Перейти до основного вмісту
Час обирати здоров'я

Тренінг з використання інструменту аналізу даних (Дешбордів) реєстру хворих на туберкульоз та аналізу залишків ПТП для прийняття управлінських рішень на обласному рівні»

Тренінг з використання інструменту аналізу даних (Дешбордів) реєстру хворих на туберкульоз та аналізу залишків ПТП для прийняття управлінських рішень на обласному рівні»
14-15, 16-17, 18-19 вересня
Доповідачі
УЦКС
Місце
м. Київ, готель Турист
Організатори
SIAPS
УЦКС

З 14 по 19 вересня у м. Києві в рамках реалізації гранту Глобального фонду «Інвестиції у вплив на туберкульоз та ВІЛ» та за підтримки проекту USAID SIAPS «Посилення контролю за туберкульозом в Україні» консультантами ДУ «Український центр контролю за соцхворобами МОЗ України» проходять три дводенні тренінги із забезпечення ефективного використання підсистеми аналізу та графічного відображення даних (Дешбордів) реєстру хворих на туберкульоз (на базі програми e-TB Мanager) та аналізу залишків протитуберкульозних препаратів для прийняття управлінських рішень на обласному рівні.

Тренінг реалізується в рамках впровадження Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2012-2016 роки. У навчанні беруть участь обласні адміністратори реєстру хворих на туберкульоз (e-TB Мanager ) та головні позаштатні спеціалісти департаментів/управлінь охорони здоров’я ОДА з фтизіатрії.

Впродовж тренінгу учасники отримають пояснення принципів реалізації Дешбордів реєстру хворих на туберкульоз, закріплять на практиці використання Дешбордів та детально ознайомляться із модулем «Препарати», який є складовою частиною реєстру хворих на туберкульоз.

Отримані знання позитивно впливатимуть на якість внесення даних до реєстру хворих на туберкульоз та сприятимуть більш оперативному прийняттю рішень щодо надання допомоги та лікування пацієнтів.

Інструмент аналізу даних (Дешборди) дозволяє на національному рівні швидко та якісно отримати потрібний індикатор та провести аналіз даних при своєчасному та коректному внесенні інформації до реєстру хворих на туберкульоз.