Перейти до основного вмісту

Гармонізований звіт

Гармонізований звіт

GAM – Global AIDS monitoring 2017

Глобальний моніторинг по СНІДу

2017 рік – перший рік після переходу від звітності з Цілей розвитку тисячоліття (ЦРТ) до звітності з Цілей сталого розвитку (ЦСР). В ході попередніх раундів звітності, країнам було запропоновано інтегрувати показники в поточні зусилля з моніторингу. Ці показники призначені для того, щоб допомогти країнам в оцінці стану національних заходів у відповідь і прогресу в досягненні національних цілей ВІЛ. Вони будуть сприяти кращому розумінню глобальних заходів у відповідь на епідемію ВІЛ-інфекції, включаючи прогрес на шляху до досягнення глобальних цілей, поставлених в Політичної декларації 2016 року.

Новий Глобальний моніторинг по СНІДу (GAM) включає в себе набір оновлених індикаторів та опитувальник Національних зобов’язань та політичних інструментів (NCPI).

Закликаємо всі міжнародні, державні та неурядові установи та організації, що працюють в сфері ВІЛ/СНІД, приєднатися до процесу обговорення та заповнення NCPI . Всі зауваження та пропозиції направляти на електронну адресу nechosina@gmail.com в термін до 17 березня 2017 р.

З метою широкого обговорення вказаного індексу Національних зобов’язань та політичних інструментів після 17.03.2017 р. буде проведено розширену зустріч зацікавлених сторін (про свою участь та включення до списку розсилки просимо повідомити на електронну адресу sorokair@ukr.net в термін до 10 березня 2017 р.)

Завантажити "National Commitments and Policy Instrument"

Gam 2017 guidelines from Центр громадського здоров'я МОЗ України

 

Official letter from Michel Sidibe to all permanent representative to UN office in Geneva(2017) from Центр громадського здоров'я МОЗ України

GARPR - Global AIDS Response Progress Reporting 2016

Звітність про досягнутий прогрес у здійсненні глобальних заходів у відповідь на СНІД

ЮНЕЙДС отримує країнові звіти про прогрес від держав-членів для моніторингу виконання різних політичних декларацій раз на два роки, починаючи з 2004 року, і щорічно, починаючи з 2013 року. Число держав-членів, які надали такі звіти, збільшилася з 102 (53%) у 2004 році до 177 (92%) в 2015 році. Інформація, що включається в країнові звіти про прогрес, забезпечує найбільш широкі дані про тенденції епідемії і про заходи у відповідь на епідемію.

Діючий раунд звітності із наданням даних за 2015 рік є переходом від звітності з Цілей розвитку тисячоліття (ЦРТ) до звітності з Цілей сталого розвитку (ЦСР), які будуть використовуватися для визначення цільових показників в ході засідання високого рівня (ЗВП) зі СНІДу в 2016 році. Майбутні рамки моніторингу ВІЛ на 2016-2021 роки будуть узгоджені після ЗВП. 

Global AIDS Response Progress Reporting

Official Letter from Michel Sidibe to all Permanent Representatives to the UN Office in Geneva

GLOBAL AIDS RESPONSE PROGRESS REPORTING 2016

ОТЧЕТНОСТЬ О ДОСТИГНУТОМ ПРОГРЕССЕ В ОСУЩЕСТВЛЕНИИ ГЛОБАЛЬНЫХ МЕР В ОТВЕТ НА СПИД В 2016 ГОДУ

THE GLOBAL AIDS RESPONSE PROGRESS REPORT | 2016 FAQ

Підготовка гармонізованого звіту України про досягнутий прогрес у 2016 році