Соцсупровід

Упродовж 2016 року продовжується реалізація проекту «Посилення системи надання якісної амбулаторної допомоги хворим на МР ТБ шляхом надання максимально наближених медико-соціальних, психологічних послуг та формування прихильності до лікування» (далі – Проект) за кошти Глобального фонду. Проектом забезпечено планомірне охоплення контрольованим лікуванням через співробітників Товариства Червоного Хреста України (далі – ТЧХУ) та отримання два рази на місяць продуктового набору хворими на МР ТБ на амбулаторному етапі згідно встановлених критеріїв набору в рамках затверджених регіональних квот регіону.

У рамках проекту «Інвестиції заради впливу на епідемії ТБ та ВІЛ-інфекції» за кошти Глобального фонду впроваджуються напрямки «Соціальний супровід на етапі амбулаторного лікування ТБ» та «Соціальний супровід лікування ВІЛ-позитивних осіб з ко-інфекцією ВІЛ/ТБ», що забезпечує поліпшення доступу до високоякісних медичних послуг для хворих на туберкульоз ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ». Під їх патронажем знаходяться хворі на ТБ 1 – 3 категорій на амбулаторному етапі лікування при належності до факторів ризику щодо втрати для медичного спостереження: хворий на СНІД, споживач ін’єкційних наркотиків, бездомний, представник ромського населення, чоловік, який має секс з чоловіками, колишній ув’язнений, жінка секс-бізнесу, внутрішньо переміщена особа.

Кількість хворих на ТБ, які отримують медико-соціальний супровід ТЧХУ та ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», в розрізі регіонів України.
Супровід ТЧХУ
Супровід ЛЖВ