Перейти до основного вмісту
Час обирати здоров'я
07.10.2022
13:24

Вакцинація проти COVID-19 триває

Осінь триває й у цей час особливо актуально стежити за своїм станом здоров’я та не допустити, щоб COVID-19 руйнував ваш організм. Найкраще рішення — вакцинуватися! Так, у м Ворзель, Київської області, Українська Греко-Католицька Церква у взаємодії з Центром громадського здоров’я посприяла організації вакцинації. 

Щепилося  28 людей, серед них 4 військовослужбовців, а також місцеві жителі та внутрішньопереміщені особи. Для когось це була бустерна доза, хтось вакцинувався вперше. Пандемія COVID-19 триває,  кожного дня ми стикаємося з тим, що люди хворіють. Деякі з них мають тяжкий перебіг, а хтось помирає. Найсильніше  коронавірус SARS-CoV-2 вражає людей з неінфекційними захворюваннями, такими як: цукровий діабет 2 типу, рак, серцево-судинні хвороби тощо. 

Саме тому, важливо обирати надійний спосіб захисту від вірусу. Вакцинація людей із хронічними хворобами може врятувати життя та полегшити перебіг COVID-19.

  • Якщо у вас чи ваших близьких є гіпертонія, цукровий діабет, астма, онко- або аутоімунне захворювання, ВІЛ, гепатит, інша хронічна хвороба, вам потрібен захист від COVID-19, який дає вакцинація.
  • Щеплення може захистити вас від інфікування або суттєво полегшити перебіг хвороби. Перед вакцинацією варто проконсультуватися з вашим лікарем, а перед самим щепленням – повідомити медичного працівника, який робить укол, про хронічні захворювання.
  • Безпечність вакцинації доведена.

Врятуйте своє життя та близьких!

Інші новини