Перейти до основного вмісту
Час обирати здоров'я
Прес-анонс: Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху
03.05.2019
11:15

Прес-анонс: Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху

Прес-конференція та інсталяція “Передчасно згаслі життя” до відкриття Глобального тижня безпеки дорожнього руху

6 травня о 10:00 в Українському кризовому медіа центрі (вул. Хрещатик, 2) відбудеться прес-конференція з нагоди відкриття 5-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху, що проходить під егідою ООН. Після прес-конференції організатори презентують інсталяцію “Передчасно згаслі життя”, яка продемонструє, скільки людей гине на дорогах щомісяця.

За офіційною статистикою, у 2018 році на дорогах загинуло  не менше 3350 людей. Це майже 300 людей щомісяця. Автори інсталяції “Передчасно згаслі життя” виставлять на сходах Українського дому 300 свічок, які будуть символізувати життя, які передчасно обірвались в аваріях. Кожна свічка – це одне життя та одне ім’я людини.

Тема цьогорічного тижня – Лідерство задля безпеки руху, а слоган – SpeakUp. Громадські організації та державні органи у всьому світі протягом цього тижня будуть закликати людей брати на себе лідерство та говорити про проблеми безпеки дорожнього руху і шляхи їхнього вирішення. В Україні лідерство заради безпеки на дорогах на себе беруть Центр громадського здоров’я МОЗ України, Центр демократії та верховенства права, Бюро ВООЗ в Україні, Глобальний договір ООН в Україні, КП "Центр організації дорожнього руху", ГО “Traffic Challenge", проект PITBULL, U-Cycle (Асоціація велосипедистів Києва) та низка інших організацій.

Смертність на дорогах – одна із найбільших проблем дорожнього руху в Україні. Учасники прес-конференції озвучать офіційну статистику, найпоширеніші фактори ризику на дорогах, проблемні точки українських законів та правил дорожнього руху, а також шляхи їхнього вдосконалення та вирішення.

Участь у прес-конференції візьмуть:

  • Владислав Збанацький, заступник гендиректора Центру громадського здоров'я МОЗ;
  • Тарас Шевченко, директор Центру демократії та верховенства права, ініціатор Кампанії “За безпечні дороги”;
  • Наталія Король, національний фахівець з неінфекційних захворювань Бюро ВООЗ в Україні;
  • Людмила Свецька, операційна директорка Глобального договору ООН в Україні;
  • Віктор Черній, директор КП "Центр організації дорожнього руху";
  • Антон Сушко, керівник проекту PITBULL;
  • Ольга Дробишева,  голова ГО "Traffic Challenge";
  • Богдан Лепявко, голова ради U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»).

Акредитація за телефоном (099) 602 63 61 або електронною поштою andrii.klymchuk@gmail.com.

Інші новини