Матеріали з промоції здоров'я

 

В цьому розділі ви можете знайти інформаційні матеріали з промоції здоров’я, розроблені Центром громадського здоров’я і нашим партнерами.

Це текстові матеріали, відео, інфографіка для використання в соцмережах, макети друкованих матеріалів за різними тематиками:

Інфекційні захворювання (кір, дифтерія, гепатити, грип, туберкульоз, гострі кишкові інфекції, ботулізм тощо), а також інформація щодо вакцинації.

Неінфекційні захворювання (серцево-судинні, онкологічні, діабет, епілепсія, аутизм тощо), а також інформація стосовно психічного здоров’я, здорового харчування, фізичної активності, проблем із зором, безпеки на дорогах, грудного вигодовування, а також впливу таких факторів як алкоголь, куріння, тривале перебування на сонці тощо.

Окремо розміщена інформація стосовно антибіотикорезистентності та акції «Чисті руки».

Правила використання: 

1) Внесення змін в зображення і відеоматеріали – не допускається.

2) Ви можете використовувати ці матеріали для ваших публікацій.

3) При використанні цих матеріалів вказуйте, будь ласка, посилання на організацію-автора матеріалу, Центр громадського здоров’я, а також на наших партнерів.

4) Внесення змін до текстів допускається, але без суттєвої зміни змісту. Розміщенні в медіасховищі тексти можуть бути основою ваших інформаційних матеріалів. Ви можете переробляти тексти стилістично, брати за основу своїх матеріалів викладені тези. 

В разі часткової або повної переробки Вами текстів, взятих з медіасховища, Центр громадського здоров'я та наші партнери знімають з себе всю відповідальність щодо викладеної в Вашому кінцевому тексті інформації.

 

Перейти до матеріалів

 

Медіасховище інформаційних матеріалів з промоції здоров’я буде постійно поповнюватись новими матеріалами.

За консультаціями з використання цих матеріалів ви можете звертатись у відділ комунікацій Центру громадського здоров’я:

Ольга Захарченко — керівник відділу комунікацій Центру громадського здоров'я МОЗ України.

e-mail: o.zakharchenko@phc.org.ua
Моб.: +380 50 358 12 75