Перейти до основного вмісту
Час обирати здоров'я
13 – 17 травня – Європейський тиждень громадського здоров'я
13.05.2019
11:53

13–17 травня — Європейський тиждень громадського здоров'я

Із 13 до 17 травня Європа відзначає тиждень громадського здоров’я, протягом якого заплановано більше 70-ти святкових подій.

Виконавчий директор Європейського тижня громадського здоров’я Дінеке Пагет зазначила: «Ми ініціювали Європейський тиждень громадського здоров'я для того, щоб показати повну картину здоров'я населення, співпрацюючи з нашими європейськими партнерами. Громадське здоров'я виходить далеко за межі охорони здоров'я, оскільки охоплює усі дисципліни.  І цей тиждень також виходить далеко за межі Європейського Союзу – ми охоплюємо 53 країни Європейського регіону ВООЗ. Всі ми маємо право на здоров'я і ​​наше здоров'я потребує захисту».

Тиждень здоров’я організовано за ініціативи Європейського регіонального бюро ВООЗ. Кожен день присвячено окремому питанню здоров’я населення:

  • 13 травня: фізична активність;
  • 14 травня: здорове довкілля;
  • 15 травня: піклування задля здоров’я. Довіра між медичними працівниками та пацієнтами;
  • 16 травня: здорове харчування;
  • 17 травня: психічне здоров’я молоді.

Детальніше про події до кожної теми можна дізнатися тут.

Також організатори пропонують громадськості проявляти ініціативу та надали можливість для створення власного заходу з метою популяризації здоров’я. Створити власну подію можна на сторінці Європейського тижня громадського здоров'я.

Нагадуємо, що в Україні цьогоріч тиждень громадського здоров’я проводився за ініціативи уряду з 6-го до 13-го квітня.

Інші новини