Перейти до основного вмісту
Час обирати здоров'я
Вакцинація проти COVID-19 — надійний захист 
29.03.2023
13:09

Вакцинація проти COVID-19 — надійний захист 

В Івано-Франківську, Мукачево та Києві відбулася вакцинація, організована у співпраці Української Греко-Католицької Церкви та Центру громадського здоров’я. Загальна кількість людей, які вакцинувалися у березні: 97 осіб. 

Якщо ви маєте сумніви щодо того, якою вакциною вакцинуватися, дізнайтеся більше про них та яким чином вони діють. Найкраща вакцина – та, яка доступна для вас. Щеплення будь-якою вакциною проти COVID-19 запобігають тяжкому перебігу хвороби й рятують життя. Всі препарати, які використовують для щеплення в Україні схвалені ВООЗ для екстреного використання, є безпечними та безоплатними.

Ще досі існує багато міфів про використання вакцин. Щеплення від COVID-19 жодним чином не змінюють ваші гени. Натомість вакцини, як-от  Pfizer-BioNTech та Moderna використовують генетичну молекулу для підготовки імунної системи. Ця молекула відома як мРНК. 

Коли молекула потрапляє в клітини людини, вона  вчить їх робити копії шиповидного білка вірусу. Це викликає імунну відповідь всередині нашого організму. Ця імунна відповідь захищає нас від зараження, якщо справжній вірус потрапить у наш організм. Вакцини на основі мРНК безпечні. Їхнє виробництво передбачає виготовлення лише генетичного матеріалу, а не вірусу.

Будьте уважними та читайте тільки перевірені джерела, якщо бажаєте більше дізнатися про вакцинацію. Пам’ятайте, щеплення рятують життя!

 

Інші новини