Перейти до основного вмісту
Уся статистика захворюваності на COVID-19 зібрана та оновлюється щодня о 9:15 на дашборді, що доступний на офіційному сайті Центру громадського здоров’я України.
18.05.2020
15:51

ЦГЗ запровадив нові механізми збору та аналізу даних про COVID-19 за підтримки ЮНІСЕФ

Уся статистика захворюваності на COVID-19 зібрана та оновлюється щодня о 9:15 на дашборді, що доступний на офіційному сайті Центру громадського здоров’я України. Тут є інформація про лабораторно підтверджені випадки COVID-19, а також про кількість людей, що одужали та померли, за весь період і останню добу. На інтерактивній мапі є статистика по областях, а також кількість випадків зараження серед представників різних статей та вікових груп. Доступна і мобільна версія дашборду.

У ЦГЗ також аналізують звернення на власну гарячу лінію щодо COVID-19 (0 800 505 840). Завдяки збору та систематизації запитань, які найчастіше ставлять операторам, Центр та його партнери мають змогу краще зрозуміти актуальні інформаційні запити населення та розробляти публічні матеріали, що відповідають на них.

«Центр громадського здоров’я України є єдиним першоджерелом інформації про випадки зараження новою коронавірусною інфекцією в Україні», — наголосив Ігор Кузін, в. о. генерального директора Центру громадського здоров’я України.

«Систематизація та аналіз даних є обов’язковими компонентами ефективного реагування на будь-яку кризу. Розроблення систем, які збирають та систематизують статистику захворюваності на COVID-19, — важливе досягнення. Водночас, їх цінність буде залежати від того, наскільки регулярно важливі рішення прийматимуть на основі цих даних», — пояснила Лотта Сильвандер, голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Впровадження нових систем стало можливим завдяки підтримці ІТ-компанії SoftServe, що займається консалтингом та надає послуги у сфері цифрових технологій. Компанія передала ЦГЗ нове програмне забезпечення та обладнання, яке дає змогу обробляти і зберігати потрібний обсяг даних.

ЦГЗ та ЮНІСЕФ розробляють і впроваджують нові системи, що забезпечать детальний аналіз статистики захворюваності на COVID-19. Це потрібно для прогнозування динаміки розповсюдження нової коронавірусної інфекції, а також геопросторового аналізу даних.

Інші новини