Перейти до основного вмісту
Час обирати здоров'я
В Україні оголосять про запуск сервісу з надання допомоги у припиненні куріння
19.06.2017
12:55

В Україні оголосять про запуск сервісу з надання допомоги у припиненні куріння

20 червня о 10:30 в ІА «УНІАН» відбудеться прес-конференція, присвячена запуску національного сервісу з надання допомоги у припиненні куріння. Сервіс складається з «гарячої» телефонної лінії та професійного веб-сайту, і має на меті допомогти українцям, які страждають від тютюнової залежності.

В Україні бракує професійних сервісів з допомоги курцям, хоча 77% з них вважають такі сервіси потрібними. За приблизними підрахунками, цільова аудиторія сервісів становить близько 1,5 млн курців. Подібні сервіси діють у багатьох країнах та вже довели свою ефективність. За даними міжнародних досліджень, при зверненні на «гарячу» телефонну лінію шанси кинути курити зростають у 5 разів.

Сервіс з надання допомоги у припиненні куріння, який буде представлений під час прес-конференції, розроблено в межах спільної ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та Бюро ВООЗ в Україні, яка впроваджується громадською організацією «Життя» за фінансової підтримки Швейцарської Агенції розвитку та співробітництва в рамках проекту «Неінфекційні хвороби: профілактика та зміцнення здоров’я в Україні».

До участі у прес-конференції запрошені:

  • представник Міністерства охорони здоров’я України;
  • Донгбо Фу, експерт з питань відмови від куріння Ініціативи ВООЗ по звільненню від тютюнової залежності;
  • Наталія Король, фахівець з неінфекційних захворювань Бюро ВООЗ в Україні;
  • Отто Стойка, головний лікар Київського міського центру здоров’я;
  • Катерина Римаренко, координатор проектів ГО «Життя».

Попередня акредитація обов’язкова до 9:30 20-го червня.

Для контактів: Оксана Тотовицька, медіа-координатор Українського центру контролю над тютюном ГО «Життя», +38(063) 261 74 05, (044) 234 93 20, oksana@center-life.org.

Інші новини