
Алкоголь
Міжнародні рекомендації
- Настанова 00800. Неврологічні розлади і алкоголь (DUODECIM, 2017)
- Настанова 00889. Розпізнавання алкогольної та наркозалежності (DUODECIM, 2017)
- Настанова 00890. Надання допомоги залежним від алкоголю та наркотиків (DUODECIM, 2017)
- Настанова 00891. Коротке втручання щодо ризиків вживання алкоголю (DUODECIM, 2017)
- Настанова 00893. Лікування алкогольної абстиненції (DUODECIM, 2017)
- Настанова 00925. Спектр фетальних алкогольних розладів (DUODECIM, 2017)
Статистика і результати досліджень
- Звіт за результатами впровадження психологічних інтервенцій для зменшення вживання алкоголю пацієнтами сайтів ЗПТ (ЦГЗ, 2022)
- Звіт за результатами кабінетного дослідження вживання алкоголю та зловживання ним особами, які вживають опіоїди, та пацієнтами ЗПТ та інтервенцій для них (ЦГЗ, 2021)
Інформаційні матеріали
-
WHO/MSD/MSB/01.6a — Thomas F. Babor (Томас Ф. Бейбор), John C. Higgins-Biddle (Джон С. Хігінс-Біддл), John B. Saunders (Джон Б. Сондерс), Maristela G. Monteiro (Маристела Дж. Монтейро). AUDIT. Тест для виявлення розладів, обумовлених споживанням алкоголю. Керівництво для використання в закладах первинної медико-санітарної допомоги. Друге видання. (Всесвітня організація охорони здоров’я, Департамент з питань психічного здоров'я та залежності від психоактивних речовин)
-
WHO/MSD/MSB/01.6b — Thomas F. Babor (Томас Ф. Бейбор), John C. Higgins-Biddle (Джон С. Хіггінс-Бідл). Короткострокове втручання при небезпечному і шкідливому споживанні алкоголю. Керівництво із застосування в системі первинної медико-санітарної допомоги (Всесвітня організація охорони здоров’я, Департамент з питань психічного здоров'я та залежності від психоактивних речовин)
- Медіасховище інформаційних матеріалів ЦГЗ