Перейти до основного вмісту
Час обирати здоров'я
Тренінги на тему «Роль преаналітичного етапу в системі управління якістю лабораторних процесів»
12.06.2016
21:20

Тренінги на тему «Роль преаналітичного етапу в системі управління якістю лабораторних процесів»

У м. Києві за ініціативи регіонального бюро ВООЗ в Україні, Міністерства охорони здоров’я України та ДУ «Український центр контролю за соцхворобами МОЗ України» (УЦКС) протягом травня-червня відбулась серія тренінгів на тему «Роль преаналітичного етапу в системі управління якістю лабораторних процесів» для фахівців з середньою спеціальною медичною освітою закладів охорони здоров’я, залучених до організації збору та доставки біологічного матеріалу пацієнтів для здійснення лабораторних досліджень з діагностики та лабораторного супроводу ВІЛ-інфекції. 

Впродовж заходу учасники отримали теоретичну підготовку та мали нагоду удосконалити практичні навички з питань забору, зберігання та транспортування біологічного матеріалу в лабораторію для досліджень, а також біологічної безпеки при виконанні ними своїх службових обов’язків.

Отримані знання сприятимуть підвищенню якості лабораторних досліджень, дозволять спростити роботу всього персоналу без винятку, виключити більшість помилок, що зустрічаються на переданалітичному етапі лабораторного процесу.

Ключовими доповідачами та тренерами виступили співробітники УЦКС – Андріанова І.В., Люльчук М.Г.

 

 

 

Інші новини