Перейти до основного вмісту
16.02.2022
17:17

Українські полярники на станції «Академік Вернадський» отримають вакцину від COVID-19

Міністерство охорони здоров’я України піклується про кожного жителя нашої країни. Навіть, якщо вони перебувають у найвіддаленіших куточках світу.

Так зараз флагман українського науково-дослідного флоту криголам «Ноосфера» прямує на станцію «Академік Вернадський» із 66 дозами вакцини Комінарті на борту, щоби вакцинувати полярників, які відправилися ще минулого року на станцію, від COVID-19.

Для забезпечення дотримання всіх норм холодового ланцюга, на судні вакцини помістили в морозильну камеру, яка працює в режимі -70 градусів за Цельсієм.

«Нам важливо, щоби кожна людина могла отримати надійний захист від ризиків COVID-19, тим більше там, де можливості доступу до медицини досить обмежені, — говорить Віктор Ляшко, міністр охорони здоров’я України. — Якщо вже навіть в Антарктиді є можливість зробити першу, другу чи бустерну дозу, чого зволікати тим, у кого є безліч варіантів для вакцинації? Захистіть себе та рідних — вакцинуйтеся!».

Для отримання щеплення від COVID-19 потрібно записатися до найближчого пункту чи центру вакцинації та прийти на визначений час із паспортом і кодом. Декларація із сімейним лікарем для отримання щеплення не потрібна.

Відповіді на часті запитання, а також всю інформацію про перебіг вакцинації шукайте на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Інші новини