Перейти до основного вмісту
Час обирати здоров'я
Маски, антисептики, відео у аеропортах і друковані матеріали — Україна готова до безпечного прийому хасидських паломників
02.09.2021
14:00

Маски, антисептики, відео у аеропортах і друковані матеріали — Україна готова до безпечного прийому хасидських паломників

Центр громадського здоров’я вже доставив майже 20 тис антисептиків і 190 тис медичних масок до хасидських паломників в Умань. Про це йшлося під час відповідної наради в Умані 31 серпня 2021 року.

До заходу долучилися представники МОЗ, місцевої влади, Центру з контролю і профілактики захворювань США, Червоного Хреста України, Благодійний Фонд Рабі Нахмана, старший координатор програм американської допомоги в Україні Девід Шлефер та інші.

Так, для паломників, що прибувають із інших країн, були розроблені інформаційні відео про ознаки COVID-19, протиепідемічні заходи під час пандемії тощо. Ролики вже розміщені у міжнародних аеропортах «Бориспіль» і «Львів».

Крім цього, Центр громадського здоров’я надрукував інформаційні матеріали з правилами поведінки впродовж перебування в Україні, картою лабораторій тестувань на COVID-19, корисними номерами телефонів та інше. Брошури, флаєри та банери відправили до аеропортів України та Умані.

Також авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» розмістить друковані матеріали на борту своїх літаків.

Головними точками, де паломники зможуть отримати засоби індивідуального захисту, брошури та допомогу, є намети Червоного Хреста України, що вже поставлені на вулиці Пушкінській в Умані.

Варто зазначити, що цьогоріч Центр вперше в Україні запустив гарячу інформаційну лінію, за якою паломників консультуватимуть з питань здоров’я англійською та івритом.

Інформаційні матеріали було розроблені в межах Проєкту міжнародної технічної допомоги «Надання підтримки Центру громадського здоров’я МОЗ України для зміцнення та розбудови спроможності системи охорони здоров’я для здійснення кращого моніторингу, епідеміологічного нагляду, реагування на спалахи захворювання та їхньої профілактики», що впроваджується Державною установою «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» за фінансування Центрів контролю та профілактики захворювань США (CDC). Засоби індивідуального захисту закуплені також за кошти CDC.

Нагадуємо, що Україна отримала понад 188 тис доз вакцини Pfizer від уряду США в межах COVAX, яку доставив ЮНІСЕФ.

Інші новини