Перейти до основного вмісту
Час обирати здоров'я

UpToDate

UpToDate

Безоплатний доступ до платформи UpToDate для українських лікарів

 

На платформі UpToDate тривають технічні роботи. Сайт Центру громадського здоров'я МОЗ України й надалі забезпечуватиме безоплатний доступ до ресурсу після завершення робіт зі сторони сервісу.

 

Українські лікарі можуть отримати безоплатний доступ до платформи UpToDate, провідного глобального клінічного ресурсу доказової медицини. Для цього слід зареєструватися за посиланням: https://uptodate.phc.org.ua.

Після реєстрації необхідно підтвердити свою поштову адресу електронної пошти. Вам надійде лист із посиланням для активації.

Натисніть на кнопку «Активувати». Тепер ви можете увійти до свого облікового запису.

Далі треба дочекатися підтвердження від відповідального працівника ЦГЗ. Після підтвердження вашого облікового запису вам на пошту, зазначену під час реєстрації, надійде лист із повідомленням.

Натисніть на кнопку «Перейти у систему» — і потрапите до платформи UpToDate, на якій необхідно зареєструватися наново для отримання доступу до матеріалів. 

Реєстрація на сайті Центру необхідна для того, щоб валідувати українських користувачів платформи UpToDate, оскільки доступ до платної платформи надається безоплатно. 

Платформа UpToDate містить огляди і рекомендації як для лікарів, так і для пацієнтів. Також тут є фармакологічний довідник Lexi-comp та чимало медичних калькуляторів.

Огляди для UpToDate готують, рецензують і постійно оновлюють понад 7 100 авторів, серед яких провідні професори клінічної та експериментальної медицини.

Доступ до UpToDate можливий через інтернет, а також офлайн на персональних комп’ютерах і мобільних пристроях. На загальних засадах ресурс доступний лише за передплатою.

Багато користувачів-клініцистів з різних країн світу вважають UpToDate найкращим цифровим помічником для прийняття клінічних рішень. Наказом МОЗ України від 29.12.2016 № 1422 «Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 28 вересня 2012 року № 751» рекомендовано використання цього ресурсу як провідного джерела клінічних рекомендацій.

UpToDate® Anywhere надає доступ до клінічної інформації, базованої на доказах, в усіх ситуаціях, коли і де це потрібно.


Ваша безкоштовна реєстрація в UpToDate® Anywhere надає можливості:

  • віддаленого доступу з будь-якого комп’ютера, під’єднаного до інтернету;
  • нарахування балів безперервного професійного розвитку CME/CE/CPD після виконання клінічних завдань на сайті UpToDate або дистанційно, включно із мобільними пристроями;
  • швидкого доступу до корисної інформації зі збереженням історії перегляду, найчастіше відвідуваних розділів та закладок;
  • автоматичної синхронізації вашої історії, найчастіше відвідуваних розділів, закладок на всіх пристроях із доступом до UpToDate — від комп’ютера до мобільного телефона;
  • повідомлення про появу нових матеріалів на теми, якими цікавилися раніше, у разі оновлення інформації згідно з новими даними, опублікованими у медичній літературі;
  • електронні новини Current UpDate раз на два тижні з важливими оновленнями клінічної інформації.