Перейти до основного вмісту
Час обирати здоров'я
Робоча зустріч з планування діяльності Всеукраїнської асоціації людей, які перехворіли на туберкульоз «Сильніші за ТБ»
28.04.2017
17:36

Робоча зустріч з планування діяльності Всеукраїнської асоціації людей, які перехворіли на туберкульоз «Сильніші за ТБ»

27 квітня 2017 р. в Конференц-залі Музею історії Києва відбулася робоча зустріч з планування діяльності Всеукраїнської асоціації людей, які перехворіли на туберкульоз «Сильніші за ТБ».

Участь у зустрічі взяли члени та активісти Всеукраїнської асоціації людей, які перехворіли на туберкульоз «Сильніші за ТБ», та члени робочої групи проекту «Створення сприятливої суспільно-політичної ситуації для переходу на амбулаторну форму лікування туберкульозу в Україні».

Відкрив робочу зустрічі Віталій Руденко, Голова Правління БО «Українці проти туберкульозу», керівник проекту. З вітальним словом виступив представник Альянсу громадського здоров’я Володимир Шалашний.

Віктор Пилипенко, кандидат історичних наук, голова Всеукраїнської асоціації людей, які перехворіли на туберкульоз «Сильніші за ТБ» виступив перед учасниками наради із доповіддю «Всеукраїнська асоціація людей, які перехворіли на туберкульоз «Сильніші за ТБ»: мета, завдання та перспективи розвитку».

Далі учасникам робочої зустрічі були презентовані пропозиції до планів роботи Всеукраїнської асоціації людей, які перехворіли на туберкульоз «Сильніші за ТБ»:

пропозиції до плану роботи Асоціації на 1 рік;

пропозиції до перспективного  плану роботи Асоціації на 3 роки;

пропозиції до плану роботи регіональних представництв Асоціації щодо захисту прав пацієнтів, хворих на туберкульоз, зменшення стигми та дискримінації, своєчасного забезпечення пацієнтів якісними ліками.

Перед учасниками робочої зустрічі виступила Ольга Клименко, яка представила присутнім свою книгу «Мир во мне. Исповедь туберкулезника».

Також учасникам зустрічі була надана презентація щодо ситуації з туберкульозом у світі й Україні та переваги пацієнт-орієнтованої моделі лікування туберкульозу на амбулаторному етапі

В ході другої половини зустрічі відбулося обговорення презентованих пропозицій, формування проектів плану роботи Асоціації на 1 рік, перспективного  плану роботи Асоціації на 3 роки та плану роботи регіональних представництв Асоціації щодо захисту прав пацієнтів, хворих на туберкульоз, зменшення стигми та дискримінації, своєчасного забезпечення пацієнтів якісними ліками.

Також учасники зустрічі обмінялися думками щодо стратегії подальшої роботи Асоціації, розглянули та схвалили проектні активності Всеукраїнської асоціації людей, які перехворіли на туберкульоз «Сильніші за ТБ» до заявки до Глобального Фонду та передбачили розширення активностей у майбутньому.

Робоча зустріч була організована в рамках участі в регіональному проекті «Зміцнення систем охорони здоров'я для ефективного контролю за ТБ і МР-ТБ в країнах Східної Європи і Центральної Азії» (проект TB-REP), що спрямований на реформування системи протитуберкульозної допомоги, як частини загальних реформ охорони здоров'я, та надає технічну підтримку протитуберкульозним проектам організацій громадянського суспільства. Реалізується проект за фінансової підтримки Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією і охоплює 11 країн Східної Європи і Центральної Азії.

Інші новини