Перейти до основного вмісту
Час обирати здоров'я

Експерти ЦГЗ та Європейського центру з профілактики та контролю захворювань обговорили ефективність системи епіднагляду в Україні

Делегація ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» на чолі з Генеральним директором Володимиром Курпітою взяла участь в обговоренні спроможностей системи епідеміологічного нагляду за інфекційними хворобами в Україні з представниками Європейського центру з профілактики та контролю захворювань (ECDC). 

Обговорення відбулося 15-16 жовтня у гібридному форматі у рамках надання підтримки від ECDC країнам-кандидатам та потенційним кандидатам на членство в ЄС. 

Метою зустрічі було обговорення функціонування національної системи епідеміологічного нагляду, її організації, ключових функцій, сильних сторін та потреб у подальшому вдосконаленні для забезпечення реалізації норм права ЄС щодо серйозних транскордонних загроз здоров’ю, а також норм і процедур ECDC.  

За підсумками зустрічі сторони домовилися про продовження формального діалогу щодо співпраці в межах європейських механізмів обміну даними та реагування на транскордонні загрози. 

За фінансової підтримки Європейського Союзу. Висловлені погляди та думки належать виключно автору(ам) і не обов'язково відображають позицію Європейського Союзу або Виконавчого агентства з питань охорони здоров'я та цифрових технологій (HaDEA). Європейський Союз та орган, що надає грант, не несуть відповідальності за зміст матеріалу.