AHF Ukraine

http://www.aidshealth.org
ttp://www.freehivtest.org.ua

На сьогодні AHF є однією з найбільших неурядових організацій, яка, спираючись на благодійність, забезпечує профілактику та тестування на ВІЛ, догляд, піклування, лікування та підтримку для ВІЛ-інфікованих пацієнтів у 39 країнах світу, включаючи Україну. Другою невід’ємною частиною місії AHF є адвокація структурних змін, для того, щоб забезпечити високу якість та сталість послуг. Більше, ніж 740 тисяч людей з ВІЛ користуються послугами, які надаються за підтримки AHF в Північній та Південній Америці, країнах Азії, Африки та Європи.

Робота AHF розпочалася у Лос-Анджелесі з ініціативи групи людей, яких безпосередньо торкнулася проблема ВІЛ, у 80-х роках минулого сторіччя. Вони мали лише одну, гуманістичну, мету: дати людям зі СНІДом можливість прожити свої останні дні та піти з життя з гідністю, у безпечному місці, оточеними турботою, повагою та розумінням. AIDS Hospice Foundation офіційно була зареєстрована у 1987 році та протягом наступного року відкрила Chris Brownlie Hospice, перший в Каліфорнії хоспіс, що отримав офіційне ліцензування щодо допомоги людям зі СНІДом.

З кінця 90-х років, коли лікування ВІЛ стало можливим, ініціативна група вирішила, що необхідність у наданні необхідної медичної допомоги набагато важливіша, ніж виключно хоспісна допомога. Організація змінила свою назву на AIDS Healthcare Foundation та сфокусувалася на наданні найкращої сучасної медичної допомоги пацієнтам з ВІЛ, незважаючи на їх можливості сплатити за послуги.

В Україні AHF розпочала свою роботу з 2009 року з підтримки децентралізації надання антиретровірусної терапії в партнерстві з державою, спираючись на підписаний Меморандум. На сьогодні AHF підтримує програми удосконаленої моделі швидкого тестування на ВІЛ, зв’язку з послугами лікування для ВІЛ-серопозитивних осіб та впровадження клієнт-орієнтованого підходу лікування, а також пов’язаною з цим адвокацією в Україні.

В рамках співпраці з закладами охорони здоров’я комунальної та державної форм власності, а також з громадськими об’єднаннями та організаціями, AHF Ukraine підтримує діяльність, спрямовану на розширення доступу до зручного та простого тестування на ВІЛ з використанням швидких тестів, безкоштовне розповсюдження презервативів та інформаційних матеріалів з питань профілактики та лікування ВІЛ; зв’язку з лікуванням для серопозитивних осіб та лікування у партнерстві з державними та неурядовими організаціями для досягнення раннього виявлення, раннього початку лікування та утримання в лікуванні. 

Опис програм партнерства Представництва Фонду АНТИСНІД США в Україні (AHF) і ДУ "Український центр контролю за соцхворобами МОЗ України"


Пункт тестування на ВІЛ


Адреса: Київ, вул. Шулявська, 5, оф. 10
Час роботи:
Пн.-пт. 09.00 до 19.30
Суб.  11.00 до 17.00
Нд – вихідний

Без перерви
Результат за 15 хвилин
Безкоштовно, Конфіденційно
Безкоштовні презервативи