Перейти до основного вмісту
Час обирати здоров'я
Центр громадського здоров’я запрошує на відкритий вебінар «Грудне вигодовування: зі спокоєм і любов’ю»
23.04.2025
18:04

Центр громадського здоров’я запрошує на відкритий вебінар «Грудне вигодовування: зі спокоєм і любов’ю»

25 квітня (п’ятниця), о 15:00 Центр громадського здоров’я проведе відкритий вебінар «Грудне вигодовування: зі спокоєм і любов’ю».

Як долучитися:

Грудне вигодовування — один із найважливіших чинників збереження здоров’я немовлят. ВООЗ та ЮНІСЕФ рекомендують виключно грудне вигодовування в перші 6 місяців життя та його продовження до 2 років і далі з введенням прикорму.

Попри доступність інформації, навколо процесу грудного вигодовування існує чимало міфів і тривог. Вебінар допоможе розвіяти сумніви, надати практичну підтримку та підготуватися до грудного вигодовування ще під час вагітності, адже поінформована мама — спокійна мама.

На зустрічі експерти з грудного вигодовування розкажуть: 

  • як тривожність та депресія впливають на грудне вигодовування і як знизити рівень стресу;
  • чому важливо готуватися до грудного вигодовування ще під час вагітності та як знання допомагають уникнути стресу в перші місяці материнства;
  • чому грудне молоко є найкращим харчуванням для дитини та як довго варто годувати грудьми;
  • які труднощі можуть виникнути під час грудного вигодовування та як їх подолати;
  • найпоширеніші міфи про грудне вигодовування.

У кінці вебінару передбачена сесія питань — відповідей.

Спікери:

  • Олександр Юрченко – заступник Генерального директора Центру громадського здоров’я МОЗ України;
  • Алеся Азарова — засновниця Благодійного фонду «280 днів»;
  • Тетяна Голота — педіатр-неонатолог, медичний генетик, завідувачка відділення реабілітації дітей до 3 років ДУ «Всеукраїнський центр материнства та дитинства НАМН України».

    Активності впроваджуються за підтримки європейської ініціативи Ja Prevent NCD, що спрямована на впровадження та оцінку ефективних підходів для зниження ризику раку та інших хронічних захворювань, а також підтримку здоров’я, у різних групах населення. Особлива увага приділяється співпраці з місцевими громадами для спільного пошуку рішень. Такий підхід дозволяє розвивати стійку систему підтримки здоров’я, що є доступною для всіх, незалежно від місця проживання чи соціального статусу.

 

 

Інші новини