Перейти до основного вмісту
Час обирати здоров'я
Міжнародні експерти провели тренінг з питань ко-інфекції ВІЛ/гепатит С для українських колег
25.07.2017
09:57

Міжнародні експерти провели тренінг з питань ко-інфекції ВІЛ/гепатит С для українських колег

У рамках проекту «Розбудова клінічного та управлінського потенціалу служби ВІЛ/СНІД в Україні» Міжнародний центр з питань освіти та підготовки у сфері охорони здоров’я університету штату Вашингтон (I-TECH) та Центр громадського здоров’я провели тренінг «Ко-інфекція ВІЛ/вірусний гепатит С». Захід відбувся 17-21 липня 2017 року у Києві.

Тренінговий модуль, програма та матеріали були розроблені та представлені американськими фахівцями Університету штату Вашингтон спільно з українськими колегами.

Тренінг орієнтований на фахівців у сфері ВІЛ/СНІД та вірусних гепатитів, профільних спеціалістів із обласних центрів СНІДу, вищих медичних навчальних закладів, медичних академій післядипломної освіти з різних регіонів України. У перспективі учасники першого тренінгу  викладатимуть цей курс у міжрегіональних тренінгових центрах, медичних університетах та закладах післядипломної медичної освіти.

Учасники розглянули проблеми епідеміології, патогенезу, діагностики та лікування вірусного гепатиту С (ВГС) та ко-інфекції  ВІЛ/ВГС в Україні, США та світі, особливості ко-інфекції  ВІЛ/ВГС, а також нові препарати прямої противірусної дії та стратегії лікування ВГС згідно з найновішими Рекомендаціями Європейської асоціації з вивчення захворювань печінки (European Association for the Study of the Liver) 2016 року. Під час окремої сесії вивчили клінічні випадки, які були спеціально підготовлені фасилітаторами тренінгу. Також учасники заходу мали можливість поспілкуватись із пацієнтами, які мають позитивні результати лікування ко-інфекції ВІЛ/ВГС.

Інші новини