Перейти до основного вмісту
Час обирати здоров'я
Актуальні питання охорони здоров’я в Україні обговорять на міжнародному рівні
07.06.2016
14:03

Актуальні питання охорони здоров’я в Україні обговорять на міжнародному рівні

З 5 по 10 червня 2016 року триває візит української делегації високого рівня під керівництвом в.о. Міністра охорони здоров’я України В.В. Шафранського до Федеративної Республіки Німеччина для обговорення політик у сфері охорони здоров’я.

Метою цього візиту є огляд та ознайомлення із найкращими практиками системи громадського здоров'я Німеччини, її ефективним функціонуванням, особливостями міжурядової та міжсекторальної співпраці. З української сторони до складу делегації увійшли високопосадовці та експерти, залучені до процесу реформування сфери охорони здоров’я: народні депутати Ольга Богомолець, Костянтин Яринич та Віктор Кривенко, представник Інституту законодавства Верховної Ради України Галина Вашека, заступник Міністра охорони здоров’я Роман Ілик, директор Українського центру контролю за соціально небезпечними захворюваннями МОЗ України Наталія Нізова, експерт з питань інфекційних захворювань Віктор Ляшко.

Для України є надзвичайно важливою підтримка Німеччини як стратегічного партнера у процесі реформування охорони здоров’я, напрацювання успішної співпраці МОЗ із Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ в напрямку боротьби з ВІЛ/СНІДом, розвитку системи екстреної медичної допомоги та сімейної медицини. Налагоджена комунікація буде поширена і на інші сфери співпраці, зокрема, підтримку створення системи громадського здоров’я, що є важливою частиною реформ в охороні здоров’я.

Очікується, що цей візит допоможе зміцнити українсько-німецьке партнерство, підтримає ефективну співпрацю і обмін вкрай важливим досвідом у сфері реформування охорони здоров’я.

За матеріалами Прес-служби МОЗ України

Інші новини