтон, відповідно до Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR) та за підтримки Центрів контролю та профілактики захворювань США (СDC) оголошує конкурс на посаду «Менеджер з розвитку клінічної оцінки для посилення систем закладів охорони здоров’я Clinical Assessment for System Strengthening (CLASS)».
Резюме має бути надіслане електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Менеджер з розвитку клінічної оцінки для посилення систем закладів охорони здоров’я».
Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 29 вересня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію спеціаліста з закупівель

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію спеціаліста з закупівель.
Резюме та інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Cпеціаліст з закупівель». Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова).
Термін подання документів – до 27 вересня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00.
Детальніше

Конкурс на посаду фінансового менеджера в рамках Демонстраційного проекту з лікування вірусного гепатиту С

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на залучення консультанта в рамках Демонстраційного проекту з лікування вірусного гепатиту С серед представників уразливих груп в Україні (EQUIP/USAID) на посаду фінансовго менеджера.
Резюме має бути надіслане електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua.
В темі листа, будь ласка, зазначте назву позиції: «Фінансовий менеджер».
Телефон для контакту: (044) 281-23-57 (Альона Чумакова) .
Термін подання документів – до 27 вересня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Детальніше

Конкурс на позицію консультанта з підтримки електронних інструментів та інформаційних систем

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на позицію консультанта з підтримки електронних інструментів та інформаційних систем.
Резюме, мотиваційний лист, підписана фінансова пропозиція з розбивкою по окремих активностях відповідно до Додатку 1 до даного олошення мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: d.bondar@phc.org.ua або поштою за адресою: 04073, м. Київ, пр. Степана Бандери, 19.
Термін подання документів – до 20 вересня 2017 року, реєстрація документів завершується о 18:00
Телефон для контакту: (044) 461-81-03, моб. 093-453-69-54 до спеціаліста відділу управління закупівлями та постачанням Бондар Дарини, e-mail: d.bondar@phc.org.ua