Перейти до основного вмісту

Актуальні вакансії

Актуальні вакансії

Актуальні вакансії

 

Конкурс на посаду національного консультанта  з методичного супроводу оцінки стану боксів біобезпеки в лабораторіях

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на посаду національного консультанта  з методичного супроводу оцінки стану боксів біобезпеки в лабораторіях в рамках проекту «Надання підтримки Центру громадського здоров’я МОЗ України для зміцнення та розбудови спроможності системи охорони здоров’я для здійснення кращого моніторингу, епідеміологічного нагляду, реагування на спалахи захворювання та їхньої профілактики (ITF/COVID 19)».

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 288-2021 Національний  консультант  з методичного  супроводу оцінки стану боксів біобезпеки в лабораторіях.

Термін подання документів — до 29 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс на посаду консультанта з проведення у жіночій консультації пілотного проекту з впровадження використання подвійних швидких (експрес) тестів для діагностики ВІЛ та сифілісу в антенатальних клініках, з подальшою імплементацією в систему охорони здоров'я України

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на посаду консультанта з проведення у жіночій консультації пілотного проекту з впровадження використання подвійних швидких (експрес) тестів для діагностики ВІЛ та сифілісу в антенатальних клініках, з подальшою імплементацією в систему охорони здоров'я України в рамках програми Глобального фонду прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Україні.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua із копією на v.martsynovska@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 287-2021 «Консультант з  проведення у жіночій консультації проведення пілотного проекту з впровадження використання подвійних швидких (експрес) тестів для діагностики ВІЛ та сифілісу в антенатальних клініках, з подальшою імплементацією в систему охорони здоров'я України.

Термін подання документів — до 5 серпня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс на посаду консультанта з технічної підтримки збору та аналізу даних пілотного проекту з впровадження використання подвійних швидких (експрес) тестів для діагностики ВІЛ та сифілісу в антенатальних клініках, з подальшою імплементацією в систему охорони здоров'я України

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на посаду консультанта з технічної підтримки збору та аналізу даних пілотного проекту з впровадження використання подвійних швидких (експрес) тестів для діагностики ВІЛ та сифілісу в антенатальних клініках, з подальшою імплементацією в систему охорони здоров'я України в рамках програми Глобального фонду прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Україні.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua із копією на v.martsynovska@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 286-2021 Консультант з  технічної підтримки збору та аналізу даних  пілотного проекту з впровадження використання подвійних швидких (експрес) тестів для діагностики ВІЛ та сифілісу в антенатальних клініках, з подальшою імплементацією в систему охорони здоров'я України.

Термін подання документів — до 26 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс на посаду консультанта з розробки стандартних операційних процедур та проведення пілотного проекту з впровадження використання подвійних швидких (експрес) тестів для діагностики ВІЛ та сифілісу в антенатальних клініках, з подальшою імплементацією в систему охорони здоров'я України

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на посаду консультанта з розробки стандартних операційних процедур та проведення пілотного проекту з впровадження використання подвійних швидких (експрес) тестів для діагностики ВІЛ та сифілісу в антенатальних клініках, з подальшою імплементацією в систему охорони здоров'я України в рамках програми Глобального фонду прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Україні.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua із копією на v.martsynovska@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 285-2021 «Консультант з розробки стандартних операційних процедур та проведення пілотного проекту з впровадження використання подвійних швидких (експрес) тестів для діагностики ВІЛ та сифілісу в антенатальних клініках, з подальшою імплементацією в систему охорони здоров'я України.

Термін подання документів — до 26 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс на посаду головного фахівця відділу опіоїдної залежності та вірусних гепатитів

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на посаду головного фахівця відділу опіоїдної залежності та вірусних гепатитів в рамках програми Глобального фонду прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в України.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 284-2021 Головний фахівець з вірусних гепатитів та опіоїдної залежності.

Термін подання документів — до 3 серпня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс на посаду консультанта з аналітичного та організаційного супроводу Регіонального Профілю Громадського Здоров’я

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на посаду консультанта з аналітичного та організаційного супроводу Регіонального Профілю Громадського Здоров’я в рамках проекту «Надання підтримки Центру громадського здоров’я МОЗ України для зміцнення та розбудови спроможності системи охорони здоров’я для здійснення кращого моніторингу, епідеміологічного нагляду, реагування на спалахи захворювання та їхньої профілактики».

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 283 - 2021 Консультант з аналітичного та організаційного супроводу Регіонального Профілю Громадського Здоров’я.

Термін подання документів — до 23 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс на посаду консультанта з методичного супроводу впровадження секвенування нового покоління та повногеномного секвенування SARS-CoV-2

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на посаду національного консультанта  з методичного супроводу впровадження секвенування нового покоління та повногеномного секвенування SARS-CoV-2  в рамках проекту «Надання підтримки Центру громадського здоров’я МОЗ України для зміцнення та розбудови спроможності системи охорони здоров’я для здійснення кращого моніторингу, епідеміологічного нагляду, реагування на спалахи захворювання та їхньої профілактики (ITF/COVID 19)».

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 282-2021 Національний  консультант  з методичного  супроводу впровадження секвенуваня нового покоління та повногеномного секвенування SARS-CoV-2.

Термін подання документів — до 26 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс на посаду консультанта з юридичного супроводу розробки нормативно-правових документів щодо функціонування лабораторної мережі

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на посаду консультанта з юридичного супроводу розробки нормативно-правових документів щодо функціонування лабораторної мережі в рамках програми Глобального фонду прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в України.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 281-2021 консультант з юридичного супроводу розробки нормативно-правових документів щодо функціонування лабораторної мережі.

Термін подання документів — до 23 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс на посаду фахівця із лабораторної діагностики Груп швидкого реагування

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на посаду фахівця із лабораторної діагностики Груп швидкого реагування в рамках проекту «Надання підтримки Центру громадського здоров’я МОЗ України для зміцнення та розбудови спроможності системи охорони здоров’я для здійснення кращого моніторингу, епідеміологічного нагляду, реагування на спалахи захворювання та їхньої профілактики.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 280-2021 Фахівець із лабораторної діагностики Груп швидкого реагування.

Термін подання документів — до 3 серпня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс на посаду фахівця з координації надання послуг профілактики та догляду і підтримки

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на посаду фахівця з координації надання послуг профілактики та догляду і підтримки.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 277-2021 Фахівець з координації надання послуг профілактики та догляду і підтримки.

Термін подання документів — до 13 серпня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс на посаду фахівця з моніторингу та стратегічної інформації послуг, пов’язаних з ВІЛ у рамках Плану переходу

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на посаду фахівця з моніторингу та стратегічної інформації послуг, пов’язаних з ВІЛ у рамках Плану переходу.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 275-2021 Фахівець з моніторингу та стратегічної інформації послуг, пов’язаних з ВІЛ у рамках Плану переходу.

Термін подання документів — до 13 серпня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з комунікаційного супроводу Груп швидкого реагування

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з комунікаційного супроводу Груп швидкого реагування.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 274-2021 Консультант з комунікаційного супроводу Груп швидкого реагування.

Термін подання документів — до 23 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з координації надання амбулаторної медичної допомоги при туберкульозі на регіональному рівні

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з координації надання амбулаторної медичної допомоги при туберкульозі на регіональному рівні.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 273-2021 Консультант з координації надання амбулаторної медичної допомоги при туберкульозі на регіональному рівні.

Термін подання документів — до 22 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта — веб-розробника для розробки аналітичного інструменту з епідеміологічного нагляду за смертністю в Україні

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта — веб-розробника для розробки аналітичного інструменту з епідеміологічного нагляду за смертністю в Україні.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 270-2021 Консультант — веб-розробник для розробки аналітичного інструменту з епідеміологічного нагляду за смертністю в Україні.

Термін подання документів — до 15 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з підготовки та проведення тренінгу серед медичних працівників, на тему «Методика реалізації та особливості біологічного компоненту біоповедінкових досліджень 2021 року»

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з підготовки та проведення тренінгу серед медичних працівників, на тему «Методика реалізації та особливості біологічного компоненту біоповедінкових досліджень 2021 року».

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua із копією на s.salnikov@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 269-2021 Консультант із підготовки та проведення тренінгу серед медичних працівників, на тему «Методика реалізації та особливості біологічного компоненту біоповедінкових досліджень 2021 року».

Термін подання документів — до 21 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс на посаду фахівця з документального забезпечення відділу документального забезпечення

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на посаду фахівця з документального забезпечення відділу документального забезпечення.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 268-2021 Фахівець з документального забезпечення відділу документального забезпечення.

Термін подання документів — до 29 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта із впровадження ефективних інтервенцій спрямованих на зменшення вживання алкоголю серед учасників програми ЗПТ

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта із впровадження ефективних інтервенцій спрямованих на зменшення вживання алкоголю серед учасників програми ЗПТ.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 267-2021 Консультант із впровадження ефективних інтервенцій спрямованих на зменшення вживання алкоголю серед учасників програми ЗПТ.

Термін подання документів — до 15 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта — літературного редактора

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта — літературного редактора.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 266-2021 Консультант — літературний редактор.

Термін подання документів — до 15 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з розробки освітнього портфоліо

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з розробки освітнього портфоліо (2 позиції).

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 265-2021 Консультант з розробки освітнього портфоліо.

Термін подання документів — до 15 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта із розробки Стратегії з розповсюдження та використання даних інтегрованих біоповедінкових досліджень серед ключових груп населення в Україні (2021-26 рр.)

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта із розробки Стратегії з розповсюдження та використання даних інтегрованих біоповедінкових досліджень серед ключових груп населення в Україні (2021-26 рр.).

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua із копією на i.titar@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 264-2021 Консультант із розробки Стратегії з розповсюдження та використання даних інтегрованих біоповедінкових досліджень серед ключових груп населення в Україні (2021-26 рр.).

Термін подання документів — до 14 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта для підготовки аналітичних звітів, розробки довідкових та інших матеріалів щодо роботи контактного центру

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта для підготовки аналітичних звітів, розробки довідкових та інших матеріалів щодо роботи контактного центру.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 262-2021 Консультант для підготовки аналітичних звітів, розробки довідкових та інших матеріалів щодо роботи контактного центру.

Термін подання документів — до 12 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з розробки технічного завдання для доопрацювання платформи MEDATA (бізнес-аналітика)

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з розробки технічного завдання для доопрацювання платформи MEDATA (бізнес-аналітика) (2 позиції).

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 261-2021 Консультант з розробки технічного завдання для доопрацювання платформи MEDATA (бізнес-аналітик).

Термін подання документів — до 9 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта для оцінки послуг з метою оптимізації лабораторної мережі системи громадського здоров’я

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта для оцінки послуг з метою оптимізації лабораторної мережі системи громадського здоров’я.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 260-2021 Консультант для оцінки послуг з метою оптимізації лабораторної мережі системи громадського здоров’я.

Термін подання документів — до 12 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з питань імпорту даних з Реєстру хворих на ТБ в МІС ВІЛ

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з питань імпорту даних з Реєстру хворих на ТБ в МІС ВІЛ.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 259-2021 Консультант з питань імпорту даних з Реєстру хворих на ТБ в МІС ВІЛ.

Термін подання документів — до 7 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з аналізу та підготовки змін до нормативно-правової бази, що регулює обіг медичних виробів

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з аналізу та підготовки змін до нормативно-правової бази, що регулює обіг медичних виробів.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 258-2021 Консультант з аналізу та підготовки змін до нормативно-правової бази, що регулює обіг наркотичних ЛЗ у частині препаратів ЗПТ.

Термін подання документів — до 5 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з координації надання послуг транспортування зразків біоматеріалу на регіональному та міжрегіональному рівнях

 

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з координації надання послуг транспортування зразків біоматеріалу на регіональному та міжрегіональному рівнях.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 257-2021 Консультант з координації надання послуг транспортування зразків біоматеріалу на регіональному та міжрегіональному рівнях.

Термін подання документів — до 7 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору національного консультанта по відстеженню контактних осіб із залученням членів релігійних спільнот, збору та узагальнення даних обласних лабораторних центрів МОЗ України

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору національного консультанта по відстеженню контактних осіб із залученням членів релігійних спільнот, збору та узагальнення даних обласних лабораторних центрів МОЗ України.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 256-2021 Національний консультант по відстеженню контактних осіб із залученням членів релігійних спільнот, збору та узагальнення даних обласних лабораторних центрів МОЗ України.

Термін подання документів — до 12 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта для визначення оптимальної моделі фінансування послуг, пов’язаних з ВІЛ

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта для визначення оптимальної моделі фінансування послуг, пов’язаних з ВІЛ.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 255-2021 Консультант для визначення оптимальної моделі фінансування послуг, пов’язаних з ВІЛ.

Термін подання документів — до 13 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта релігійної спільноти по відстеженню контактних осіб

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта релігійної спільноти по відстеженню контактних осіб.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 254-2021 Консультант релігійної спільноти по відстеженню контактних осіб.

Термін подання документів — до 3 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта обласного лабораторного центру МОЗ України із впровадження пілотного проекту по відстеженню контактних осіб із залученням членів релігійних спільнот

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта обласного лабораторного центру МОЗ України із впровадження пілотного проекту по відстеженню контактних осіб із залученням членів релігійних спільнот.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 253-2021 Консультант обласного лабораторного центру МОЗ України із впровадження пілотного проекту по відстеженню контактних осіб із залученням членів релігійних спільнот.

Термін подання документів — до 1 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору регіонального консультанта по відстеженню контактних осіб із залученням членів релігійних спільнот, збору та узагальнення даних обласного лабораторного центру МОЗ України»

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору регіонального консультанта по відстеженню контактних осіб із залученням членів релігійних спільнот, збору та узагальнення даних обласного лабораторного центру МОЗ України».

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 252-2021 Регіональний консультант по відстеженню контактних осіб із залученням членів релігійних спільнот, збору та узагальнення даних обласного лабораторного центру МОЗ України».

Термін подання документів — до 1 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору водія

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору водія автотранспортного засобу.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 251-2021 Водій.

Термін подання документів — до 1 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору водія

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору водія автотранспортного засобу.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 250-2021 Водій.

Термін подання документів — до 29 червня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта експерта з нефрології для проведення тренінгу в рамках впровадження операційного дослідження «Оцінка ефективності та безпеки модифікованих короткострокових схем лікування рифампіцин-резистентного туберкульозу в Україні» на регіональному рівні

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта експерта з нефрології для проведення тренінгу в рамках впровадження операційного дослідження «Оцінка ефективності та безпеки модифікованих короткострокових схем лікування рифампіцин-резистентного туберкульозу в Україні» на регіональному рівні.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 249-2021 Консультант експерт з нефрології для проведення тренінгу в рамках впровадження операційного дослідження «Оцінка ефективності та безпеки модифікованих короткострокових схем лікування рифампіцин-резистентного туберкульозу в Україні» на регіональному рівні.

Термін подання документів — до 22 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з кардіології для проведення тренінгу в рамках впровадження операційного дослідження «Оцінка ефективності та безпеки модифікованих короткострокових схем лікування рифампіцин-резистентного туберкульозу в Україні» на регіональному рівні

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з кардіології для проведення тренінгу в рамках впровадження операційного дослідження «Оцінка ефективності та безпеки модифікованих короткострокових схем лікування рифампіцин-резистентного туберкульозу в Україні» на регіональному рівні.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 248-2021 Консультант з кардіології для проведення тренінгу в рамках впровадження операційного дослідження «Оцінка ефективності та безпеки модифікованих короткострокових схем лікування рифампіцин-резистентного туберкульозу в Україні» на регіональному рівні.

Термін подання документів — до 1 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта експерта з ендокринології для проведення тренінгу в рамках впровадження операційного дослідження «Оцінка ефективності та безпеки модифікованих короткострокових схем лікування рифампіцин-резистентного туберкульозу в Україні» на регіональному рівні

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта експерта з ендокринології для проведення тренінгу в рамках впровадження операційного дослідження «Оцінка ефективності та безпеки модифікованих короткострокових схем лікування рифампіцин-резистентного туберкульозу в Україні» на регіональному рівні.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 247-2021 Консультант експерт з ендокринології для проведення тренінгу в рамках впровадження операційного дослідження «Оцінка ефективності та безпеки модифікованих короткострокових схем лікування рифампіцин-резистентного туберкульозу в Україні» на регіональному рівні.

Термін подання документів — до 1 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта експерта з гематології для проведення тренінгу в рамках впровадження операційного дослідження «Оцінка ефективності та безпеки модифікованих короткострокових схем лікування рифампіцин-резистентного туберкульозу в Україні» на регіональному рівні

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта експерта з гематології для проведення тренінгу в рамках впровадження операційного дослідження «Оцінка ефективності та безпеки модифікованих короткострокових схем лікування рифампіцин-резистентного туберкульозу в Україні» на регіональному рівні.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 246-2021 Консультант експерт з гематології для проведення тренінгу в рамках впровадження операційного дослідження «Оцінка ефективності та безпеки модифікованих короткострокових схем лікування рифампіцин-резистентного туберкульозу в Україні» на регіональному рівні.

Термін подання документів — до 22 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта експерта з гастроентерології для проведення тренінгу в рамках впровадження операційного дослідження «Оцінка ефективності та безпеки модифікованих короткострокових схем лікування рифампіцин-резистентного туберкульозу в Україні» на регіональному рівні

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта експерта з гастроентерології для проведення тренінгу в рамках впровадження операційного дослідження «Оцінка ефективності та безпеки модифікованих короткострокових схем лікування рифампіцин-резистентного туберкульозу в Україні» на регіональному рівні.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 245-2021 Консультант експерт з гастроентерології для проведення тренінгу в рамках впровадження операційного дослідження «Оцінка ефективності та безпеки модифікованих короткострокових схем лікування рифампіцин-резистентного туберкульозу в Україні» на регіональному рівні.

Термін подання документів — до 22 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з аналізу проблемних питань користувачів МІС ВІЛ

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з аналізу проблемних питань користувачів МІС ВІЛ.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 244-2021 Консультант з аналізу проблемних питань користувачів МІС ВІЛ.

Термін подання документів — до 1 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з проведення оцінки виконання Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну у Рівненській, Херсонській обл.

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з проведення оцінки виконання Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну у Рівненській, Херсонській обл.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 243-2021 Консультант з проведення оцінки виконання Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну у Рівненській, Херсонській обл.

Термін подання документів — до 8 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс на посаду головного фахівця з фінансового забезпечення

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на посаду головного фахівця з фінансового забезпечення.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 242-2021 Головний фахівець з фінансового забезпечення.

Термін подання документів — до 28 червня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс на посаду головного фахівця з управління персоналом

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на посаду головного фахівця з управління персоналом.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 241-2021 Головний фахівець з управління персоналом.

Термін подання документів — до 1 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з моніторингу щодо контролю реалізації компонентів біоповедінкового дослідження

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з моніторингу щодо контролю реалізації компонентів біоповедінкового дослідження.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 240-2021 Консультант з моніторингу щодо контролю реалізації компонентів біоповедінкового дослідження.

Термін подання документів — до 7 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта для написання аналітичного огляду (policy brief) щодо вакцинації дітей молодшої вікової групи в Україні

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта для написання аналітичного огляду (policy brief) щодо вакцинації дітей молодшої вікової групи в Україні.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 239-2021 Консультант для написання аналітичного огляду (policy brief), щодо вакцинації дітей молодшої вікової групи в Україні.

Термін подання документів — до 2 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з підготовки друкованих інформаційних матеріалів на тему «Підвищення рівня свідомості прихожан церков щодо дотримання протиепідемічних заходів з метою недопущення поширення COVID-19»

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з підготовки друкованих інформаційних матеріалів на тему «Підвищення рівня свідомості прихожан церков щодо дотримання протиепідемічних заходів з метою недопущення поширення COVID-19».

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 237-2021 Консультант з підготовки друкованих інформаційних матеріалів на тему «Підвищення рівня свідомості прихожан церков щодо дотримання протиепідемічних заходів з метою недопущення поширення COVID-19».

Термін подання документів — до 30 червня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з підготовки інформаційних відеоматеріалів на теми: «Підвищення рівня обізнаності керівників релігійних громад і священнослужителів щодо поширення COVID-19 на основі «Messages of Hope» та «Підвищення рівня свідомості прихожан церков щодо дотримання протиепідемічних заходів з метою недопущення поширення COVID-19»

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з підготовки інформаційних відеоматеріалів на теми: «Підвищення рівня обізнаності керівників релігійних громад і священнослужителів щодо поширення COVID-19 на основі «Messages of Hope» та «Підвищення рівня свідомості прихожан церков щодо дотримання протиепідемічних заходів з метою недопущення поширення COVID-19».

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 236-2021 Консультант з підготовки інформаційних відеоматеріалів на тему «Підвищення рівня обізнаності керівників релігійних громад і священнослужителів щодо поширення COVID-19 на основі «Messages of Hope» та «Підвищення рівня свідомості прихожан церков щодо дотримання протиепідемічних заходів з метою недопущення поширення COVID-19».

Термін подання документів — до 30 червня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з контролю над тютюном в рамках проекту «Посилення реалізації РКБТ ВООЗ в Україні»

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з контролю над тютюном в рамках проекту «Посилення реалізації РКБТ ВООЗ в Україні».

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 235-2021 Консультант з контролю над тютюном для проведення заключного заходу на національному рівні.

Термін подання документів — до 30 червня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з організації роботи зі зверненням громадян

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з організації роботи зі зверненням громадян.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 234-2021 Консультант з організації роботи зі зверненням громадян.

Термін подання документів — до 25 червня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з верстки та дизайну інформаційного матеріалу

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з верстки та дизайну інформаційного матеріалу з питань протидії хабарництву.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 233-2021 Консультант з верстки та дизайну інформаційного матеріалу.

Термін подання документів — до 9 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс на посаду фахівця з документального забезпечення (архіваріуса)

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на посаду фахівця з документального забезпечення (архіваріуса).

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 230-2021 Фахівець з документального забезпечення (архіваріус).

Термін подання документів — до 2 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з контролю над тютюном для проведення тренінгу

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з контролю над тютюном для проведення тренінгу.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 229-2021 Консультант з контролю над тютюном для проведення тренінгу.

Термін подання документів — до 22 червня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з виробництва дистанційного навчального курсу «Діагностика та лікування вірусних гепатитів В та С» (оператор-монтажер-дизайнер)

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з виробництва дистанційного навчального курсу «Діагностика та лікування вірусних гепатитів В та С» (оператор-монтажер-дизайнер).

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 228-2021 Консультант з виробництва дистанційного навчального курсу «Діагностика та лікування вірусних гепатитів В та С» (оператор-монтажер-дизайнер).

Термін подання документів — до 21 червня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з розробки керівництва догляду та лікування осіб з туберкульозом для лікарів та медичних сестер

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з розробки керівництва догляду та лікування осіб з туберкульозом для лікарів та медичних сестер.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 227-2021 Консультант з розробки керівництва догляду та лікування осіб з туберкульозом для лікарів та медичних сестер.

Термін подання документів — до 19 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з розробки керівництва догляду та лікування осіб з туберкульозом для лікарів та медичних сестер

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з розробки керівництва догляду та лікування осіб з туберкульозом для лікарів та медичних сестер.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 226-2021 Консультант з розробки керівництва догляду та лікування осіб з туберкульозом для лікарів та медичних сестер.

Термін подання документів — до 19 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з розробки змісту дистанційного курсу «Впровадження системи менеджменту якості в медичних лабораторіях згідно з ДСТУ ISO 15189:2015»

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з розробки змісту дистанційного курсу «Впровадження системи менеджменту якості в медичних лабораторіях згідно з ДСТУ ISO 15189:2015».

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 225-2021 Консультант з розробки змісту дистанційного курсу «Впровадження системи менеджменту якості в медичних лабораторіях згідно з ДСТУ ISO 15189:2015».

Термін подання документів — до 24 червня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з перекладу міжнародних керівництв з питань заходів щодо зменшення вживання алкоголю

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з перекладу міжнародних керівництв з питань заходів щодо зменшення вживання алкоголю.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 224-2021 Консультант з перекладу міжнародних керівництв з питань заходів щодо зменшення вживання алкоголю.

Термін подання документів — до 24 червня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта для проведення моніторингових візитів

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта для проведення моніторингових візитів.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 223-2021 Консультант для проведення моніторингових візитів.

Термін подання документів — до 16 червня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з координації дослідження «Ситуаційний аналіз в системі нагляду за смертністю у зв’язку з ВІЛ та госпітальне спостереження за ВІЛ-асоційованою смертністю в Україні»

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з координації дослідження «Ситуаційний аналіз в системі нагляду за смертністю у зв’язку з ВІЛ та госпітальне спостереження за ВІЛ-асоційованою смертністю в Україні».

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua, із копією на v.martsynovska@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 222-2021 Консультант з координації дослідження «Ситуаційний аналіз в системі нагляду за смертністю у зв’язку з ВІЛ та госпітальне спостереження за ВІЛ-асоційованою смертністю в Україні».

Термін подання документів — до 15 червня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта із збору, верифікації та узагальнення масиву даних профілів громадського здоров’я

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта із збору, верифікації та узагальнення масиву даних профілів громадського здоров’я.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 221-2021 Консультант із збору, верифікації та узагальнення масиву даних профілів громадського здоров’я.

Термін подання документів — до 14 червня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта із юридичного супроводу наказу МОЗ щодо затвердження методології проведення оцінки витрат на протидію ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта із юридичного супроводу наказу МОЗ щодо затвердження методології проведення оцінки витрат на протидію ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 220-2021 Консультант із юридичного супроводу наказу МОЗ щодо затвердження методології проведення оцінки витрат на протидію ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні.

Термін подання документів — до 14 червня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з письмового перекладу тексту документів (медичної літератури) з англійської мови на українську мову

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з письмового перекладу тексту документів (медичної літератури) з англійської мови на українську мову.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 219-2021 Консультант з письмового перекладу тексту документів (медичної літератури) з англійської мови на українську мову.

Термін подання документів — до 13 червня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта Оперативного центру з надзвичайних ситуацій (Emergency Operational Center)

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта Оперативного центру з надзвичайних ситуацій (Emergency Operational Center).

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 218-2021 Консультант Оперативного центру з надзвичайних ситуацій.

Термін подання документів — до 3 червня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс на посаду фахівця з фінансового забезпечення відділу бухгалтерського обліку та фінансово-економічного забезпечення

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на посаду фахівця з фінансового забезпечення відділу бухгалтерського обліку та фінансово-економічного забезпечення (спеціаліста для перерахунку існуючих тарифів на надання послуг, пов’язаних з ВІЛ та обрахунку «розширеного пакету послуг»).

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 217-2021 Фахівець з фінансового забезпечення відділу бухгалтерського обліку та фінансово-економічного забезпечення.

Термін подання документів — до 16 червня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з розробки змісту дистанційного курсу «Молекулярно-генетичні методи діагностики (GeneXpert)»

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з розробки змісту дистанційного курсу «Молекулярно-генетичні методи діагностики (GeneXpert)».

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 216-2021 Консультант з розробки змісту дистанційного курсу «Молекулярно-генетичні методи діагностики (GeneXpert)».

Термін подання документів — до 15 червня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультантів з розробки змісту дистанційного курсу щодо ведення пацієнтів з туберкульозом на амбулаторному етапі лікування

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультантів з розробки змісту дистанційного курсу щодо ведення пацієнтів з туберкульозом на амбулаторному етапі лікування.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 215-2021 Консультант з розробки змісту дистанційного курсу щодо ведення пацієнтів з туберкульозом на амбулаторному етапі лікування.

Термін подання документів — до 15 червня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта — експерта з офтальмології для проведення тренінгу в рамках впровадження операційного дослідження «Оцінка ефективності та безпеки модифікованих короткострокових схем лікування рифампіцин-резистентного туберкульозу в Україні» на регіональному рівні

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта — експерта з офтальмології для проведення тренінгу в рамках впровадження операційного дослідження «Оцінка ефективності та безпеки модифікованих короткострокових схем лікування рифампіцин-резистентного туберкульозу в Україні» на регіональному рівні.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 213-2021 Консультант — експерт з офтальмології для проведення тренінгу в рамках впровадження операційного дослідження «Оцінка ефективності та безпеки модифікованих короткострокових схем лікування рифампіцин-резистентного туберкульозу в Україні» на регіональному рівні.

Термін подання документів — до 15 червня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс на посаду директора Філії «Український інститут досліджень у сфері громадського здоров’я» Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України»

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на посаду директора Філії «Український інститут досліджень у сфері громадського здоров’я» Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України».

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 211-2021 Директор Філії «Український інститут досліджень у сфері громадського здоров’я».

Термін подання документів — до 14 червня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта DevOps до команди проекту «Державні реєстри» програми eStock

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта DevOps до команди проекту «Державні реєстри» програми eStock.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 210-2021 Консультант DevOps до команди проекту «Державні реєстри» програми eStock.

Термін подання документів — до 14 червня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з аналізу та підготовки змін до нормативно-правової бази, що регулює обіг наркотичних ЛЗ у частині препаратів ЗПТ

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з аналізу та підготовки змін до нормативно-правової бази, що регулює обіг наркотичних ЛЗ у частині препаратів ЗПТ.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 209-2021 Консультант з аналізу та підготовки змін до нормативно-правової бази, що регулює обіг наркотичних ЛЗ у частині препаратів ЗПТ.

Термін подання документів — до 4 червня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультантів для визначення оптимальної моделі фінансування послуг, пов’язаних з ВІЛ

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультантів для визначення оптимальної моделі фінансування послуг, пов’язаних з ВІЛ (2 особи).

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 208-2021 Консультант для визначення оптимальної моделі фінансування послуг, пов’язаних з ВІЛ.

Термін подання документів — до 11 червня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультантів з розробки змісту дистанційного курсу «Послуги тестування на ВІЛ з використанням швидких тестів»

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультантів з розробки змісту дистанційного курсу «Послуги тестування на ВІЛ з використанням швидких тестів» (2 особи).

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 207-2021 Консультант з розробки змісту дистанційного курсу «Послуги тестування на ВІЛ з використанням швидких тестів».

Термін подання документів — до 6 червня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з розробки лекції до онлайн-курсу щодо препаратів ЗПТ

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з розробки лекції до онлайн-курсу щодо препаратів ЗПТ.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 206-2021 Консультант з розробки лекції до онлайн-курсу щодо препаратів ЗПТ.

Термін подання документів — до 7 червня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультантів з розробки лекцій до онлайн-курсу щодо діагностики та лікування розладів, пов’язаних із вживанням алкоголю

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультантів з розробки лекцій до онлайн-курсу щодо діагностики та лікування розладів, пов’язаних із вживанням алкоголю (3-4 особи).

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 204-2021 Консультант з розробки лекцій до онлайн-курсу щодо діагностики та лікування розладів, пов’язаних із вживанням алкоголю.

Термін подання документів — до 10 червня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з розробки та впровадження регламенту обміну епідеміологічними та лабораторними даними та порядку взаємодії у випадках реагування між системою громадського здоров’я та системою Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з розробки та впровадження регламенту обміну епідеміологічними та лабораторними даними та порядку взаємодії у випадках реагування між системою громадського здоров’я та системою Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 203-2021 Консультант з розробки та впровадження регламенту обміну епідеміологічними та лабораторними даними та порядку взаємодії у випадках реагування між системою громадського здоров’я та системою Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Термін подання документів — до 10 червня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору виконавця послуг з розробки національного законодавства щодо впровадження системи моніторингу синдромних захворювань

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору виконавця послуг з розробки національного законодавства щодо впровадження системи моніторингу синдромних захворювань.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 202-2021 Виконавець послуг з розробки національного законодавства щодо впровадження системи моніторингу синдромних захворювань.

Термін подання документів — до 10 червня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з удосконалення нормативної бази у сфері ВІЛ

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з удосконалення нормативної бази у сфері ВІЛ.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 201-2021 Консультант з удосконалення нормативної бази у сфері ВІЛ.

Термін подання документів — до 31 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта для оцінки послуг з метою оптимізації лабораторної мережі

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта для оцінки послуг з метою оптимізації лабораторної мережі.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 200-2021 Консультант для оцінки послуг з метою оптимізації лабораторної мережі.

Термін подання документів — до 31 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта для оцінки послуг з метою оптимізації лабораторної мережі

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта для оцінки послуг з метою оптимізації лабораторної мережі.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 199-2021 Консультант для оцінки послуг з метою оптимізації лабораторної мережі.

Термін подання документів — до 15 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта для технічного супроводу оцінки послуг з метою оптимізації лабораторної мережі

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта для технічного супроводу оцінки послуг з метою оптимізації лабораторної мережі.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 198-2021 Консультант для технічного супроводу оцінки послуг з метою оптимізації лабораторної мережі.

Термін подання документів — до 31 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору фахівця з координації надання послуг профілактики та догляду і підтримки

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору фахівця з координації надання послуг профілактики та догляду і підтримки.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 197-2021 Фахівець з координації надання послуг профілактики та догляду і підтримки.

Термін подання документів — до 10 червня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта національного рівня з підтримки розширення програми доконтактної профілактики ВІЛ

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта національного рівня з підтримки розширення програми доконтактної профілактики ВІЛ.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 196-2021 Консультант національного рівня з підтримки розширення програми доконтактної профілактики ВІЛ.

Термін подання документів — до 28 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з розробки системи КПЕ

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з розробки системи КПЕ.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 194-2021 Консультант з розробки системи КПЕ.

Термін подання документів — до 30 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з адвокації законопроектів «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері протидії поширенню хвороб, зумовлених ВІЛ», «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Про лікарські засоби» (неюридичний напрямок)

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з адвокації законопроектів «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері протидії поширенню хвороб, зумовлених ВІЛ», «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Про лікарські засоби» (неюридичний напрямок).

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 193-2021 Консультант з адвокації законопроектів «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері протидії поширенню хвороб, зумовлених ВІЛ», «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Про лікарські засоби» (неюридичний напрямок).

Термін подання документів — до 24 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з адвокації законопроектів «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері протидії поширенню хвороб, зумовлених ВІЛ», «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Про лікарські засоби» (юридичний напрямок)

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з адвокації законопроектів «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері протидії поширенню хвороб, зумовлених ВІЛ», «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Про лікарські засоби» (юридичний напрямок).

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 192-2021 Консультант з адвокації законопроектів «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері протидії поширенню хвороб, зумовлених ВІЛ», «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Про лікарські засоби» (юридичний напрямок).

Термін подання документів — до 24 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з мікробіологічної діагностики туберкульозу при впровадженні операційного дослідження «Оцінка ефективності та безпеки модифікованих короткострокових схем лікування рифампіцин-резистентного туберкульозу в Україні» на регіональному рівні

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з мікробіологічної діагностики туберкульозу при впровадженні операційного дослідження «Оцінка ефективності та безпеки модифікованих короткострокових схем лікування рифампіцин-резистентного туберкульозу в Україні» на регіональному рівні.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 191-2021 Консультант з мікробіологічної діагностики туберкульозу при впровадженні операційного дослідження «Оцінка ефективності та безпеки модифікованих короткострокових схем лікування рифампіцин-резистентного туберкульозу в Україні» на регіональному рівні.

Термін подання документів — до 27 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс на посаду лікаря-методиста

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на посаду лікаря-методиста.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 190-2021 Лікар-методист.

Термін подання документів — до 31 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з бізнес-аналізу по розробці та інтеграції державних реєстрів України

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з бізнес-аналізу по розробці та інтеграції державних реєстрів України до команди проекту «Державні Реєстри» програми e-Stock.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 189-2021 Консультант з бізнес-аналізу до команди проекту «Державні Реєстри» програми e-Stock.

Термін подання документів — до 26 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс на посаду головного фахівця з комунікацій (менеджера з комунікацій COVID-19 серед вірян різних релігій в Україні)

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на посаду головного фахівця з комунікацій (менеджера з комунікацій COVID-19 серед вірян різних релігій в Україні).

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 188-2021 Головний фахівець з комунікацій.

Термін подання документів — до 23 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс на посаду інженера

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на посаду інженера.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 187-2021 Інженер.

Термін подання документів — до 31 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з розробки навчально-методичних матеріалів програми спеціалізації (інтернатури) зі спеціальності «Епідеміологія»

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з розробки навчально-методичних матеріалів програми спеціалізації (інтернатури) зі спеціальності «Епідеміологія».

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 186-2021 Консультант з розробки навчально-методичних матеріалів програми спеціалізації (інтернатури) зі спеціальності «Епідеміологія».

Термін подання документів — до 24 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з питань реалізації ММСП у пунктах пропуску через державний кордон

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з питань реалізації ММСП у пунктах пропуску через державний кордон.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 185-2021 Консультант з питань реалізації ММСП у пунктах пропуску через державний кордон.

Термін подання документів — до 20 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з впровадження генетичного тестування медикаментозної чутливості з використанням картриджів Xpert MTB/XDR

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з впровадження генетичного тестування медикаментозної чутливості з використанням картриджів Xpert MTB/XDR.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 184-2021 Консультант з впровадження генетичного тестування медикаментозної чутливості з використанням картриджів Xpert MTB/XDR.

Термін подання документів — до 19 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з нормативно-правової діяльності в сферах контролю якості та безпеки лікарських засобів, у тому числі медичних імунобіологічних препаратів, медичної техніки і виробів медичного призначення, та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, протидії їх незаконному обігу

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з нормативно-правової діяльності в сферах контролю якості та безпеки лікарських засобів, у тому числі медичних імунобіологічних препаратів, медичної техніки і виробів медичного призначення, та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, протидії їх незаконному обігу.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 183-2021 Консультант з нормативно-правової діяльності в сферах контролю якості та безпеки лікарських засобів, у тому числі медичних імунобіологічних препаратів, медичної техніки і виробів медичного призначення, та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, протидії їх незаконному обігу.

Термін подання документів — до 20 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з розробки Керівництва з епідеміологічного нагляду за смертністю від усіх причин

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з розробки Керівництва з епідеміологічного нагляду за смертністю від усіх причин.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 182-2021 Консультант з розробки Керівництва з епідеміологічного нагляду за смертністю від усіх причин.

Термін подання документів — до 8 червня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з розвитку Груп швидкого реагування

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з розвитку Груп швидкого реагування.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 181-2021 Консультант з розвитку Груп швидкого реагування.

Термін подання документів — до 18 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з комунікаційного супроводу Груп швидкого реагування

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з комунікаційного супроводу Груп швидкого реагування.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 180-2021 Консультант з комунікаційного супроводу Груп швидкого реагування.

Термін подання документів — до 18 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з розробки та адаптації СОПів з організації роботи мікробіологічних лабораторій з діагностики туберкульозу на регіональному рівні

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з розробки та адаптації СОПів з організації роботи мікробіологічних лабораторій з діагностики туберкульозу на регіональному рівні.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 179-2021 Консультант з розробки та адаптації СОПів з організації роботи мікробіологічних лабораторій з діагностики туберкульозу на регіональному рівні.

Термін подання документів — до 18 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з координації Груп швидкого реагування

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з координації Груп швидкого реагування.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 178-2021 Консультант з координації Груп швидкого реагування.

Термін подання документів — до 20 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з проведення зовнішньої оцінки якості лабораторних досліджень

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з проведення зовнішньої оцінки якості лабораторних досліджень (3 позиції).

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 177-2021 Консультант з проведення зовнішньої оцінки якості лабораторних досліджень.

Термін подання документів — до 18 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з адвокації законопроектів з ВІЛ-інфекції (неюридичний напрямок)

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з адвокації законопроектів з ВІЛ-інфекції (неюридичний напрямок).

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 176-2021 Консультант з адвокації законопроектів з ВІЛ-інфекції (неюридичний напрямок).

Термін подання документів — до 16 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з адвокації законопроектів з ВІЛ-інфекції (юридичний напрямок)

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з адвокації законопроектів з ВІЛ-інфекції (юридичний напрямок).

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 175-2021 Консультант з адвокації законопроектів з ВІЛ-інфекції (юридичний напрямок).

Термін подання документів — до 16 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з комунікаційного супроводу Регіонального профілю громадського здоров’я

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з комунікаційного супроводу Регіонального профілю громадського здоров’я.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 174-2021 Консультант з комунікаційного супроводу Регіонального профілю громадського здоров’я.

Термін подання документів — до 27 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта — системного аналітика до команди проекту «Державні Реєстри» програми eStock

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта — системного аналітика до команди проекту «Державні Реєстри» програми eStock.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 173-2021 Консультант — системний аналітик до команди проекту «Державні Реєстри» програми eStock.

Термін подання документів — до 20 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з юридичних питань до команди проекту «Державні Реєстри» програми eStock

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з юридичних питань до команди проекту «Державні Реєстри» програми eStock.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 172-2021 Консультант з юридичних питань до команди проекту «Державні Реєстри» програми eStock.

Термін подання документів — до 16 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору виконавця послуг з аналітичного та організаційного супроводу Регіонального профілю громадського здоров’я

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору виконавця послуг з аналітичного та організаційного супроводу Регіонального профілю громадського здоров’я.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 171-2021 Виконавець послуг з аналітичного та організаційного супроводу Регіонального профілю громадського здоров’я.

Термін подання документів — до 26 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з підготовки публікації звіту про результати національної оцінки ситуації з ВІЛ/СНІДу в Україні за допомогою програмного забезпечення Spectrum

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з підготовки публікації звіту про результати національної оцінки ситуації з ВІЛ/СНІДу в Україні за допомогою програмного забезпечення Spectrum.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua із копією на k.matiushkina@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 170-2021 Консультант з підготовки публікації звіту про результати національної оцінки ситуації з ВІЛ/СНІДу в Україні за допомогою програмного забезпечення Spectrum.

Термін подання документів — до 19 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта для підготовки аналітичних звітів, розробки довідкових та інших матеріалів щодо роботи контактного центру

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта для підготовки аналітичних звітів, розробки довідкових та інших матеріалів щодо роботи контактного центру.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 169-2021 Консультант для підготовки аналітичних звітів, розробки довідкових та інших матеріалів щодо роботи контактного центру.

Термін подання документів — до 18 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з аналізу масивів експортованих звітів з МІС ВІЛ

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з аналізу масивів експортованих звітів з МІС ВІЛ.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 168-2021 Консультант з аналізу масивів експортованих звітів з МІС ВІЛ.

Термін подання документів — до 17 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з розробки концепції та технічного завдання платформи і мобільного додатку

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з розробки концепції та технічного завдання платформи і мобільного додатку.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 167-2021 Консультант з розробки концепції та технічного завдання платформи і мобільного додатку.

Термін подання документів — до 14 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з проектного управління до команди проекту «Державні Реєстри» програми eStock

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з проектного управління до команди проекту «Державні Реєстри» програми eStock.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 166-2021 Консультант з проектного управління до команди проекту «Державні Реєстри» програми eStock.

Термін подання документів — до 20 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з фармменеджменту та управління запасами лікарських засобів регіонального рівня

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з фармменеджменту та управління запасами лікарських засобів регіонального рівня.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 165-2021 Консультант з фармменеджменту та управління запасами лікарських засобів регіонального рівня.

Термін подання документів — до 17 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з доконтактної профілактики ВІЛ регіонального рівня

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з доконтактної профілактики ВІЛ регіонального рівня (25 консультантів).

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер і назву вакансії: 164-2021 Консультант з доконтактної профілактики ВІЛ регіонального рівня.

Термін подання документів — до 17 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з аналізу законодавства Європейського Союзу в сфері контролю якості лікарських засобів

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з аналізу законодавства Європейського Союзу в сфері контролю якості лікарських засобів для лікування туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу, замісної підтримувальної терапії, гепатиту з метою імплементації в Україні.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 163-2021 Консультант з аналізу законодавства Європейського Союзу в сфері контролю якості лікарських засобів.

Термін подання документів — до 14 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з організації та проведення робіт за напрямами проведення лабораторного контролю якості лікарських засобів

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з організації та проведення робіт за напрямами проведення лабораторного контролю якості лікарських засобів.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 162-2021 Консультант з організації та проведення робіт за напрямами проведення лабораторного контролю якості лікарських засобів.

Термін подання документів — до 14 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта для проведення циклу тренінгів для територіальних лабораторій Державної служби лікарських засобів та контролю за наркотиками

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта для проведення циклу тренінгів для територіальних лабораторій Державної служби лікарських засобів та контролю за наркотиками з метою їх підготовки до акредитації згідно ISO 17025:2017.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 161-2021 Консультант для проведення циклу тренінгів для територіальних лабораторій Державної служби лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Термін подання документів — до 14 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору виконавця послуг з координації впровадження тестування на недавню ВІЛ-інфекцію у 9 регіонах PEPFAR

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору виконавця послуг з координації впровадження тестування на недавню ВІЛ-інфекцію у 9 регіонах PEPFAR.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua із копією на v.martsynovska@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 160-2021 Виконавець послуг з координації впровадження тестування на недавню ВІЛ-інфекцію у 9 регіонах PEPFAR.

Термін подання документів — до 13 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з розробки змісту відеоуроків «Робота з окремими модулями Медичної інформаційної системи «ВІЛ-інфекція в Україні»

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з розробки змісту відеоуроків «Робота з окремими модулями Медичної інформаційної системи «ВІЛ-інфекція в Україні».

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 159-2021 Консультант з розробки змісту відеоуроків.

Термін подання документів — до 11 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта із супроводу веб-розробника в частині оновлення та створення нових блоків Національного порталу стратегічної інформації Центру

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта із супроводу веб-розробника в частині оновлення та створення нових блоків Національного порталу стратегічної інформації Центру.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 158-2021 Консультант із супроводу веб-розробника.

Термін подання документів — до 10 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з виробництва відеосюжету про інноваційні модифіковані короткострокові режими лікування МР-ТБ в Україні

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з виробництва відеосюжету про інноваційні модифіковані короткострокові режими лікування МР-ТБ в Україні.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 157-2021 Консультант з виробництва відеосюжету про інноваційні модифіковані короткострокові режими лікування МР-ТБ в Україні.

Термін подання документів — до 12 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з розробки лекцій до онлайн курсу щодо діагностики та лікування вірусних гепатитів В та С

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з розробки лекцій до онлайн курсу щодо діагностики та лікування вірусних гепатитів В та С.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 156-2021 Консультант з розробки лекцій до онлайн курсу щодо діагностики та лікування вірусних гепатитів В та С.

Термін подання документів — до 12 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з розробки лекції до онлайн курсу щодо препаратів ЗПТ

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з розробки лекції до онлайн курсу щодо препаратів ЗПТ.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 155-2021 Консультант з розробки лекцій до онлайн курсу щодо використання препаратів ЗПТ.

Термін подання документів — до 12 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з розробки лекцій до онлайн курсу щодо препаратів ЗПТ

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з розробки лекцій до онлайн курсу щодо препаратів ЗПТ.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 154-2021 Консультант з розробки лекцій до онлайн курсу щодо використання препаратів ЗПТ.

Термін подання документів — до 12 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультант з розробки лекцій до онлайн курсу щодо препаратів ЗПТ

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з розробки лекцій до онлайн курсу щодо препаратів ЗПТ.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 153-2021 Консультант з розробки лекцій до онлайн курсу щодо використання препаратів ЗПТ.

Термін подання документів — до 26 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс на посаду головного фахівця відділу управління проєктами та міжнародної співпраці.

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на посаду головного фахівця відділу управління проєктами та міжнародної співпраці.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 152-2021 Головний фахівець відділу управління проєктами та міжнародної співпраці.

Термін подання документів — до 12 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з проведення кількісного дослідження з впливу реформи на доступ до медичних послуг людям з ВІЛ, ТБ, гепатитами та залежностями

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з проведення кількісного дослідження з впливу реформи на доступ до медичних послуг людям з ВІЛ, ТБ, гепатитами та залежностями.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 151-2021 Консультант з проведення кількісного дослідження.

Термін подання документів — до 10 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору фахівця з якості лабораторних досліджень

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору фахівця з якості лабораторних досліджень.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 150-2021 Фахівець з якості лабораторних досліджень.

Термін подання документів — до 23 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору інженера з якості

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору інженера з якості.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 149-2021 Інженер з якості.

Термін подання документів — до 25 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору фахівця з розвитку освітніх програм та професійних компетенцій

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору фахівця з розвитку освітніх програм та професійних компетенцій.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 148-2021 Фахівець з розвитку освітніх програм, професійних компетенцій та комунікацій.

Термін подання документів — до 11 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта для розшифровки інтерв’ю дослідження «Відношення до вакцинації батьків дітей молодшої вікової групи»

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта для розшифровки інтерв’ю дослідження «Відношення до вакцинації батьків дітей молодшої вікової групи».

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 147-2021 Консультант для розшифровки інтерв’ю.

Термін подання документів — до 6 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з рекруту респондентів дослідження «Ставлення до вакцинації батьків дітей молодшої вікової групи в Україні»

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з рекруту респондентів дослідження «Ставлення до вакцинації батьків дітей молодшої вікової групи в Україні».

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 146-2021 Консультант з рекруту респондентів дослідження.

Термін подання документів — до 6 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта для проведення глибинних інтерв’ю дослідження «Ставлення до вакцинації батьків дітей молодшої вікової групи в Україні»

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта для проведення глибинних інтерв’ю дослідження «Ставлення до вакцинації батьків дітей молодшої вікової групи в Україні».

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 145-2021 Консультант для проведення глибинних інтерв'ю і написання звіту дослідження.

Термін подання документів — до 6 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта для написання звіту «Ставлення до вакцинації батьків дітей молодшої вікової групи в Україні»

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта для написання звіту «Ставлення до вакцинації батьків дітей молодшої вікової групи в Україні».

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 144-2021 Консультант для написання звіту дослідження.

Термін подання документів — до 6 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта для перерахунку існуючих тарифів на надання послуг, пов’язаних з ВІЛ та обрахунку «розширеного пакету послуг»

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта для перерахунку існуючих тарифів на надання послуг, пов'язаних з ВІЛ та обрахунку «розширеного пакету послуг».

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 143-2021 Консультант для перерахунку існуючих тарифів на надання послуг, пов'язаних з ВІЛ та обрахунку «розширеного пакету послуг».

Термін подання документів — до 7 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з підготовки проектної документації референс-лабораторій Центру

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з підготовки документації референс-лабораторій Центру.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 142-2021 Консультант з підготовки документації референс-лабораторій Центру.

Термін подання документів — до 17 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 16:45.

Детальніше

 

Конкурс для відбору дослідника-аналітика з проведення дослідження з впливу реформи на доступ до медичних послуг людям з ВІЛ, ТБ, гепатитами та залежностями

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору дослідника-аналітика з проведення дослідження з впливу реформи на доступ до медичних послуг людям з ВІЛ, ТБ, гепатитами та залежностями.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 141-2021 Дослідник-аналітик з проведення дослідження з впливу реформи на доступ до медичних послуг людям з ВІЛ, ТБ, гепатитами та залежностями.

Термін подання документів — до 7 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта для проведення моніторингових візитів

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта для проведення моніторингових візитів.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 140-2021 Консультант з моніторингових візитів.

Термін подання документів — до 7 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з бізнес аналізу до команди проекту «Державні Реєстри» програми eStock

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з бізнес аналізу до команди проекту «Державні Реєстри» програми eStock.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 139-2021 Консультант з бізнес аналізу до команди проекту «Державні Реєстри» програми eStock.

Термін подання документів — до 18 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з тестування регіональної мультидисциплінарної команди (МДК)

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з тестування регіональної мультидисциплінарної команди (МДК).

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 138-2021 Консультант з тестування регіональної мультидисциплінарної команди.

Термін подання документів — до 6 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта — аналітика бази даних МІС ВІЛ

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта — аналітика бази даних МІС ВІЛ.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 137-2021 Аналітик бази даних МІС ВІЛ.

Термін подання документів — до 15 липня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта — адміністратора МІС ВІЛ

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта — адміністратора МІС ВІЛ.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 136-2021 Адміністратор МІС ВІЛ.

Термін подання документів — до 17 червня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з лікування регіональної мультидисциплінарної команди (МДК)

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з лікування регіональної мультидисциплінарної команди (МДК).

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 135-2021 Консультант з лікування регіональної мультидисциплінарної команди (МДК).

Термін подання документів — до 26 квітня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору керівника регіональної мультидисциплінарної команди (МДК)

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору керівника регіональної мультидисциплінарної команди (МДК).

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 134-2021 Керівник регіональної мультидисциплінарної команди (МДК).

Термін подання документів — до 26 квітня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс на посаду головного фахівця з супроводу надання послуг профілактики та догляду і підтримки

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на посаду головного фахівця з супроводу надання послуг профілактики та догляду і підтримки.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 128-2021 Головний фахівець з супроводу надання послуг профілактики та догляду і підтримки.

Термін подання документів — до 5 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта — бізнес-аналітика з розробки концепції та технічного завдання платформи і мобільного додатку

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта — бізнес-аналітика з розробки концепції та технічного завдання платформи і мобільного додатку.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 131-2021 Консультант — бізнес-аналітик з розробки концепції та технічного завдання платформи і мобільного додатку.

Термін подання документів — до 22 квітня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта — національного експерта у сфері контролю над тютюном з розробки концепції та технічного завдання платформи і мобільного додатку

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта — національного експерта у сфері контролю над тютюном з розробки концепції та технічного завдання платформи і мобільного додатку.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 130-2021 Консультант — національний експерт у сфері контролю над тютюном з розробки концепції та технічного завдання платформи і мобільного додатку.

Термін подання документів — до 22 квітня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з розробки концепції та технічного завдання платформи і мобільного додатку

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з розробки концепції та технічного завдання платформи і мобільного додатку.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 129-2021 Консультант з розробки концепції та технічного завдання платформи і мобільного додатку.

Термін подання документів — до 22 квітня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс на посаду головного фахівця з супроводу надання послуг профілактики та догляду і підтримки

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на посаду головного фахівця з супроводу надання послуг профілактики та догляду і підтримки.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 128-2021 Головний фахівець із супроводу надання послуг профілактики та догляду і підтримки.

Термін подання документів — до 28 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс на посаду внутрішнього аудитора

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на посаду внутрішнього аудитора.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 127-2021 Внутрішній аудитор.

Термін подання документів — до 1 червня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з проведення тренінгів для лікарів з питань відмови від тютюнокуріння для людей, які хворіють на туберкульоз

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з проведення тренінгів для лікарів з питань відмови від тютюнокуріння для людей, які хворіють на туберкульоз.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 126-2021 Консультант з проведення тренінгів для лікарів з питань відмови від тютюнокуріння для людей, які хворіють на туберкульоз.

Термін подання документів — до 16 квітня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з координації призначення режимів лікування лікарсько-чутливого туберкульозу на первинному рівні медичної допомоги

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з координації призначення режимів лікування лікарсько-чутливого туберкульозу на первинному рівні медичної допомоги.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 125-2021 Консультант з координації призначення режимів лікування лікарсько-чутливого туберкульозу на первинному рівні медичної допомоги.

Термін подання документів — до 16 квітня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс на посаду фахівця з публічних закупівель

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на посаду фахівця з публічних закупівель.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 124-2021 Фахівець з публічних закупівель.

Термін подання документів — до 26 квітня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта — веб-розробника для оновлення онлайн-платформи Центру в частині напряму «профілі громадського здоров’я»

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта — веб-розробника для оновлення онлайн-платформи Центру в частині напряму «профілі громадського здоров’я».

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 123-2021 Консультант — веб-розробник для оновлення онлайн-платформи Центру в частині напряму «профілі громадського здоров’я».

Термін подання документів — до 15 квітня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта — інженера-програміста для оновлення онлайн-платформи Центру в частині напряму «профілі громадського здоров’я»

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта — інженера-програміста для оновлення онлайн-платформи Центру в частині напряму «профілі громадського здоров’я».

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 122-2021 Консультант — інженер-програміст для оновлення онлайн-платформи Центру в частині напряму «профілі громадського здоров’я».

Термін подання документів — до 15 квітня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта — експерта з лікування мультирезистентного туберкульозу та туберкульозу з розширеною резистентністю

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта — експерта з лікування мультирезистентного туберкульозу та туберкульозу з розширеною резистентністю.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 121-2021 Консультант — експерт з лікування мультирезистентного туберкульозу та туберкульозу з розширеною резистентністю.

Термін подання документів — до 15 квітня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з розробки проекту адаптованої клінічної настанови «Туберкульоз»

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з розробки проекту адаптованої клінічної настанови «Туберкульоз».

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 120-2021 Консультант з розробки проекту адаптованої клінічної настанови «Туберкульоз».

Термін подання документів — до 14 квітня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з проведення пілотного проекту з впровадження використання подвійних швидких (експрес) тестів для діагностики ВІЛ та сифілісу в антенатальних клініках, з подальшою імплементацією в систему охорони здоров’я України (соціологічний компонент)

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з проведення пілотного проекту з впровадження використання подвійних швидких (експрес) тестів для діагностики ВІЛ та сифілісу в антенатальних клініках, з подальшою імплементацією в систему охорони здоров’я України (соціологічний компонент).

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua з копією на v.martsynovska@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 119-2021 Консультант з проведення пілотного проекту з впровадження використання подвійних швидких (експрес) тестів для діагностики ВІЛ та сифілісу в антенатальних клініках, з подальшою імплементацією в систему охорони здоров’я України (соціологічний компонент).

Термін подання документів — до 14 квітня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з проведення пілотного проекту з впровадження використання подвійних швидких (експрес) тестів для діагностики ВІЛ та сифілісу в антенатальних клініках, з подальшою імплементацією в систему охорони здоров’я України (компонент сифіліс)

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з проведення пілотного проекту з впровадження використання подвійних швидких (експрес) тестів для діагностики ВІЛ та сифілісу в антенатальних клініках, з подальшою імплементацією в систему охорони здоров’я України (компонент сифіліс).

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua з копією на v.martsynovska@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 118-2021 Консультант з проведення пілотного проекту з впровадження використання подвійних швидких (експрес) тестів для діагностики ВІЛ та сифілісу в антенатальних клініках, з подальшою імплементацією в систему охорони здоров’я України (компонент сифіліс).

Термін подання документів — до 14 квітня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з проведення пілотного проекту з впровадження використання подвійних швидких (експрес) тестів для діагностики ВІЛ та сифілісу в антенатальних клініках, з подальшою імплементацією в систему охорони здоров’я України (менеджер проекту, компонент ВІЛ)

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з проведення пілотного проекту з впровадження використання подвійних швидких (експрес) тестів для діагностики ВІЛ та сифілісу в антенатальних клініках, з подальшою імплементацією в систему охорони здоров’я України (менеджер проекту, компонент ВІЛ).

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua з копією на v.martsynovska@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 117-2021 Консультант з проведення пілотного проекту з впровадження використання подвійних швидких (експрес) тестів для діагностики ВІЛ та сифілісу в антенатальних клініках, з подальшою імплементацією в систему охорони здоров’я України (менеджер проекту, компонент ВІЛ).

Термін подання документів — до 7 травня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс на посаду головного фахівця з координації програм діагностики та лікування ВІЛ

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на посаду головного фахівця з координації програм діагностики та лікування ВІЛ.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 116-2021 Головний фахівець з координації програм діагностики та лікування ВІЛ.

Термін подання документів — до 21 квітня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з письмового перекладу тексту документів (медичної літератури) з англійської мови на українську мову

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з письмового перекладу тексту документів (медичної літератури) з англійської мови на українську мову.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 115-2021 Консультант з письмового перекладу тексту документів.

Термін подання документів — до 9 квітня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта — національного експерта з клінічного моніторингу впровадження операційного дослідження «Оцінка ефективності та безпеки модифікованих короткострокових схем лікування рифампіцин-резистентного туберкульозу в Україні» на регіональному рівні

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта — національного експерта з клінічного моніторингу впровадження операційного дослідження «Оцінка ефективності та безпеки модифікованих короткострокових схем лікування рифампіцин-резистентного туберкульозу в Україні» на регіональному рівні.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 114-2021 Консультант — національний експерт з клінічного моніторингу впровадження операційного дослідження «Оцінка ефективності та безпеки модифікованих короткострокових схем лікування рифампіцин-резистентного туберкульозу в Україні» на регіональному рівні.

Термін подання документів — до 6 квітня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з організації та проведення циклу тренінгів для територіальних лабораторій Державної служби лікарських засобів та контролю за наркотиками з метою їх підготовки до акредитації згідно ISO 17025:2017

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з організації та проведення циклу тренінгів для територіальних лабораторій Державної служби лікарських засобів та контролю за наркотиками з метою їх підготовки до акредитації згідно ISO 17025:2017.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 113-2021 Консультант з організації та проведення циклу тренінгів для територіальних лабораторій Державної служби лікарських засобів та контролю за наркотиками з метою їх підготовки до акредитації згідно ISO 17025:2017.

Термін подання документів — до 9 квітня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з аналізу інформаційних систем Державної служби лікарських засобів та контролю за наркотиками з метою приведення їх у відповідність до вимог чинного законодавства та підвищення ефективності їх використання

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з аналізу інформаційних систем Державної служби лікарських засобів та контролю за наркотиками з метою приведення їх у відповідність до вимог чинного законодавства та підвищення ефективності їх використання.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 112-2021 Консультант з аналізу інформаційних систем Держлікслужби.

Термін подання документів — до 16 квітня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з розробки змісту дистанційного навчального курсу «Проведення щеплень від СOVID-19 вакциною AstraZeneca (AZD1222/ChAdOx1-S) — для медичного персоналу пунктів щеплень»

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з розробки змісту дистанційного навчального курсу «Проведення щеплень від СOVID-19 вакциною AstraZeneca (AZD1222/ChAdOx1-S) — для медичного персоналу пунктів щеплень».

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 111-2021 Консультант з розробки змісту дистанційного навчального курсу «Проведення щеплень від СOVID-19 вакциною AstraZeneca (AZD1222/ChAdOx1-S) — для медичного персоналу пунктів щеплень».

Термін подання документів — до 24 березня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з виробництва дистанційного навчального курсу «Проведення щеплень від СOVID-19 вакциною AstraZeneca (AZD1222/ChAdOx1-S) — для медичного персоналу пунктів щеплень» (оператора-монтажера)

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з виробництва дистанційного навчального курсу «Проведення щеплень від СOVID-19 вакциною AstraZeneca (AZD1222/ChAdOx1-S) — для медичного персоналу пунктів щеплень» (оператора-монтажера).

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 110-2021 Консультант з виробництва дистанційного навчального курсу «Проведення щеплень від СOVID-19 вакциною AstraZeneca (AZD1222/ChAdOx1-S) — для медичного персоналу пунктів щеплень» (оператор-монтажер).

Термін подання документів — до 24 березня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з технічної підтримки розробки дистанційного навчального курсу «Проведення щеплень від СOVID-19 вакциною AstraZeneca (AZD1222/ChAdOx1-S) — для медичного персоналу пунктів щеплень» (дизайнера)

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з технічної підтримки розробки дистанційного навчального курсу «Проведення щеплень від СOVID-19 вакциною AstraZeneca (AZD1222/ChAdOx1-S) — для медичного персоналу пунктів щеплень» (дизайнера).

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 109-2021 Консультант з технічної підтримки розробки дистанційного навчального курсу «Проведення щеплень від СOVID-19 вакциною AstraZeneca (AZD1222/ChAdOx1-S) — для медичного персоналу пунктів щеплень» (дизайнер).

Термін подання документів — до 24 березня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з технічної підтримки платформи дистанційних курсів Центру

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з технічної підтримки платформи дистанційних курсів Центру.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 108-2021 Консультант з технічної підтримки платформи дистанційних курсів Центру.

Термін подання документів — до 24 березня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з юридичних послуг в рамках проекту «Посилення реалізації РКБТ ВООЗ в Україні»

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з юридичних послуг в рамках проекту «Посилення реалізації РКБТ ВООЗ в Україні».

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 107-2021 Консультант з юридичних послуг.

Термін подання документів — до 26 березня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з розробки посібника з контролю над тютюном в рамках проекту «Посилення реалізації РКБТ ВООЗ в Україні»

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з розробки посібника з контролю над тютюном в рамках проекту «Посилення реалізації РКБТ ВООЗ в Україні».

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 106-2021 Консультант з розробки посібника з контролю над тютюном.

Термін подання документів — до 26 березня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з розробки навчальних матеріалів та проведення тренінгу в рамках проекту «Посилення реалізації РКБТ ВООЗ в Україні»

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з розробки навчальних матеріалів та проведення тренінгу в рамках проекту «Посилення реалізації РКБТ ВООЗ в Україні».

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 105-2021 Консультант з розробки навчальних матеріалів та проведення тренінгу.

Термін подання документів — до 26 березня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта із проведення наставницьких візитів з питань лабораторної діагностики туберкульозу в закладах охорони здоров’я

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта із проведення наставницьких візитів з питань лабораторної діагностики туберкульозу в закладах охорони здоров’я.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 104-2021 Консультант із проведення наставницьких візитів з питань лабораторної діагностики туберкульозу в закладах охорони здоров’я.

Термін подання документів — до 25 березня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з технічної підтримки збору та аналізу даних дослідження «Ситуаційний аналіз системи нагляду за смертністю у зв’язку з ВІЛ та госпітальне спостереження за ВІЛ-асоційованою смертністю в Україні»

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з технічної підтримки збору та аналізу даних дослідження «Ситуаційний аналіз системи нагляду за смертністю у зв’язку з ВІЛ та госпітальне спостереження за ВІЛ-асоційованою смертністю в Україні».

Своє резюме надсилайте на електронну адресу vacancies@phc.org.ua із копією на v.martsynovska@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 102-2021 Консультант з технічної підтримки збору та аналізу даних дослідження «Ситуаційний аналіз системи нагляду за смертністю у зв’язку з ВІЛ та госпітальне спостереження за ВІЛ-асоційованою смертністю в Україні».

Термін подання документів — до 23 березня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з тестування регіональної мультидисциплінарної команди (МДК)

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з тестування регіональної мультидисциплінарної команди (МДК).

Своє резюме надсилайте на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 101-2021 Консультант з тестування регіональної мультидисциплінарної команди (МДК).

Термін подання документів — до 23 березня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс на посаду провідного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та фінансово-економічного забезпечення

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на посаду провідного бухгалтера з обліку основних засобів та запасів.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 100-2021 Провідний бухгалтер з обліку основних засобів та запасів.

Термін подання документів — до 19 квітня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс на посаду Директора філії «Український інститут досліджень у сфері громадського здоров’я» Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України»

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на посаду Директора філії «Український інститут досліджень у сфері громадського здоров’я» Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України».

Своє резюме надсилайте на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 99-2021 Директор філії «Український інститут досліджень у сфері громадського здоров’я».

Термін подання документів — до 25 березня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс на посаду епідеміолога зі статистики та аналізу даних епіднагляду за інфекційними хворобами

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на посаду епідеміолога зі статистики та аналізу даних епіднагляду за інфекційними хворобами.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 98-2021 Епідеміолог зі статистики та аналізу даних епіднагляду за інфекційними хворобами.

Термін подання документів — до 25 березня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з розробки/адаптації Державних санітарних норм і правил «Заклади охорони здоров’я»

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з розробки/адаптації Державних санітарних норм і правил «Заклади охорони здоров’я».

Своє резюме надсилайте на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 97-2021 Консультант з розробки/адаптації Державних санітарних норм і правил «Заклади охорони здоров’я».

Термін подання документів — до 20 березня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс на посаду фахівця з комунікацій (менеджера з комунікацій неінфекційних захворювань)

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на посаду фахівця з комунікацій (менеджера з комунікацій неінфекційних захворювань).

Своє резюме надсилайте на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 96-2021 Фахівець з комунікацій.

Термін подання документів — до 14 березня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з оцінки впровадження молекулярно-генетичних методів діагностики для виявлення туберкульозу на первинному та вторинному рівнях надання медичної допомоги

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з оцінки впровадження молекулярно-генетичних методів діагностики для виявлення туберкульозу на первинному та вторинному рівнях надання медичної допомоги.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 95-2021 Консультант з оцінки впровадження молекулярно-генетичних методів діагностики для виявлення туберкульозу на первинному та вторинному рівнях надання медичної допомоги.

Термін подання документів — до 15 березня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з проведення досліджень методом ПЛР на обладнанні для проведення лінійного зонд-аналізу для діагностики туберкульозу у Миколаївській області

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з проведення досліджень методом ПЛР на обладнанні для проведення лінійного зонд-аналізу для діагностики туберкульозу у Миколаївській області.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 94-2021 Консультант з проведення досліджень методом ПЛР на обладнанні для проведення лінійного зонд-аналізу для діагностики туберкульозу у Миколаївській області.

Термін подання документів — до 12 березня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з розробки обліково-звітних форм щодо реєстрації інфекційних хвороб в електронній інтегрованій системі спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ)

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з розробки обліково-звітних форм щодо реєстрації інфекційних хвороб в електронній інтегрованій системі спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ).

Своє резюме надсилайте на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 93-2021 Консультант з розробки обліково-звітних форм щодо реєстрації інфекційних хвороб в електронній інтегрованій системі спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ).

Термін подання документів — до 6 квітня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з координації надання амбулаторної медичної допомоги при туберкульозі

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з координації надання амбулаторної медичної допомоги при туберкульозі.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 92-2021 Консультант з координації надання амбулаторної медичної допомоги при туберкульозі.

Термін подання документів — до 9 березня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з проведення дослідження з впливу реформи на доступ до медичних послуг людям з ВІЛ, ТБ, гепатитами та залежностями

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з проведення дослідження з впливу реформи на доступ до медичних послуг людям з ВІЛ, ТБ, гепатитами та залежностями.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 91-2021 Консультант з проведення дослідження з впливу реформи на доступ до медичних послуг людям з ВІЛ, ТБ, гепатитами та залежностями.

Термін подання документів — до 12 березня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта — бізнес-аналітика з розробки та інтеграції функціоналу ЕСОЗ та доповнення модулями про медичні записи

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта — бізнес-аналітика з розробки та інтеграції функціоналу ЕСОЗ та доповнення модулями про медичні записи.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 90-2021 Консультант — бізнес-аналітика з розробки та інтеграції функціоналу ЕСОЗ та доповнення модулями про медичні записи.

Термін подання документів — до 12 березня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта — керівника команди з розробки та інтеграції функціоналу ЕСОЗ та доповнення модулями про медичні записи

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта — керівника команди з розробки та інтеграції функціоналу ЕСОЗ та доповнення модулями про медичні записи.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 89-2021 Консультант — керівник команди з розробки та інтеграції функціоналу ЕСОЗ та доповнення модулями про медичні записи.

Термін подання документів — до 12 березня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з надання послуг транспортування зразків біоматеріалу на регіональному та міжрегіональному рівнях

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з надання послуг транспортування зразків біоматеріалу на регіональному та міжрегіональному рівнях.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 88-2021 Консультант з надання послуг транспортування зразків біоматеріалу на регіональному та міжрегіональному рівнях.

Термін подання документів — до 4 березня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс на посаду консультанта з комунікацій

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на посаду консультанта з комунікацій.

Своє резюме українською та англійською надсилайте на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 87-2021 Консультант з комунікацій.

Термін подання документів — до 4 березня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта — національного координатора з розвитку та впровадження програми зовнішньої оцінки якості досліджень з діагностики ВІЛ-інфекції із застосуванням швидких тестів у медичних закладах та пенітенціарній службі

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта — національного координатора з розвитку та впровадження програми зовнішньої оцінки якості досліджень з діагностики ВІЛ-інфекції із застосуванням швидких тестів у медичних закладах та пенітенціарній службі.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 86-2021 Консультант — національний координатор з розвитку та впровадження програми зовнішньої оцінки якості досліджень з діагностики ВІЛ-інфекції із застосуванням швидких тестів у медичних закладах та пенітенціарній службі.

Термін подання документів — до 9 березня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс на посаду головного фахівця відділу поведінкових факторів ризику

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на посаду головного фахівця відділу поведінкових факторів ризику.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 85-2021 Головний фахівець відділу поведінкових факторів ризику.

Термін подання документів — до 3 березня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта — національного координатора з оцінки та контролю якості даних за напрямками ВІЛ та туберкульоз

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта — національного координатора з оцінки та контролю якості даних за напрямками ВІЛ та туберкульоз.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 84-2021 Консультант — національний координатор з оцінки та контролю якості даних за напрямками ВІЛ та туберкульоз.

Термін подання документів — до 4 березня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з розвитку та впровадження регіональної програми зовнішньої оцінки якості досліджень з діагностики ВІЛ-інфекції із застосуванням швидких тестів

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з розвитку та впровадження регіональної програми зовнішньої оцінки якості досліджень з діагностики ВІЛ-інфекції із застосуванням швидких тестів.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 83-2021 Консультант з розвитку та впровадження регіональної програми зовнішньої оцінки якості досліджень з діагностики ВІЛ-інфекції із застосуванням швидких тестів.

Термін подання документів — до 9 березня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору національного консультанта з проведення лабораторного етапу валідації алгоритмів тестування для виявлення серологічних маркерів ВІЛ із застосуванням швидких (експрес) тестів

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору національного консультанта з проведення лабораторного етапу валідації алгоритмів тестування для виявлення серологічних маркерів ВІЛ із застосуванням швидких (експрес) тестів.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 82-2021 Національний консультант з проведення лабораторного етапу валідації алгоритмів тестування для виявлення серологічних маркерів ВІЛ із застосуванням швидких (експрес) тестів.

Термін подання документів — до 9 березня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс для відбору консультанта з організації навчання співробітників контактного центру

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс для відбору консультанта з організації навчання співробітників контактного центру.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 81-2021 Консультант з організації навчання співробітників контактного центру.

Термін подання документів — до 3 березня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс на посаду головного фахівця з координації програм діагностики та лікування ВІЛ

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на посаду головного фахівця з координації програм діагностики та лікування ВІЛ.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 76-2021 Головний фахівець із координації програм діагностики та лікування ВІЛ.

Термін подання документів — до 9 березня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс на посаду фахівця з документального забезпечення відділу документального забезпечення

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на посаду фахівця з документального забезпечення відділу документального забезпечення.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 32-2021 Фахівець з документального забезпечення.

Термін подання документів — до 26 квітня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше

 

Конкурс на посаду аудитора відділу аудиту

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України оголошує конкурс на посаду аудитора відділу аудиту.

Своє резюме надсилайте на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua.

У темі листа, будь ласка, зазначте номер та назву вакансії: 05-2021 Аудитор відділу аудиту.

Термін подання документів — до 1 червня 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Детальніше