Перейти до основного вмісту
Час обирати здоров'я
У 5 областях продовжиться виїзна вакцинація літніх людей проти COVID-19
15.04.2022
11:15

У 5 областях продовжиться виїзна вакцинація літніх людей проти COVID-19

У Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській і Тернопільській областях відновлюються виїзди мобільних бригад для вакцинації від COVID-19 мешканців територіальних громад, які мають обмежений доступ до пунктів щеплення.

Це робиться для того, щоб захистити людей із груп ризику та зберегти сили лікарів, які зараз так чи інакше задіяні в наданні допомоги постраждалим унаслідок воєнних дій.

Мобільні бригади продовжать вакцинацію всіх охочих, при цьому пріоритет надається людям у віці від 60 років.

Протягом квітня планується охопити близько 200 невеликих населених пунктів. Графіки виїздів мобільних бригад у кожній області можна знайти за посиланням — https://bit.ly/C19_mobilni.

Закликаємо місцеву владу та медиків інформувати про роботу мобільних бригад мешканців та внутрішньо переміщених осіб, що зараз перебувають у територіальних громадах, задіяних у проєкті.

Проєкт «Транспортування мобільних бригад із вакцинації до пацієнтів у важкодоступних населених пунктах в Україні» розпочався в січні 2022 року та охоплював 7 західних областей України — Волинську, Закарпатську, Івано-Франківську, Львівську, Рівненську, Тернопільську та Чернівецьку області.

Його реалізує Міністерство охорони здоров’я України та Громадська спілка «Коаліція за вакцинацію», у співпраці з Центром громадського здоров’я МОЗ України, за підтримки Фундації «Кока-Кола».

Інші новини