Перейти до основного вмісту
Час обирати здоров'я
Ведення обліку та звітності ПТП за допомогою Реєстру хворих на туберкульоз. Інструменти прогнозування
06.07.2016
12:40

Ведення обліку та звітності ПТП за допомогою Реєстру хворих на туберкульоз. Інструменти прогнозування

З 30 червня по 05 липня 201б року в рамках впровадження Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії захворювання на туберкульоз на 2012-2016 роки та програми Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією «Інвестиції у вплив на туберкульоз та ВІЛ»  було проведено 2 дводенні тренінги на тему «Ведення обліку та звітності ПТП за допомогою Реєстру хворих на туберкульоз. Інструменти прогнозування».

Програма e-TB Manager пропонує широкі можливості для епідеміологічного нагляду за туберкульозом. Призначенням модулю «Препарати» Реєстру хворих на туберкульоз є інформаційне супроводження процесу управління протитуберкульозними препаратами. Модуль вирішує завдання щодо контролю залишків препаратів, управління рухом препаратів та постачання даних для складання замовлення препаратів. Зокрема можна отримувати дані про потребу в лікарських засобах для ефективного прогнозування, замовлення, розподілу та видачі ліків, а також для реєстрації змін в запасах медикаментів та відстеження серій і термінів придатності на всіх рівнях.

Учасниками тренінгу стали 23 фахівця, що займаються обліком та звітністю протитуберкульозних препаратів в закладах Державної Пенітенціарної Служби України. Тренерами виступили фахівці ДУ «Український центр контролю за соцхворобами МОЗ України» Оксана Гаптянова, Лариса Цибульська та фахівець КЗ КОР «Київський обласний протитуберкульозний диспансер» Оксана Бондар.

 

Інші новини