Перейти до основного вмісту
Час обирати здоров'я
Онлайн-тренінг «Впровадження заходів з профілактики інфекцій та інфекційного контролю при проведенні вакцинації від COVID-19»
20.06.2022
09:36

Онлайн-тренінг «Впровадження заходів з профілактики інфекцій та інфекційного контролю при проведенні вакцинації від COVID-19»

Запрошуємо представників закладів охорони здоров’я, центрів контролю та профілактики хвороб МОЗ України, залучених до вакцинації населення від COVID-19, та інших зацікавлених сторін на онлайн-тренінг «Впровадження заходів з профілактики інфекцій та інфекційного контролю при проведенні вакцинації від COVID-19».

Дата: 21 та 23 червня 2022 року

Час: з 14:00 до 15:00

Під час тренінгу обговоримо:

  • основні компоненти ПІІК;
  • результати оцінювання впроваджених заходів із ПІІК у пунктах щеплення (за результатами моніторингових візитів);
  • виявлені проблеми та можливі шляхи до їхнього вирішення;
  • розглянемо як використати отриманий досвід для організації проведення вакцинації в майбутньому.

Спікерка:

  • Ірина Яницька, головна фахівчиня антимікробної резистентності та інфекційного контролю Центру громадського здоров’я.

Для участі у тренінгу необхідно зареєструватися в MEDATA

Трансляція наживо буде доступна на YouTube-каналі Центру громадського здоров’я.

Нагадаємо, 24 лютого 2021 року в Україні розпочалася масова кампанія з вакцинації населення проти COVID-19. Відповідно до Дорожньої карти, затвердженої наказом МОЗ №3018, необхідно забезпечити дотримання заходів інфекційного контролю. Вони спрямовані на зниження ризику поширення COVID-19 під час проведення вакцинації як серед медичних працівників, які проводять щеплення, так і людей, які їх отримують, згідно з національними політиками профілактики інфекцій.

Задля організації належних процесів вакцинації проти СOVID-19, з жовтня 2021 року до лютого 2022 року, Центр громадського здоров’я в рамках співпраці з ЮНІСЕФ проводив моніторингові візити до пунктів щеплень у 24 областях України.

За результатами 240 моніторингових візитів проведено оцінювання впроваджених заходів із профілактики інфекцій та інфекційного контролю (ПІІК) у пунктах щеплення, визначено основні прогалини та недоліки.

Інші новини