Перейти до основного вмісту
Час обирати здоров'я
Центр громадського здоров’я проводить тренінг для фахівців ЦКПХ з цифровізації епідеміологічного нагляду
09.08.2023
17:50

Центр громадського здоров’я проводить тренінг для фахівців ЦКПХ з цифровізації епідеміологічного нагляду

З 8 серпня по 10 серпня в межах реалізації проекту "Надання підтримки Центру громадського здоров’я МОЗ України для зміцнення та розбудови спроможності системи охорони здоров’я для здійснення кращого моніторингу, епідеміологічного нагляду, реагування на спалахи захворювання та їхньої профілактики" у Києві триває тренінг для фахівців Центрів контролю та профілактики хвороб з впровадження цифрової трансформації епідеміологічного нагляду.  

На базі потужної новоствореної електронної системи з епіднагляду буде охоплено майже всі напрямки епідеміологічного нагляду, серед яких: модуль епіднагляду за інфекційними хворобами та неінфекційними хворобами, рутинного та дозорного епіднагляду за грипом, довкіллям, модуль синдромного епіднагляду, модуль професійних хвороб  та інших.

Перехід на повну цифровізацію даних не тільки береже довкілля, а й сприятиме більш ефективному використанню робочого часу, швидшій передачі даних між установами завдяки автоматизованій системі, ефективному поширенню інформації через візуальну інтерпретацію даних.

Центр завжди впроваджує найкращі практики та переймає досвід провідних установ громадського здоров’я у всьому світі завдяки тісній співпраці із закордонними партнерами, зокрема з Центрами контролю та профілактики хвороб США, які надають всебічну  підтримку розвитку української системи громадського здоров’я.

Покращення ефективності роботи наших фахівців та зменшення навантаження рутинними процесами допоможе високоякісно та оперативно прогнозувати майбутні загрози та вживати заходів, щоб запобігти їм або мінімізувати їх.

Серед пріоритетів Центру - забезпечення необхідною цифровою інфраструктурою установ, підвищення цифрової компетенції  працівників, а також цифровізація систем збору та аналізу показників епіднагляду шляхом впровадження єдиної електронної системи епіднагляду.

 

 

Інші новини