Перейти до основного вмісту
Час обирати здоров'я
ЦГЗ проводитиме сертифікацію медичних працівників
08.03.2023
10:21

Центр громадського здоров'я проводитиме сертифікацію медичних працівників

Орган сертифікації персоналу Центру громадського здоров'я МОЗ України успішно пройшов процедуру акредитації відповідно до вимог стандарту ДСТУ EN ІSO/ІЕС 17024:2019 «Оцінка відповідності. Загальні вимоги до органів, що проводять сертифікацію персоналу» та отримав атестат акредитації Національного Агентства з Акредитації України. 

«Це досягнення має велике значення для Центру та медичної галузі в цілому. Воно демонструє наше прагнення підтримувати найвищі стандарти в галузі громадського здоров'я. Наразі в Україні існує не так багато центрів сертифікації персоналу, акредитовано лише три, серед них жоден не працює в сфері медицини. Тобто атестат акредитації Центру громадського здоров'я – це унікальний атестат для органу сертифікації персоналу, тому що ми отримали його саме для сфери медицини. Коли розпочнемо роботу із сертифікації, усі медичні працівники, який захочуть підтвердити чи підвищити свою кваліфікацію й мати при цьому документ, який би це засвідчував, зможуть отримати сертифікат державного зразка, виданий Центром громадського здоров'я. Він буде підтверджувати компетентність медичного персоналу у сфері систем менеджменту: якості медичних виробів, системи екологічного менеджменту, харчової безпеки тощо. Треба відзначити, що для Центру це новий напрям діяльності. Було непросто розпочати роботу органу сертифікації персоналу, тому що аналогічного досвіду у сфері медицини в Україні поки немає жодна інша установа чи організація», – поділилась Юлія Бельчак, фахівчиня із сертифікації Центру громадського здоров'я. 

Проходження процедури акредитації гарантує достовірність виданих органом сертифікації персоналу сертифікатів компетентності (у сфері систем менеджменту ДСТУ EN ISO 9001:2018, ДСТУ ISO 45001:2019, ДСТУ ISO 22000:2019, ДСТУ ISO 14001:2015, ДСТУ EN ISO 13485:2018) працівникам медичної галузі, що, своєю чергою, сприятиме покращенню кадрового потенціалу та професійного зростання медичних працівників. 


 

Інші новини