ЦГЗ шукає експерта для розробки дистанційного курсу з основ антиретровірусної терапії
Центр громадського здоров’я України шукає фахівця у сфері ВІЛ для розробки навчального курсу з основ антиретровірусної терапії (АРТ). Всебічний курс має спиратися на новий клінічний протокол із застосування антиретровірусних препаратів для лікування та профілактики ВІЛ-інфекції, затверджений наказом МОЗ №1292 від 05.06.2019, з урахуванням проміжних рекомендацій ВООЗ (оновлень до Консолідованих рекомендацій ВООЗ з використання антиретровірунсих препаратів для лікування та профілактики ВІЛ-інфекції)
Від експерта або експертки ми чекаємо глибокої теоретичної та практичної експертизи у галузі лікування і профілактики ВІЛ-інфекції, оскільки буде потрібно:
- Спроектувати програму дистанційного курсу
- Створити матеріали та презентації для нього
- Розробити тестові завдання, а також ситуаційні та клінічні задачі, адаптовані для застосування на платформі дистанційного навчання
- Разом із нашими спеціалістами із виробництва курсів записати відео та створити додаткові матеріали.
Наприкінці навчання на цьому курсі учасники повинні мати змогу:
- Оцінити стан епідемії ВІЛ-інфекції на глобальному та регіональному рівні, а також визначити тенденції щодо ВІЛ в Україні та світі.
- Розкрити етіологію, патогенез та природній перебіг ВІЛ-інфекції, надати її клінічну класифікацію.
- Здійснювати діагностику та моніторинг клінічного перебігу ВІЛ-інфекції, проводити первинний огляд пацієнта при постановці під медичний облік та спектр досліджень перед початком АРТ.
- Визначити цілі антиретровірусної терапії, охарактеризувати основні класи АРВ-препаратів та надати огляд еволюції АРТ.
- Застосовувати рекомендації щодо початку АРТ відповідно до клінічного протоколу. Надати обґрунтування рекомендованої схеми першого ряду та альтернатив, яким надають перевагу.
- Пояснити важливість швидкого початку АРТ, визначити готовність пацієнта, описати стратегії попередження невдачі АРТ та розвитку прихильності до лікування у пацієнтів.
- Перелічити переконливі причини для зміни у схемі АРТ для пацієнтів з вірусною супресією, назвати на які АРВ препарати слід активно переводити пацієнтів, пояснити на які АРВП слід переходити і чому, кваліфіковано консультувати пацієнтів перед зміною схеми лікування.
- Визначити та вирішити причини визначального рівня вірусного навантаження, пояснити та підтвердити терапевтичну невдачу, описати обрання схеми другого ряду, правильно консультувати пацієнтів при зміні схем.
- Визначати побічні реакції та відповідно на них реагувати.
- Розуміти важливість призначення профілактики ОІ та ПЛІ і орієнтуватись в питаннях ймовірності розвитку та клінічних проявів СВІС.
Для того, щоб взяти участь у конкурсі, вам потрібно надіслати резюме та пропозицію про те, яким ви бачите новий курс. Конкурентною перевагою буде презентація у форматі короткого відео (до 2 хвилин).
Заявку необхідно подати до 13 вересня 2019 року.
E-mail для зв’язку: vacancies@phc.org.ua (в темі листа зазначте: “Розробник дистанційного курсу з Основ АРТ”)
Є питання? Телефонуйте: +38 (068) 958-44-40.