Перейти до основного вмісту

Лабораторні дослідження

Лабораторні дослідження
Референс-лабораторії ЦГЗ
Для фахівців

Лабораторні дослідження

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» (ЦГЗ) є санітарно-профілактичним закладом охорони здоров’я, що відповідає, зокрема, за епідеміологічний нагляд і протидію небезпечним, особливо небезпечним, новим інфекційним захворюванням.

Одним із компонентів епідеміологічного нагляду є лабораторна діагностика. У структурі ЦГЗ функціонують референс-лабораторії, які багато років займаються моніторингом, ідентифікацією збудників інфекційних хвороб:

  • референс-лабораторія вірусологічних досліджень;
  • референс-лабораторія діагностики ВІЛ/СНІДу;
  • референс-лабораторія з дослідження особливо небезпечних патогенів;
  • референс-лабораторія мікробіологічних та паразитологічних досліджень.

У 2020 році лабораторії ЦГЗ акредитовані як такі, що відповідають вимогам ДСТУ EN ISO 15189:2015 «Медичні лабораторії. Вимоги до якості та компетенції».

У 2021 році три лабораторії ЦГЗ акредитовані як такі, що відповідають вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17025:2019 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій».

Платні послуги

Нижче ви можете ознайомитися з переліком платних послуг, які надають лабораторні підрозділи Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України».

Звернувшись до нас, ви отримаєте якісні результати лабораторних досліджень. Це можливо завдяки сучасному лабораторному обладнанню провідних виробників, кваліфікованому персоналу, ефективній системі управління якістю та регулярній участі в раундах зовнішнього оцінювання якості відомих міжнародних провайдерів.

Замовити платні послуги можна за адресою: м. Київ, вул. Ярославська, 41, 2-й поверх, каб. 210; електронна пошта: info@phc.org.ua.

Графік роботи: з 9:00 до 17:00 (перерва на обід з 13:00 до 14:00) з понеділка до п’ятниці.