Перейти до основного вмісту
Час обирати здоров'я

Вакансії

Актуальні вакансії
Актуальні вакансії
Архів вакансій
Архів вакансій
Вакансії партнерів
Вакансії партнерів

Вакансії

Ми — молода і натхненна команда Центру громадського здоров’я, що розбудовує систему охорони здоров’я України. Ми рухаємося в ногу з часом і зважаємо на світовий досвід у сфері громадського здоров’я. Ми поліпшуємо здоров’я та якість життя українців шляхом профілактики захворювань, пропагування здорового способу життя, формування надійної системи епідеміологічного нагляду в Україні, попередження й контролю інфекційних та неінфекційних недуг.

Ключові принципи кадрової політики Центру громадського здоров’я

  • Прозорість відбору та ефективна адаптація нових працівників

Відбір персоналу відбувається виключно на конкурсних умовах. Усі кандидати, що беруть участь у конкурсі, отримують зворотний зв’язок за його результатами.

Колектив Центру допомагає новим працівникам максимально швидко стати членами команди.

  • Гарантія гідного рівня заробітної плати і соціального забезпечення

Центр неухильно дотримується вимог законодавства України щодо умов праці своїх співробітників, забезпечує конкурентну і справедливу винагороду, формує сприятливий клімат в організації, організовує своєчасну виплату заробітної плати.

Система оплати праці базується на сучасних методиках оцінювання кваліфікації, обсягу відповідальності та місця кожної посади в організаційній структурі.

  • Розвиток потенціалу працівників, можливості для самореалізації

Центр забезпечує своїм працівникам можливості професійного і особистого розвитку та ознайомлення з міжнародними практиками.

Центр максимально сприяє кар’єрному зростанню своїх працівників.

  • Стимулювання здорового способу життя працівників

Як організація, однією з функцій котрої є промоція здоров’я, Центр заохочує своїх працівників до здорового способу життя.

  • Лідерство та якісний рівень менеджменту в компанії

Розвиток системи менеджменту Центру спрямовано на здатність організації керувати змінами. Центр будує свої процеси за допомогою сучасних інструментів управління організацією, розвиває та підтримує лідерство на всіх рівнях управління.

  • Підтримка командної роботи й ефективної комунікації

Всі політики та організаційні процеси ґрунтуються на стимулюванні командної роботи і ефективної комунікації, на дотриманні правил і норм Кодексу корпоративної етики Центру.

  • Рівність можливостей для працівників

Під час відбору, оцінювання, навчання і підвищення на посаді співробітників Центр забезпечує повну рівність і відсутність дискримінації за статтю/національністю/расою/релігійними та політичними переконаннями/сексуальною орієнтацією/фізичними можливостями/віком та всіма іншими критеріями, що визначені законом.

Відбір, прийом та підвищення на посаді співробітників здійснюються виключно на підставі їхніх компетенцій.