Всі новини та публікації
Використання антимікробних препаратів усвідомлено і без зловживання потрібне для надання якісної медичної допомоги та запобігання поширенню антимікробної резистентності.
В Україні тривають додаткові заходи з імунізації проти кашлюку, дифтерії та правця (ДЗІ) для груп населення, які пропустили планові щеплення у попередні роки, та яким необ
10 вересня невакциновану дитину з симптомами правця у важкому стані госпіталізували до відділення інтенсивної терапії одної з лікарень Львівської області.
За даними ВООЗ, щороку понад 720 000 людей помирають через самогубство. Це одна з основних причин смертності людей віком 15-29 років. А спроби, які не закінчуються смертю, часто призводять до каліцтва.
Кожна вагітність для жінки — це неповторний і надважливий досвід, який триває весь період вагітності та грудного вигодовування. У цей час здоров'я жінки потребує особливої уваги, а турбота про новонароджене немовля стає пріоритетом.
9 числа 9 місяця щороку відзначається Міжнародний день інформування про фетальний алкогольний синдром (ФАС).
Центр громадського здоров’я запрошує на вебінар до Всесвітнього дня запобігання самогубствам за участі експертів у галузі громадського здоровʼя та амбасадорів психічного здоров’я.
Онлайн-зустріч відбудеться 10 вересня з 11:00 до 14:00 за посиланням:
У 2022 році спалах віспи мавп був оголошений надзвичайною ситуацією міжнародного значення (PHEIC) через швидке поширення. У тому ж році було зафіксовано перший із пʼяти підтверджених випадків віспи мавп в Україні.
Вакцинація — це не лише найефективніший спосіб захисту від інфекцій, але й простий процес, який дозволяє вам зберегти звичний ритм життя. Перші 30 хвилин після щеплення ви проведете під медичним наглядом у пункті вакцинації, а далі зможете робити все, що й до того, майже без обмежень.
Кашлюк, дифтерія та правець — смертельно небезпечні хвороби, захисту від яких потребують усі, насамперед — маленькі діти.
Лабораторії територіальних центрів контролю та профілактики хвороб МОЗ України проводять моніторинг за якістю води з рекреаційних водних об’єктів, які використовують для купання.
Геморагічна гарячка Західного Нілу — це вірусна хвороба, що найчастіше передається через укуси комарів. Вона може викликати лихоманку та висипання на шкірі, а в тяжких випадках — запалення мозку та його оболонок. Найчастіше хворіють на гарячку Західного Нілу влітку та восени.
27 серпня Центр громадського здоров’я (ЦГЗ) вперше провів вебінар для керівників відділів епіднагляду регіональних центрів контролю та профілактики хвороб (ЦКПХ).
Під час війни медичні працівники стикаються з надвисокими навантаженнями, стають свідками горя і втрат, як серед військових, так і серед цивільного населення. Щоб впоратися з надзвичайно високим рівнем стресу, медпрацівникам важливо плекати власну стійкість.