Перейти до основного вмісту
Час обирати здоров'я
Як отримати антиретровірусну терапію за кордоном
04.03.2022
10:43

Як отримати антиретровірусну терапію за кордоном

З метою отримання антиретровірусної терапії та іншої медичної допомоги людям, які живуть з ВІЛ, які опинилися за кордоном через військову агресію РФ, співтовариство лікарів, які залучені до надання медичної допомоги людям, які живуть з ВІЛ, ECEE (Euroguidelines in Central and Eastern Europe) Network Group запровадили ініціативу «АРТ українцям за кордоном». 

Дана активність ініційована Президентом ECEE професором Юстиною Ковальською й професором Анджеєм Горбанем та відбувається при координації Центру громадського здоров’я МОЗ України (ЦГЗ) та Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України (ІЕІХ). 

Актуальний перелік країн та клінік, в яких можна отримати АРТ, ви можете знайти за посиланням: https://www.eceenetwork.com/patients
Для того, щоб отримати антиретровірусну терапію та медичну допомогу, достатньо звернутися за вказаними вище адресами.  

Шановні пацієнти, важливо, що відсутність медичної документації не стане перешкодою в отриманні вами допомоги щодо ВІЛ-інфекції. 

За можливості бажано (але не обов’язково) мати інформацію щодо вашої історії лікування ВІЛ-інфекції. Якщо з тих чи інших причин це не є можливим, за вашою згодою лікарі вказаних клінік зв’яжуться з представниками ЦГЗ та ІЕІХ та отримають необхідну інформацією, щоб надати вам максимально якісну допомогу.

Звертаємо Вашу увагу, що немає жодної необхідності самостійно попередньо узгоджувати можливість звернення у вище вказані клініки, оскільки інформація є достовірною та систематично оновлюється координаторами даної ініціативи. 

Контакти для координації: 

Лариса Гетьман, l.hetman@phc.org.ua +38 0677867407

Сергій Антоняк, antoniakserge@gmail.com 

 

Все буде Україна!


 

Інші новини