Перейти до основного вмісту
ЮНІСЕФ та МОЗ розпочали всеукраїнську кампанію на підтримку вакцинації проти COVID-19
30.06.2021
11:50

ЮНІСЕФ та МОЗ розпочали всеукраїнську кампанію на підтримку вакцинації проти COVID-19

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні разом із Міністерством охорони здоров’я та партнерами розпочали національну кампанію «Захищені», яка розповідає про переваги вакцинації від COVID-19 через історії українців, які вже отримали щеплення.

Кампанія покликана через особисті історії показати, чому важливо вакцинуватися, та мотивувати інших захистити себе від COVID-19. Її героями, яких невдовзі побачать по всій країні, є пенсіонери, лікарі, освітяни, соцпрацівники, люди із супутніми захворюваннями, релігійні лідери і працівники критичної інфраструктури.

Кожен із них вакцинувався із різних причин, але тепер усі вони — захищені й готові через особисту історію показати іншим, що вакцинація від COVID-19 — це безпечно, ефективно й дає можливість повернутися до звичного життя. «Вакцинувалась, щоб бачитися з онучкою», «Вакцинувався, бо хочу знову подорожувати», «Вакцинувалась, бо для хворих на діабет — це єдиний порятунок», — кожен із них показує важливість вакцинації через персональний досвід.

Обличчя героїв із прямою мовою про те, що найбільше мотивувало отримати щеплення, невдовзі з’являться на зовнішній рекламі в різних містах і оживуть у соцмережах. Їхні історії можна буде почитати в спецпроєкті від видання The Ukrainians, а також почути на радіо.

«Нині дехто вагається, чим краще вакцинуватися, а я думаю, що немає різниці — будь-якою із доступних схвалених вакцин, аби тільки повернутися до нормального життя», — говорить героїня кампанії, лікарка з міста Косів на Івано-Франківщині Наталія Ліхошерстова.

Нагадаємо, в Україні триває вакцинація від COVID-19. Наразі щеплюють пріоритетні групи населення, серед яких медики, працівники соціальної та освітньої сфер, маломобільні групи населення, люди віком 60+ тощо. Записатися на вакцинацію можна в сімейного лікаря чи найближчому пункті щеплень. Якщо людина не належить до пріоритетних груп, то можна стати в лист очікування в найближчому центрі масової вакцинації через сайт або мобільний додаток «Дія» або контакт-центр МОЗ: 0 800 60 20 19. Деталі на vaccination.covid19.gov.ua.

Кампанія «Захищені» є продовженням минулорічної кампанії солідарності «Дякую», що перемогла на European Excellence Awards 2020 та була покликана подолати дискримінацію щодо медичних працівників, людей, які захворіли на COVID-19, а також працівників, які опинилися на передовій у різних соціальних сферах.

Реалізацію кампанії підтримали Агентство США з міжнародного розвитку та Світовий банк. Креативний концепт розробила агенція Vandog.

Дізнавайтеся більше про вакцинацію проти COVID-19 за номером контакт-центру 0 800 60 20 19 та на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Інші новини