Перейти до основного вмісту
Час обирати здоров'я
ЦГЗ підготував тренерську команду для лікарів, що лікують ВІЛ
25.04.2019
15:00

ЦГЗ підготував тренерську команду для лікарів, що лікують ВІЛ

22-24 квітня у Києві проходив тренінг для тренерів “Кращі світові підходи до профілактики, тестування та лікування ВІЛ-інфекції. Виклики, перспективи та організація надання медичної допомоги ЛЖВ в умовах реформування системи охорони здоров’я в Україні".

Учасниками тренінгу стали головні лікарі обласних СНІД-центрів, кожен з яких представив свій регіон, аби поширити кращі практики лікування та профілактики ВІЛ-інфекції. Планується, що учасники тренінгу сформують тренерську команду, яка впродовж травня та червня 2019 року проведе 6 тренінгів в регіонах України для фахівців медичних закладів.

Даний захід відбувся в рамках Проекту «Посилення спроможності лікування ВІЛ/СНІД в Україні згідно з Надзвичайним планом Президента США по боротьбі зі СНІДом (PEPFAR)» (Сare&Treatment), що впроваджується Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України за фінансування Центрів контролю та профілактики захворювань США (CDC).

Довідково

Мета програми PEPFAR (Надзвичайна ініціатива Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД) полягає у наданні технічної допомоги та певного обсягу безпосередніх послуг, що мають забезпечити максимальні якість, охоплення та результативність національних заходів з відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД, передусім для ключових та найбільш уразливих груп населення. У співпраці з урядом і громадянським суспільством України, а також з іншими партнерами, зокрема Глобальним фондом для боротьби з ВІЛ/СНІДом, туберкульозом та малярією і Об’єднаною програмою ООН з ВІЛ/СНІДу (ЮНЕЙДС), PEPFAR підтримує заходи, спрямовані на зміцнення національного та регіонального потенціалу для протидії ВІЛ/СНІДу, вдосконалення нормативно-правової бази бюджетного та фінансового забезпечення цих заходів, реалізацію та оцінювання результативності програм профілактики, догляду та лікування на всіх рівнях, а також на формування прозорих процесів і систем постачання ліків та медичних товарів.

Центри контролю та профілактики захворювань США (CDC) - федеральне агентство Міністерства охорони здоров'я США, що займається захистом американського суспільства від загроз в сфері охорони здоров’я. CDC є надійним партнером державного сектору в протидії епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні. Надзвичайний план президента США по боротьбі з ВІЛ (PEPFAR), що впроваджується за технічної координації та підтримки CDC є урядовою ініціативою Сполучених Штатів для вирішення глобальної епідемії ВІЛ/СНІДу та допомоги тим, хто страждає від цієї хвороби.

Інші новини