Перейти до основного вмісту
Час обирати здоров'я
Конкурс з формування та підтримки континууму надання ВІЛ/ТБ-сервісів
05.10.2017
11:35

Конкурс з формування та підтримки континууму надання ВІЛ/ТБ-сервісів

Благодійна організація «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» та Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» оголошують відкритий конкурс проектів.

Конкурс оголошується в рамках Запиту України до Глобального фонду на фінансування програми з протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу у 2018–2020, у відповідності до рішення засідання Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу від 18 травня 2017р.

Пріоритетами конкурсу є досягнення  Цілей:

  • підвищення та посилення обґрунтованої профілактики, діагностики та ефективного лікування ВІЛ, орієнтованих на досягнення цілей 90-90-90
  • ​досягнення своєчасного, якісного та орієнтованого на пацієнта лікування чутливого туберкульозу та туберкульозу з лікарською стійкістю
  • побудова життєздатних і стійких систем охорони здоров’я

Особливістю конкурсу є формування та підтримка континууму надання ВІЛ/ТБ-сервісів для клієнтів проектів та наявність результатів ефективного лікування ВІЛ/ТБ/ЗТ.

Термін подачі  проектів: 25.10.2017

Детальніше про конкурс та весь пакет необхідних документів – за посиланням на сайті БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД».

Інші новини